Forum o marketingu :: Jaki samochód dla rodziny?

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Inne » Rozmowy na inne tematy » Jaki samochód dla rodziny?

Jaki samochód dla rodziny?
Autor Wiadomość

triple 
Użytkownik

Wysłany: Sro Kwi 12, 2017 10:47 am   

Moim zdaniem Volkswagen, Skoda, Toyota i Citroen są markami godnymi rozważenia, jeśli chodzi o wybór samochodu rodzinnego.

lasta 
Użytkownik

Wysłany: Pią Kwi 21, 2017 11:01 am   

Je jestem za tym z hydraulicznym zawieszeniem bo to ogromna wygoda zwłaszcza na naszych drogach, a jak się mu założy lpg to będzie też ekonomiczny. http://optimagas.com/ tam można wybrać odpowiedni zestaw do każdego auta

R0MAN 
Użytkownik

Wysłany: Pią Kwi 21, 2017 12:37 pm   

volswagen passat dla rodiznki idealny

wolter
Użytkownik

Wysłany: Pon Maj 08, 2017 8:09 am   Autko rodzinne

Przyłączam się do zdania triple - skody i toyoty to auta w sam raz dla cztero-, pięcioosobowej rodziny. Są to samochody bezawaryjne, sprawdzają się zarówno na długich, jak i krótszych trasach. Wprawdzie trochę grosza trzeba na nie wyłożyć, ale w końcu samochód rodzinny to inwestycja na lata. Nie wiem, jak Wy, ale mi się wydaje, że w przypadku aut rodzinnych równie ważne, jak bezawaryjność, jest bezpieczeństwo. Ja jeżdżę swoją skodą od dziewięciu lat i praktycznie miałem jedną w tym czasie stłuczkę. Na szczęście jechałem sam i skończyło się na lekkim obtarciu blachy. Naprawdę mogę Wam polecić skody z czystym sumieniem. Nie palą dużo i zaspokoją potrzeby najbardziej wymagającej rodzinki :) . Przy okazji chciałem się z Wam skonsultować w jednej sprawie. Mianowicie w najbliższym czasie wybieram się służbowo do Warszawy i będę miała kilka spotkań z klientami. Nie chciałbym się spóźnić na te spotkania, więc szukam dobrej wypożyczalni, gdzie będę mógł wynająć auto. Brat polecił mi tę firmę - http://www.best-rent.pl/. Ktoś z Was korzystał z usług tej firmy, ma jakąś wiedzę na jej temat? Z góry wielkie dzięki za wszelkie podpowiedzi.

depro
Użytkownik

Wysłany: Pon Maj 08, 2017 2:15 pm   

ja to bym kupiła na pewno jakiś duży samochód

addrun
Użytkownik

Wysłany: Czw Cze 01, 2017 2:35 pm   

Niektórzy kupują peugeoty, ale warto sobie zdawać sprawę, że niektóre części są w nich dosyć awaryjne (tutaj http://alces.pl/top-10-na...autach-peugeot/ macie je wymienione), co może być problemem zwłaszcza, jeśli kupujecie auto używane.

kora 
Użytkownik

Pomogła: 1 raz

Wysłany: Pią Cze 02, 2017 11:19 am   

Najlepiej byłoby poszukać jakieś większego wozu, szczególnie gdy ma się większą rodzinę.

Tomasz96
Użytkownik

Wysłany: Pon Lip 03, 2017 9:25 pm   

Na pewno warto odpowiednio zabezpieczyć lakier samochodu od razu po jego zakupie. Wbrew pozorom wcale nie jest to niedostępna usługa. Wystarczy poczytać o tym w http://www.fancydetailers.pl/ i stamtąd dowiecie się, jak to działa. To sprawi, że Wasz samochód dłużej będzie w najlepszym stanie.

Kropeleks
Użytkownik

Wysłany: Wto Lip 04, 2017 1:58 pm   

Na pewno warto zwrócić uwagę na jakiś większy samochód. Moim zdaniem VW Touran byłby tu doskonałym wyborem.

yachrist 
Użytkownik

Wysłany: Sro Lip 05, 2017 10:42 am   

Ja się na tym kompletnie nie znam i niestety nie jestem w stanie pomóc...

manieczka
Użytkownik

Wysłany: Pon Lis 13, 2017 3:34 pm   

SUVy idelanie się sprawdzają dla rodziny. Mój mąż właśnie poszukuje idelanego i w weekend wybieramy się do salonu peugeot na wyprzedaż rocznika. Mają oni świetny model 2008, który być może zakupimy

Odpowiedz do tematu