Forum o marketingu :: Jak spędziliście wakacje?

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Inne » Rozmowy na inne tematy » Jak spędziliście wakacje?

Jak spędziliście wakacje?
Autor Wiadomość

małami
Użytkownik

Wysłany: Sro Gru 30, 2015 10:15 am   

ja nad polskim morzem :D zawsze sobie wyszukuje jakies fajne okazje na KUP TRAVEL i jeżdżę, naprawde czesto sie trafia cos naprawde spoko, teraz np. jade na sylwestra do zakopanego

managerka 
Użytkownik

Wysłany: Czw Gru 31, 2015 10:35 am   

Ja już od dawna nie jeżdżę nad polskie morze. Wczasy zagraniczne kosztują niemalże tyle samo.

aliczka
Użytkownik

Wysłany: Sro Sty 06, 2016 4:16 pm   

ja w tym roku zamierzam sie chociaz na kilka dni wybrac do hotelu Talaria w Trojanowie do SPA. Odpoczne i przy okazji zrobie cos dla siebie. Najlepiej odpoczywam wlasnie w ten sposob

managerka 
Użytkownik

Wysłany: Czw Sty 07, 2016 11:03 am   

A gdzie to jest dokładnie? Nic mi ta miejscowość nie mówi...

mirabella 
Użytkownik

Wysłany: Sro Sty 13, 2016 1:53 pm   

A gdzie wybieracie się w tym roku? Mi się marzy wyjazd do Grecji, nie wiem tylko, czy uda mi się to zrealizować.

Chef 
Użytkownik

Wysłany: Pią Sty 29, 2016 12:48 pm   

mirabella napisał/a:
A gdzie wybieracie się w tym roku?

Mazury. W planie jest czarter jachtu janmor 28. Będę z rodzinką, a ta żaglówka dobrze się na takie eskapady nadaje (jest bardzo stateczna). I już sie nie mogę doczekać, kiedy ten widok zobaczę na własne oczy :)

Bizneswomenka
Użytkownik

Wysłany: Pon Lut 01, 2016 11:05 am   

no ja zeszłoroczne wakacje spędziłam w domu i w pracy ale w tym roku nie odpuszczę i sobie gdzieś pojadę, choćby na kilka dni w góry ale zawsze.

managerka 
Użytkownik

Wysłany: Pon Lut 15, 2016 2:43 pm   

Ja byłam na Majorce. W te wakacje na pewno też gdzieś pojadę.

esmeralda
Użytkownik

Wysłany: Wto Mar 01, 2016 2:38 am   

Ja planuję spędzić wakacje zwiedzając Polskę, moim zdaniem nie doceniamy uroku swojego kraju, a szkoda, bo mamy naprawdę piękne krajobrazy i ciekawe miejsca do zwiedzania. Jeżeli podobnie jak ja, zamierzacie poruszać się po Polsce, może to Was zainteresuje. Oferty busów są teraz tak konkurencyjne, że w zasadzie nie opłaca się jeździć samochodem w dalsze trasy.

derok
Użytkownik

Wysłany: Wto Mar 01, 2016 1:53 pm   

my ostatnio byliśmy nad morzem, dokładnie w Sopocie :) było naprawdę fajnie, trafiliśmy w ostatki dobrej pogody, a hotel mieliśmy naprawdę świetny, nawet spa przy nim było więc jeśli wieczorem nam się nie chciało iść nigdzie już to tam było idealne miejsce. Polecam przy okazji ten sopot hotel

barbórka 
Użytkownik

Wysłany: Sro Mar 02, 2016 9:47 am   

Ja chętnie na Mazury bym się wybrała.

kora 
Użytkownik

Pomogła: 1 raz

Wysłany: Pią Kwi 08, 2016 11:56 am   

W tym roku jeszcze nie mam żadnych planów wakacyjnych, ale zaczynam powoli nad tym rozmyślać. Jak znajdę czas i trochę wolnego, to nie wiem, może się wybiorę w góry. To jeden z moich ulubionych kierunków niezależnie od tego, w które góry pojadę.

koziolek
Użytkownik

Wysłany: Pon Paź 03, 2016 12:51 pm   

A ja się tak cieszę, że nie wybrałem Polskiego morza. Miałem tam jechać w lipcu (wtedy była najgorsza pogoda) ale ostatecznie zachorowałem i nici. I tak urlop wykorzystuję dopiero za miesiąc i to nie byle jak. Przez ten czas poszperałem trochę po internetach i udało mi się zabukować bardzo tanie bilety do Hiszpanii na http://www.eloty.pl/hiszpania/barcelona/
Zawsze marzyłem o tym kraju a nigdy nie miałem okazji. Także takie trochę szczęście w nieszczęściu ;p

helionin
Użytkownik

Wysłany: Pon Paź 03, 2016 4:46 pm   

w tym roku nie było wakacyjnego wypoczynku tylko praca, praca i jeszcze raz praca ;/

Alka87 
Użytkownik

Wysłany: Wto Paź 04, 2016 11:37 am   

W tym roku byliśmy we wrześniu w Bukowinie Tatrzańskiej. Kochamy góry, a tam można naprawdę wypocząć. Cicha, spokojna okolica blisko Term.
Pyszne wyżywienie oraz dobrze wyposażone pokoje. Polecam. Tutaj szczegóły: http://willamajerczyk.com

Odpowiedz do tematu