Forum o marketingu :: jak wzmocnić włosy?

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Inne » Rozmowy na inne tematy » jak wzmocnić włosy?

jak wzmocnić włosy?
Autor Wiadomość

Ulina 
Użytkownik

Wysłany: Nie Kwi 02, 2017 9:44 pm   jak wzmocnić włosy?

No własnie dziewczyny jak wzmacniacie swoje włosy? Stosujecie specjalne kosmetyki czy może robicie same jakieś domowe maseczki? Na co zwrócić szczególna uwagę przy wyborze kosmetyków do włosów? Jestem w trakcie poszukiwania tych idealnych dla mnie więc każda opinia będzie dla mnie cenna :)

aliczka
Użytkownik

Wysłany: Wto Kwi 11, 2017 3:36 pm   

A są różne kosmetyki do wzmocnienia włosow. Mnie na przykład bardzo pomogły kosmetyki dermastic. Mają szampon i serum wzmacniające, ale bardzo spodobały mi się także ich plastry. Przykleja się je na noc przez 8 tygodni. Wzmacniają włosy i zapobiegają ich nadmiernemu wypadaniu.

anulla
Użytkownik

Wysłany: Sob Kwi 15, 2017 12:12 am   

Domowych sposobów akurat nie stosuję, bo no jakoś tak nie działają :/ Koleżanka chwali, ale u mnie nic- zero efektów. Długo szukałam metody jak wzmocnić włosy i ostatecznie trafiłam na produkty http://www.botanicalsfreshcare.pl/ . Są z wyższej półki o bardzo dobrym składzie, one naprawdę mi służą, już po miesiącu stosowania mam gęstsze włosy :)

małami
Użytkownik

Wysłany: Czw Kwi 20, 2017 12:07 pm   

Mnie pani w aptece na osłabione włosy poleciła serię kosmetyków dermastic. Szampon i serum oraz plastry do przyklejania na noc. Super sprawa! Bardzo pomogly mi wzmocnić moje włosy. Są teraz zauważalnie zdrowsze o mocniejsze.

Bizneswomenka
Użytkownik

Wysłany: Pią Kwi 21, 2017 7:21 am   

ja proponuję zacząć od włączenia do diety więcej warzyw i owoców oraz stosować naturalne kosmetyki odżywcze. Jak to nie pomoże to radze iść do specjalisty.

paulina19 
Użytkownik

Wysłany: Sro Maj 17, 2017 9:14 am   

Na mnie rewelacyjnie zadziałał kolagen, nigdy wcześniej nie miałam tak odżywionych i błyszczących włosów.

Monia 
Użytkownik

Wysłany: Sro Maj 17, 2017 9:53 am   

Ja swoje wlosy wzmacniam od srodka, stosuje biotyne na wlosy+krzem i robie olejowanie.

wanka
Użytkownik

Wysłany: Sro Maj 17, 2017 5:49 pm   

Domowe sposoby, na przykład mycie żółtkami jajek, gdzieś pisali ludzie na forach.

monika_warszawa
Użytkownik

Wysłany: Sro Maj 31, 2017 11:22 am   

Pamiętam, że ja tez miałam kiedys problem z wypadającymi włosami. Bardzo pomogło mi wtedy stosowanie plastrów dermastic. Poleciła mi je pani w aptece i na początku byłam sceptyczna do do nich, jednak okazało się, że naprawdę działają! Włosy przestały wypadać i zaczęły odrastać nowe baby hair!

aliczka
Użytkownik

Wysłany: Pią Cze 16, 2017 10:47 am   

Aby wzmocnić włosy trzeba zastosować coś co zadziała od środka. taką rzeczą są na przykład plastry dermastic. Wystarczy je przyklejać na noc. U mnie zadzialały świetnie! Włosy w końcu przestały mi wypadać.

szurny
Użytkownik

Wysłany: Pią Cze 16, 2017 1:45 pm   

Ja szukałem jakichś porad w internecie, jak i czym można wzmocnić słabe, wypadające włosy. Znalazłem ciekawy tekst poradnikowy ze strony http://stopwypadaniuwlosow.pl/szampon-wzmacniajacy . Mam nadzieje, że stosowanie opisywanego w materiale kosmetyku faktycznie przyniesie oczekiwane rezultaty.

silka33 
Użytkownik

Wysłany: Pią Cze 23, 2017 7:45 am   

Jeśli chodzi o wzmocnienie włosów to podobno bardzo dobrze sprawdzają się te produkty http://www.visplantis.pl/produkty/basil-element/. Można kupić szampon, odżywkę czy maseczkę wzmacniającą przeciwko wypadaniu włosów. Zawartość keratyny sprawia, że włosy są lśniące i doskonale nawilżone.

aliczka
Użytkownik

Wysłany: Wto Lip 04, 2017 9:25 pm   

Moje włosy bardzo się wzmocniły po kuracji plastrami dermastic. Zakupiłam je w aptece z polecenia farmaceuty. Na początku byłam sceptyczna do tej innowacyjnej formy, ale okazalo się, że są naprawdę skuteczne!

kingunia 
Użytkownik

Wysłany: Sro Sie 09, 2017 1:11 pm   

moja mama uzywa tylko produktow loreal http://www.lorealprofessionnel.pl/ i ma bardzo fajne zdrowe i mocne wlosy, sama zastanawiam sie czy nie przerzucic sie na te profesjonalne kosmetyki..

kornelius
Użytkownik

Wysłany: Czw Sie 10, 2017 7:56 pm   

Mnie żona zakupiła w aptece plastry dermastic. Przyklejałem je sobie na noc przez 8 tygodni i po tym czasie zauważyłem, że włosy naprawdę mi się wzmocniły. Już nie wypadają tak jak wcześniej. dało się zahamować ten proces.

Odpowiedz do tematu