Forum o marketingu :: Jaki kierunek studiów?

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Inne » Rozmowy na inne tematy » Jaki kierunek studiów?

Jaki kierunek studiów?
Autor Wiadomość

ajszaa
Użytkownik

Wysłany: Pon Lip 25, 2016 5:11 pm   Jaki kierunek studiów?

Witam, chciałabym się trochę dokształcić i pójść na studia podyplomowe. Jestem po marketingu, prowadzę firmę jednak myślałam żeby może rozszerzyć później jej działanie. Czytałam sporo w Internecie o e-marketingu i wydaje mi się, że byłby to dla mnie dobry kierunek. Znalazłam go np. na tej uczelni: http://www.podyplomowe.wse.krakow.pl/e-marketing Czy ktoś może go studiował/studiuje i podzieliłby się opiniami czy warto?

karolina88 
Użytkownik

Wysłany: Czw Lip 28, 2016 2:53 pm   

Witam.
Możesz się jeszcze zapoznać z ofertą edukacyjną WSEiZ. Uczelnia ma studia podyplomowe i cieszy dobrymi opiniami do tego ma czesne w przystępnej cenie. Mnie zainteresował kierunek architektura wnętrz http://www.wseiz.pl/pl/st...itektura-wnetrz ,bo się tym interesuje.

Timenot
Użytkownik

Wysłany: Czw Lip 28, 2016 6:37 pm   

myślę że to dobry pomysł, sam robię E-biznes - internetowe kampanie reklamowe na Wyższej Szkole Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej. Kierunek ciekawy, poszerzam trochę swoją wiedzę i to nawet niedużym kosztem, co to jest 900zł za semestr, warto naprawdę

Iwonyqua
Użytkownik

Wysłany: Wto Sie 02, 2016 6:23 pm   

wg mnie e marketing jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla Ciebie, więc idź w tym kierunku :)

aliczka
Użytkownik

Wysłany: Sro Sie 10, 2016 12:16 pm   

moim zdaniem teraz przyszłość jest w językach. Znajoma, która tyle co skończyła studia językowe właśnie przebiera sobie w ofertach pracy dla specjalistów językowych zamieszczanych na portalu http://www.linguajob.pl/ . Oferty są naprawdę świetne a co najważniejsze gwarantują dobre zarobki w przyszłości. A wystarczy dobrze znać języki :)

kora 
Użytkownik

Pomogła: 1 raz

Wysłany: Czw Sie 11, 2016 9:57 am   

Najlepiej jest iść zgodnie ze swoimi zainteresowaniami, bo inaczej to dla mnie nie ma to zbytniego sensu.

BroneX
Użytkownik

Wysłany: Pon Gru 12, 2016 12:40 pm   

Jeśli chodzi o studia to dla mnie tylko studia ekonomia http://www.wsb.pl/studia-...owna-inwestycja . Tyle dobrego wcześniej o tej szkole słyszałem, że bez namysłu tam poszedłem i bardzo sie cieszę z mojej decyzji a teraz namawiam znajomych, by było nas więcej i więcej towarzystwa :)

litosX5
Użytkownik

Wysłany: Wto Gru 13, 2016 5:36 pm   

Zdecydowanie najlepszy wyborem jeśli chodzi o obecne czasy jest Informatyka. Marketing też jest bardzo przydatny, więc też warto go rozważyć, jak się nie jest dobrym w programowaniu.

Bizneswomenka
Użytkownik

Wysłany: Sro Gru 14, 2016 4:41 pm   

wybierajcie taki kierunek, jak Was interesuje i z jakim wiążecie swoją przyszłość.

ogi
Użytkownik

Wysłany: Wto Lut 28, 2017 2:08 pm   

Nie lepiej postawić na szkołę podyplomową? Teraz nieźle płatnym zawodem jest asystentka stomatologiczna. Każdy dentysta potrzebuje do pomocy takiej specjalistki, więc na rynku na pewno jest sporo pracy w tym zawodzie. Nie trzeba wcale kończyć studiów, by się tym zająć, bo są szkoły policealne: http://policealna.gowork....stomatologiczna
Umożliwiają naukę w trybie dziennym, zaocznym i wieczorowym. Dzięki temu szybciej znajdziemy pewny fach w ręku, a praktyczne umiejętności zawodowe potwierdzi dyplom i zewnętrzny egzamin państwowy. Absolwenci tego dwuletniego kierunku mogą podjąć pracę w gabinetach stomatologicznych prowadzonych przez prywatne i publiczne jednostki, oddziałach szczękowej oraz w gabinetach stomatologicznych prowadzonych przy placówkach oświatowych.

Kamilekxxx
Użytkownik

Wysłany: Pon Paź 09, 2017 12:23 pm   

Jednym z lepszych kierunków z pewnością jest medycyna. Z pewnością będzie przyszłości dochodowym wyborem, szczególnie jeśli pójdzie się jakąś specjalizację, np. stomatologię. Dowodem na to są cenniki prywatnych wizyt u takich specjalistów ;)

biko 
Użytkownik

Wysłany: Nie Lut 11, 2018 6:13 pm   

Prawda jest taka, że najlepiej udać się na kurs przed egzaminem maturalnym. W ten sposób można zdać maturę na wysokim poziomie i samemu decydować o wyborze studiów. Tutaj http://kursy.fumed.pl/kursy/kurs-maturalny-roczny/ jest ciekawa propozycja w tym zakresie.

IfHangover
Użytkownik

Wysłany: Nie Lut 11, 2018 7:51 pm   

Ja nie polecam studiowania. Strata czasu i pieniędzy. idźcie sobie lepiej do pracy.

tetris 
Użytkownik

Wysłany: Pon Lut 12, 2018 10:27 am   

Na AGH jest jakiś kierunek marketingowy na podyplomówkach właśnie. Jak dla mnie strata czasu. Lepiej jest ogarnąć sobie jakiś porządny kurs z emarketingu skoro Cię to interesuje, niż iść na te studia, które podobno nie za wiele dają w zakresie wiedzy praktycznej. A chyba praktyka Cię głównie interesuje, przynajmniej tak zakładam.

Odpowiedz do tematu