Forum o marketingu :: Jaki hosting na stronę firmową polecacie

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Inne » Rozmowy na inne tematy » Jaki hosting na stronę firmową polecacie

Jaki hosting na stronę firmową polecacie
Autor Wiadomość

AlanMrozowicz
Użytkownik

Wysłany: Czw Cze 09, 2016 1:08 pm   Jaki hosting na stronę firmową polecacie

Ja w temacie. Może ktoś z forumowiczów poleci jakiś ciekawy hosting na stronę firmową. Potrzebny mi bezpieczny i stabilny serwer w przystępnej cenie.

polca
Użytkownik

Wysłany: Pon Sie 01, 2016 10:00 am   

Poczytaj sobie ten poradnik: https://wortale.net/tech,ac99/internet,ac156/hosting-dla-malych-firm-sprawdz-jak-go-wybrac,4697 o tym jak wybrać hosting dla małej firmy. Jest tam wypisane kilka punktów, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze firmy hostingowej.

redyk
Użytkownik

Wysłany: Pon Sty 23, 2017 4:14 pm   

W Hekko z kodem rabatowym za 6 dyszek masz hosting, domenę i certyfikat SSL. Znajdź sobie tylko w sieci kod na 50 proc. Dwie kolejne opcje masz dodawane za darmo ;-)

jeks
Użytkownik

Wysłany: Pon Sty 23, 2017 7:05 pm   

Jest bardzo tani Firehost - kojarzysz? Mam tam kilka stronek, wszystkie działają pierwsza klasa, stabilnie. Nie mamy u nich żadnych problemów. Największy plus - niezawodność + dobry support. Fajnie że również pozwalają wybrać panel zarządzania.

redyk
Użytkownik

Wysłany: Sro Kwi 26, 2017 3:21 pm   

Ale ten hosting w niczym nie wyprzedza Hekko.
Co więcej - na starcie Hekko wychodzi dwa razy taniej, więc średnio rozumiem po co ktoś miałby się nim interesować? Konkretne argumenty masz?

GoodIdea 
Użytkownik

Wysłany: Nie Lis 12, 2017 11:20 am   

Polecam testy Home.pl aby wyrobić sobie własne zdanie nie opierając się na wszechobecnej i negatywnej opinii. Nie wiem czy ktoś czerpie satysfakcję z pisania takich bzdur ale ja nie mam im nic do zarzucenia. OD kilku dobrych lat korzystam z usług Home i ani razu nie pomyślałem o zmianie. Sprawdź i przekonaj się sam.

redyk
Użytkownik

Wysłany: Pon Sty 08, 2018 4:21 pm   

Tylko, że Home to kosmicznie droga usługa.
Po co pod małą stronkę kupować hosting za ponad 300 zł?
Nie widzę do tego podstaw. Lepiej szukać rozsądnych rozwiązań.
Mylę się?

Emkaolka0
Użytkownik

Wysłany: Pią Sty 12, 2018 9:00 am   

Jasne, że tak. Ceny hostingu są dużo tańsze, nie ma co wydawać aż tyle jak za mniej możecie mieć nawet dużo lepszą usługę. Ja trafiłam na jakąś promocje na pierwszy rok w fajnej cenie ale po roku zwiększyła się z pięciokrotnie. Na to tez uważajcie. Jak szukacie jeszcze hostingu to zerknijcie na firmę Netmark https://www.netmark.pl/index.php wydaje mi się, że jest to jedna z lepszych jakie widziałam. Stabilne serwery, darmowy certyfikat SSL i jeszcze pare innych fajnych bezpłatnych funkcji, przy dobrej cenie

lasta 
Użytkownik

Wysłany: Czw Sty 18, 2018 1:00 pm   

Najlepszego wyboru i tak zawsze dokonają fachowcy a nie ma chyba lepszych niż wrocławskie firmy informatyczne więc z takim pytaniem lepiej iść od razu do nich

MrWojciech
Użytkownik

Wysłany: Czw Sty 18, 2018 3:33 pm   

Ja akurat korzystałem z zenboxa i ogólnie jak dla mnie spoko. Bardzo dobra obsługa klientów. jeżeli nie jest się dobrze zorientowanym w temacie to zawsze służą pomocą. Ceny też w miarę ok.

redyk
Użytkownik

Wysłany: Wto Sty 23, 2018 4:26 pm   

Hekko działa niezawodnie, nie sprawia żadnych problemów.
Moje doświadczenia są z nimi pozytywne.
Kwestia taka, jakie macie oczekiwania, ale przecież po to jest test, żeby to sprawdzić.
Druga sprawa - kwestia dopasowania usługi...

Odpowiedz do tematu