Forum o marketingu :: Jak zadbać o włosy żeby były ładne, gęste i nie wypadały?

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Inne » Rozmowy na inne tematy » Jak zadbać o włosy żeby były ładne, gęste i nie wypadały?

Jak zadbać o włosy żeby były ładne, gęste i nie wypadały?
Autor Wiadomość

prespenig 
Użytkownik

Wysłany: Pią Cze 02, 2017 1:17 pm   Jak zadbać o włosy żeby były ładne, gęste i nie wypadały?

Moim zdaniem ścięcie tak dużej ilości włosów bardzo fajnie je odżywia, wiem to po sobie. Poza zdrową dietą polecam suplementy z witaminami, tylko nie za dużo na raz, żeby nie przedobrzyć. Ja polecam tabletki calcium panthotenicum jelfa - mega tanie a działają cuda - i biotynę. Do tego raz czy dwa w tygodniu peeling skóry głowy, zawsze jak masz chwilę i sobie przypomnisz to rób masaż skóry głowy - opuszkami palców delikatnie między włosami po samej skórze, tak żeby nie trzeć po włosach. I przede wszystkim trzeba dbać o włosy dużo bardziej - im zdrowsze będą i zadbane, tym lepsze urosną. Najbardziej trzeba dbać o te wyrastające włosy i o skórę głowy, bo na to mamy największy wpływ - czyli tak jak już pisałam peeling, masaż (można do niego dodać wcierkę) i dokładne oczyszczanie włosów i skóry głowy. Na długości włosów natomiast już włos jest martwy więc jedyne co można działać to wygładzać je i chronić, to samo z końcówkami. A to w ile urosną od nowa to indywidualna sprawa, zależy jak szybko Ci rosną włosy. Zwykle rośnie około 1 cm miesięcznie, więc myślę, że po roku byłyby już dość długie.

litosX5
Użytkownik

Wysłany: Pią Cze 02, 2017 1:44 pm   

Na pewno regularnie myć, używać odpowiedniego szamponu.

aliczka
Użytkownik

Wysłany: Pią Cze 16, 2017 8:49 am   

Na wypadające włosy świetnie sprawdzają się plastry dermastic. Przykleja sie na noc przez 8 tygodni, codziennie jeden. uwalniają one składniki aktywne bezpośrednio do cebulek włosa wzmacniając je od wewnątrz. Mnie bardzo pomogło i w końcu udało mi sie powstrzymać wypadające włosy.

kingunia 
Użytkownik

Wysłany: Sro Sie 09, 2017 12:15 pm   

Bardzo wazne sa dobrze dobrane i odpowiednie kosmetyki do wlosow. Dobrze jest zainwestowac w cos lepszego i nie miec problemow z gęstościa włosów niz wydawac kupe niepotrzebnej kasy w drogeriach i dalej sie meczyc. Moja przyjaciolka bardzo zachwala http://www.lorealprofessi.../gestosc-wlosow podobno te profesjonalne kosmetyki z loreala robia swoja robote :)

kornelius
Użytkownik

Wysłany: Czw Sie 10, 2017 6:58 pm   

Jeżeli mocno wypadają ci włosy to spróbuj koniecznie plastrów dermastic. Dostaniesz je w aptece. Taki plaster wystarczy przyklejać codziennie na noc, a zobaczysz, że zauważysz bardzo dużą różnicę i włosy ci się wzmocnią.

koziolek
Użytkownik

Wysłany: Pią Sie 25, 2017 10:08 am   

Oczywiście, że to geny są odpowiedzialne za włosy, ale kiedy wypadają, to zawsze trzeba je wzmocnić i sprawić, aby przestały wypadać. każdy chce mieć gęste i zdrowe włosy. Mnie pomogły plastry dermastic, które stosowałem przez 8 tygodni. Włosy się bardzo wzmocniły.

joola 
Użytkownik

Wysłany: Sob Wrz 30, 2017 4:03 pm   

Ok a czy ktoś z Was spotkał się już z problemem nadmiernego wypadania włosów a nawet łysienia ? U nas w bliskiej rodzinie pojawił się ten problem i szukając sprawdzonych środków znalazłam w sieci artykuł o loxon 2% opinie. Myślałam, że to jeden z lepszych produktów ale teraz już tej pewności nie mam... macie jakieś doświadczenia w tym temacie ?

małami
Użytkownik

Wysłany: Czw Paź 05, 2017 9:35 pm   

Mnie bardzo mocno wypadały włosy, ale zaradziłam temu. Używałam przed dwa miesiące plastrów dermastic. Są do dostania w aptece. Włosy się wzmocniły, przestały wypadać i robią się coraz gęstsze.

marzena90
Użytkownik

Wysłany: Pon Paź 09, 2017 10:18 pm   

mojej córce strasznie wypadały włosy, lekarz zrobił badania i okazało się,że to niedobór żelaza, lekarka przepisała dicofer junior i córka nie dość,że czuje się lepiej, to jeszcze włosy nie wypadają garściami, a bierze to od 2 tygodni

Odpowiedz do tematu