Forum o marketingu :: Jaką księgowość preferujecie?

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Inne » Rozmowy na inne tematy » Jaką księgowość preferujecie?

Jaką księgowość preferujecie?
Autor Wiadomość

Timenot
Użytkownik

Wysłany: Nie Gru 21, 2014 11:13 am   Jaką księgowość preferujecie?

Trochę się w sferze księgowość pozmieniało przez ostatnie lata i pojawiło się wiele nowych form i alternatyw dla zatrudniania księgowej na etacie. Co u Was się najlepiej sprawdza i jaką księgowość preferujecie? :)

koziolek
Użytkownik

Wysłany: Wto Gru 23, 2014 10:44 am   

ja jestem bardzo zadowolony z ksiegowosci zdalnej prowadzonej przez constans. wszystko jest na czas, rzetelnie, można się doradzić, a nie musze co chwile jezdzic do księgowej albo biura. jak dla mnie super :)

katastrofa
Użytkownik

Wysłany: Nie Gru 28, 2014 12:30 pm   

Ja na pewno nie zdecydowałabym się na te wszystkie internetowe programy księgowe, bo wtedy trzeba dużo wiedzieć samemu, a dla mnie prawo podatkowe to czarna magia. Tradycyjna księgowość w Jaworznie Sykulska.pl, to jest to. Dzięki temu mogę skorzystać z usług biura rachunkowego i doradcy podatkowego, takie 2w1 :)

szurny
Użytkownik

Wysłany: Czw Lut 05, 2015 9:29 am   

Moją rachunkowość katowice prowadzi biuro conacc z Katowic. Pracujemy z nimi jakiś czas - póki co bez zastrzeżeń.

majuniaa28 
Użytkownik

Wysłany: Wto Lut 10, 2015 12:38 pm   

To do księgowości trzeba się udać, żeby załatwić np. taki http://www.fenixtax.pl/13...nny-w-niemczech?ktoś może korzystał z takiej pomocy?

janko
Użytkownik

Wysłany: Pią Lut 20, 2015 10:56 am   

Najlepiej popytać znajomych.

Domka 
Użytkownik

Wysłany: Pią Lut 20, 2015 11:29 am   

Ja również korzystam z biura księgowego. To niewielki wydatek miesięcznie. Mam pewność, że oni dobrze to zrobią. Są na bieżąco ze wszelkimi zmianami. Kto by sie nad tym głowił.

wanka
Użytkownik

Wysłany: Pią Lut 20, 2015 12:59 pm   

Mówi się, że dobra firma nie potrzebuje reklamy.

szczeart 
Użytkownik

Wysłany: Czw Lut 26, 2015 3:48 pm   

Korzystanie z usług fachowców (także księgowych) zawsze się opłaca. Mniejsze ryzyko zatargu z Urzędem Skarbowym.

kora 
Użytkownik

Pomogła: 1 raz

Wysłany: Sob Lut 28, 2015 4:50 pm   

To prawda. Też wychodzę z tego założenia.

Miuosh
Użytkownik

Wysłany: Pon Mar 02, 2015 3:14 pm   

Poczytaj koniecznie o biurze rachunkowym we Wrocławiu tax expert, Jak dla mnie to najlepsze biuro z jakim zdarzyło mi się współpracować w jakikolwiek sposób :) Więc mogę z czystym sumieniem podać jako przykład dobrej firmy :)

monika_warszawa
Użytkownik

Wysłany: Wto Mar 03, 2015 11:43 am   

ja mam księgowość prowadzoną razem z kadrami w firmie e-izi. Takie Rozwiązanie jest bardzo opłacalne dla firmy i bardzo wygodne. Nie trzeba się przejmować praktycznie dwoma działami firmy bo prowadzą się same. A koszty dużo niższe niż zatrudnienie księgowej i kadrowej

barbórka 
Użytkownik

Wysłany: Wto Mar 03, 2015 2:33 pm   

No chyba lepiej mieć biuro.

aliczka
Użytkownik

Wysłany: Nie Mar 15, 2015 2:51 pm   

ja korzystam z FinancialLuk i jestem z nich bardzo zadowolona :) mają dobre stawki, indywidualne podejście do klienta, jest z nimi świetny kontakt o wszystko można dopytać :)

malenko
Użytkownik

Wysłany: Wto Cze 16, 2015 7:34 am   

Zatrudnienie księgowej w firmie jest dość drogie i polecam jedynie tym większym graczom.Sam jestem zdania,że w przypadkuk mniejszych oraz średnich firm o wiele wygodniej jest korzystać z zewnętrznej firmy. I włąśnie takie rozwiązanie w firmie wybraliśmy. Księgowość prowadzi nam obecnie firma Rodl & Partner: http://www.roedl.com/pl/pl - jest to jedna z wiekszych firm zajmujacych się tymi sprawami.Oprócz usług prowadzenia ksiąg rachunkowych świadczą usługi porad prawnych oraz finansowych. Przeprowadzili w firmie audyt finansowy.Tak wiec jesteśmy bardzo zadowoleni.

Odpowiedz do tematu