Forum o marketingu :: Jaki smartfon?

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Inne » Rozmowy na inne tematy » Jaki smartfon?

Jaki smartfon?
Autor Wiadomość

blue
Użytkownik

Wysłany: Sob Lis 28, 2015 6:23 pm   

Na pewno drogie nie są szkła hartowane, za swoje w https://jokigsm.pl/ zapłaciłam niecałe 30 zł, a już dwa razy uchroniło mnie przed zbiciem wyświetlacza.

zuzia123 
Użytkownik

Wysłany: Nie Lis 29, 2015 9:52 pm   

Według mnie na smartfona nie warto wydawać duzych pieniędzy. Technologia bardzo szybko idzie do przodu, więc wypada telefon wymieniać na bardziej nowoczesny za jakiś czas. Manta ma fajne smartfony w ofercie. Czytałam opinie o smartfonie manta i zerknęłam na propozycje tej rodzimej marki http://www.manta.com.pl/pl/4-smartfony , według mnie sa ok - tanie, eleganckie i niezawodne, z dobrymi jak na ta cenę parametrami.

kora 
Użytkownik

Pomogła: 1 raz

Wysłany: Wto Gru 01, 2015 10:09 am   

Ja mam smartfona Huawei Y6 i jestem z niego bardzo zadowolona.

malinaa
Użytkownik

Wysłany: Sob Lut 20, 2016 3:43 pm   

Ludzie bardzo chwalą smartfony Apple. Może i kosztują dużo, ale służą znakomicie przez lata. Ja mam samsunga i jestem średnio zadowolona.

Bizneswomenka
Użytkownik

Wysłany: Pon Lut 29, 2016 12:18 pm   

ja mam Samsunga Galaxy Grande Prime i jestem z niego bardzo zadowolona.

karin83
Użytkownik

Wysłany: Sob Kwi 16, 2016 2:59 pm   

Chyba najlepiej pójść do salonu i na miejscu wybrać ten, który najbardziej Ci odpowiada. Kilka razy napalałam się na jakiś model ze względu na parametry, a po wzięciu do ręki totalne rozczarowanie. Ważny jest też wybór operatora. Żeby nie było niespodzianek przy płaceniu za abonament. Prawie wszyscy operatorzy stosują niefajny zabieg podnoszący kwotę do zapłaty – to tak zwane zwyżki abonamentu, czyli opłaty za niespełnienie określonych warunków. Może to być na przykład terminowe płacenie za abonament. Szlachetnym wyjątkiem jest TMobile, który pobiera najmniej. Została u nich tylko opłata za brak zgody marketingowej, a to raptem kilka złotych.

mirabella 
Użytkownik

Wysłany: Wto Kwi 19, 2016 1:08 pm   

Bizneswomenka napisał/a:
ja mam Samsunga Galaxy Grande Prime i jestem z niego bardzo zadowolona.

Koleżanka ma w planach kupić sobie ten telefon. Sama jestem go bardzo ciekawa.

managerka 
Użytkownik

Wysłany: Pon Kwi 25, 2016 12:15 pm   

To już dość stary model. Z tego co kojarzę to dość słaby.

koziolek
Użytkownik

Wysłany: Czw Kwi 28, 2016 10:29 am   

jakis dobry model mozna taniej kupic przez dziobacz.pl zglasza sie tam co sie chce, jak jest wiecej chetnych to zbijaja cene u dystrybutora ;)

Alerid
Użytkownik

Wysłany: Czw Kwi 28, 2016 12:57 pm   

Ja dopiero niedawno kupiłam sobie smartfona. Nie chciałam mieć żadnego drogiego i kupiłam sobie samsunga s3.

bohun 
Użytkownik

Wysłany: Czw Kwi 28, 2016 8:39 pm   

Sam korzystam z Samsunga i jestem zadowolony, jak dla mnie jeden z lepszych telefonów

marcelinia188
Użytkownik

Wysłany: Pią Gru 09, 2016 12:10 pm   

Nokia Lumia 650 to jest dobry telefon. Może to Windows Phone, ale ten system operacyjny jest nawet lepszy niż Android moim zdaniem.

Latawiec3
Użytkownik

Wysłany: Czw Sty 12, 2017 8:59 pm   

Ja myślę, że warto bliżej się przyjrzeć różnym rankingom w necie, np. tutaj http://spidersweb.com.pl/telefon-do-1500-zlotych/ :)

anulla
Użytkownik

Wysłany: Wto Sty 17, 2017 3:14 pm   

Huawei P9 lte jest aktualnie na topie https://www.t-mobile.pl/t...HU-H-T270.phtml . wielu moich znajomych go ma i miałam okazję widzieć jak działa. przede wszystkim płynnie, bez zacięć. ma wysoką rozdzielczość i świetny dźwięk

Opoka 
Użytkownik

Wysłany: Pią Lut 03, 2017 10:51 pm   

Jeżeli wciąż zastanawiasz się, który smartfon z proponowanych przez ciebie jest najlepszy, to moim zdaniem będzie to Sony. Ich linia modelowa Xperia w wielu kwestiach bryluje nad konkurencją. Topowe modele mają taką optykę, że ustępuje im wiele klasycznych aparatów. Zresztą sprawdź, co mają obecnie w ofercie: https://www.sonymobile.com/pl/products/phones/.

Odpowiedz do tematu