Forum o marketingu :: Jak spędziliście wakacje?

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Inne » Rozmowy na inne tematy » Jak spędziliście wakacje?

Jak spędziliście wakacje?
Autor Wiadomość

bek
Użytkownik

Wysłany: Pią Lut 27, 2015 1:45 pm   

Ja dopiero co wróciłem z kilkudniowego wypadu na pomorze.Muszę przyznać,że miło spędziliśmy czas. Na miejscu znajduje się sporo zabytków, na przykład zamek krzyżacki w Lęborku, który zrobił na mnie nie mniejsze wrażenie niż sam Malbork.
Na stronie mozńa sobie poczytać o tym co można zobaczyć w regionie: http://pieknepomorskie.pl/ - macie tam ciekawy przewodnik.
Wiosną chciałbym odwiedzić jeszcze Jastrzębią Górę. Słyszałem, że klify są niesamowite.
Pozdrawiam.

kora 
Użytkownik

Pomogła: 1 raz

Wysłany: Sob Lut 28, 2015 4:47 pm   

A gdzie wybieracie się w tym roku? Ja nie mam jeszcze konkretnych planów, ale może coś mnie zainspiruje :)

janko
Użytkownik

Wysłany: Czw Mar 05, 2015 12:52 pm   

My w tamtym i w tym roku mamy wakacje w Stegnie. To nad polskim morzem.

Semo
Użytkownik

Wysłany: Pią Mar 06, 2015 8:11 pm   

Ja nie byłam nigdzie. Jednak zawsze znalazłam sobie coś ciekawego do roboty, np. robiłam pielęgnacja ogrodów warszawa, sprzątałam dom. Nudy w moim przypadku nie było

biko 
Użytkownik

Wysłany: Pon Mar 09, 2015 10:19 pm   

Tutaj jest ciekawa strona http://myroad.pl/warto-zobaczyc/muzea-i-skanseny , gdzie można zaplanować sobie różne wycieczki zwiedzając np. muzea i skanseny w okolicy. Warto wcześniej zorientować się, gdzie co jest, aby na wakacjach przeznaczyć czas jedynie na przyjemności, a nie na szukanie :)

kora 
Użytkownik

Pomogła: 1 raz

Wysłany: Sro Mar 11, 2015 1:25 pm   

Większość muzeów mnie akurat nie kręci, ale rzeczywiście są i takie, które mogą być całkiem ciekawe.

szurny
Użytkownik

Wysłany: Sob Mar 14, 2015 3:26 pm   

A ktoś z Was był nad morzem i jest w stanie podzielić się fajnymi miejscówkami? Nie chcemy plaży, gdzie leży człowiek na człowieku, szukamy czegoś mniej obleganego. Póki co znaleźliśmy hotel tu http://www.albatros-jaroslawiec.pl jednak dobrze byłoby porównać z innymi miejscówkami.
Ostatnio zmieniony przez szurny Sob Lip 25, 2015 9:24 am, w całości zmieniany 1 raz  

blue
Użytkownik

Wysłany: Nie Mar 15, 2015 12:45 pm   

kora napisał/a:
A gdzie wybieracie się w tym roku? Ja nie mam jeszcze konkretnych planów, ale może coś mnie zainspiruje :)

Może zainspirują Ciebie największe atrakcje kaszub
Atrakcji na Kaszubach jest sporo , ja wymienię tylko kilka:
-najstarszy skansen w Polsce
-rejs statkiem „Stolem"
-Dom do góry nogami

addrun
Użytkownik

Wysłany: Wto Maj 12, 2015 9:08 pm   

Ja jestem bardzo do ludzi z pracy przywiązany, więc wybieramy się wszyscy na wspólny wyjazd. Szef pomógł nam załatwić w Istebnej świetne miejsce, gdzie będziemy mogli skorzystać z parku linowego w Beskidach z Base Camp. Świetnie się wszystko zapowiada:)

Jakub Kowalski 
Użytkownik

Wysłany: Sro Maj 13, 2015 5:54 pm   Korsyka

Polecam Korsykę. Cudowna wyspa, śliczne widoki, przejrzysta ciepła woda. Objechałęm cała Korsykę, spałem na plażach razem ze znajomymi. Cudna wycieczka, niesamowite przeżycia. Polecam i chętnie opowiem blizej, jakby ktoś planował taki wyjazd :)

Chef 
Użytkownik

Wysłany: Czw Maj 21, 2015 10:13 am   

O tej porze roku, gdy większość jeszcze nie spędzała wakacji, pytanie w temacie powinno być w czasie przyszłym ;) Ale abstrahując od tego, może by tak tym razem w odstępstwie od standardowego byczenia się nad Bałtykiem bądź zwiedzania zagranicznych zabytków pożeglować trochę na Mazurach?

źródło: http://www.antila24.com.pl

Powyższy jacht może do najbardziej okazałych nie należy, ale na spokojne rejsy czy "wprawianie się" jest jak znalazł. I cena jego wyczarterowania też jest przystępna. Tak więc pomysł jakiś jest, teraz kwestia jego realizacji ;)

mirabella 
Użytkownik

Wysłany: Czw Maj 21, 2015 10:44 am   

Mam zamiar się wybrać w tym roku na Mazurach, ale nie myślałam o żeglowaniu - to chyba nie dla mnie.

Karolcia900 
Użytkownik

Wysłany: Wto Gru 22, 2015 10:33 pm   

Ja polecam jachty w Chorwacji. Piękna pogoda, świetnie spędzony czas. Więcej informacji tutaj - czarter chorwacja :)

i_g
Użytkownik

Wysłany: Wto Gru 22, 2015 11:07 pm   

moje wakacje akurat zeszly na pracy, ale przyszle juz mam za cel zagranice ;)

Verebon
Użytkownik

Wysłany: Sro Gru 30, 2015 8:17 am   

Ja w tym roku wybrałem pensjonat w rewalu wakacje z dziecmi spędziłem tam bardzo udane :) Spokojna miejscowość, da się odpocząć i dużo atrakcji dla dzieci, na pewno tam jeszcze wrócę kiedyś.

Odpowiedz do tematu