Forum o marketingu :: Jaki smartfon?

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Inne » Rozmowy na inne tematy » Jaki smartfon?

Jaki smartfon?
Autor Wiadomość

Zennek94
Użytkownik

Wysłany: Nie Lut 05, 2017 7:55 pm   

iPhone ;)

Hyomin 
Użytkownik

Wysłany: Pon Lut 06, 2017 1:30 pm   

Ja mam Sony i jestem zadowolona.

Jandorf
Użytkownik

Wysłany: Czw Mar 09, 2017 1:41 pm   

Sprawdźcie sobie dobry smartfon do 400 zł. Jest wbrew pozorom duży wybór w tej cenie, więc na pewno wybierzecie coś dla siebie nie nadwyrężając jednocześnie tym swojego portfela. Zdecydowanie będziecie zadowoleni.

wolter
Użytkownik

Wysłany: Pon Mar 27, 2017 10:41 am   Smartfon

To zależy, czy chcesz ściągać na niego jakieś aplikacje - jeśli tak, to warto zainwestować trochę grosza w smartfona. W innym przypadku wystarczy komórka, a nawet telefon stacjonarny. Ktoś powie, że jestem staroświecki, ale dla mnie telefon służy do dzwonienia, osobiście nawet bardziej wolę rozmawiać przez stacjonarny niż komórkę. Z telefonem domowym można spokojnie usiąść i porozmawiać przez dłuższy czas, a nie jak z komórką - najczęściej w tramwaju lub na ulicy, gdzie jest hałas i zgiełk. Polecam wam upc, mam u nich telefon stacjonarny dwa lata i w ramach oferty mam darmowe połączenia na stacjonarne w całej Polsce. Szczegóły macie tutaj - https://www.upc.pl/telefon/

borys8m
Użytkownik

Wysłany: Pon Mar 27, 2017 11:44 am   

No tak od tego to właśnie zależy.

sheistheone
Użytkownik

Wysłany: Pon Cze 05, 2017 12:12 pm   

Ja od lat jestem wierna marce Nokia (Microsoft) a głównie to Lumia, jedynie operatorów czasem zmieniam. Ranking http://mobileranking.pl/ pomoże mi podjąć decyzję.

vanilia
Użytkownik

Wysłany: Pon Cze 05, 2017 9:10 pm   

najważniejsze żeby miał dobrą baterię bo te smartfony teraz padają po kilku godzinach

Tomasz96
Użytkownik

Wysłany: Sro Cze 21, 2017 11:36 am   

Ja jestem zdumiony tym, jak bardzo rozwija się ta branża. Przecież teraz w smartfonach można znaleźć funkcje, o których jeszcze kilka lat temu nikt nie myślał, jak chociażby akcelerometr. Ja wyczytałem dokładniej o sposobie jego działania w smartfonach w http://techfresh.pl/jak-d...tr-w-telefonie/ Według mnie to najlepiej świadczy o tym, w jak zaawansowanych technologicznie czasach żyjemy.

pada9232 
Użytkownik

Wysłany: Czw Cze 22, 2017 9:08 pm   

Może popytaj w tym temacie znajomych, hm?

maciejj862 
Użytkownik

Wysłany: Sob Cze 24, 2017 11:22 am   

Najważniejszą kwestią przy wyborze smartfona jest moim zdaniem wydajność i niezawodność. Najpewniejsze są smartfony renomowanych producentów, jak Apple, LG, Samsung, czy Xiaomi. Ze smartfonów z wyższej półki mogę polecić Apple iPhone 7 - jest niezawodny, wydajny, ma świetny system, jego recenzję macie tu http://www.mamkomputer.info/test-apple-iphone-7/. Polecam też HP Elite x3.

joola 
Użytkownik

Wysłany: Wto Lip 25, 2017 10:59 am   

Tylko i wyłącznie iPhone :) Mam już 2 lub 3 z rzędu i bardzo sobie chwalę :) Warto mieć jednak gdzieś pod ręką adres do sprawdzonego serwisu pogwarancyjnego, ja naprawiałam wyświetlacz już 2 lub 3 razy ;/ W Warszawie polecam http://klinikaiphone.pl/. Naprawa wyświetlacza to maks 20 minut, mają swój lokal przy rondzie z palmą i przy stacji Warszawa Powiśle :)

Hyomin 
Użytkownik

Wysłany: Wto Lip 25, 2017 11:09 am   

Wszystko zalezy od potrzeb, ja mam obecnie huawei i nie narzekam.

larr
Użytkownik

Wysłany: Wto Lip 25, 2017 12:55 pm   

A nie wydaje wam się trochę, że one już nie tak bardzo różnią się od siebie, jak kiedyś? Raczej generacje mają tu znaczenie, a nie osobne modele.

addrun
Użytkownik

Wysłany: Sro Lip 26, 2017 11:34 am   

Ja nawet nie ogarniam, czym się to od zwykłego telefonu różni.

zaplatany
Użytkownik

Wysłany: Nie Sie 06, 2017 10:02 pm   

Obecnie to smartfon stał się 'zwykłym' telefonem. U każdego operatora jest w tej chwili przewaga smartfonów w skali mniej wiecej 9:1. A jeśli chodzi o to jaki smartfon warto wybrać to polecam LG G5, nie do zajechania telefon. I jest w coraz lepszych cenach, w playu można go mieć już spokojnie za złotówkę

Odpowiedz do tematu