Forum o marketingu :: Jakie buty kupujecie na nowy sezon?

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Inne » Rozmowy na inne tematy » Jakie buty kupujecie na nowy sezon?

Jakie buty kupujecie na nowy sezon?
Autor Wiadomość

jelenza 
Użytkownik

Wysłany: Pon Mar 27, 2017 4:09 pm   Jakie buty kupujecie na nowy sezon?

Co będzie modne w nowym sezonie? Macie jakichś faworytów? Ja chyba w końcu w tym roku przekonam się do espadryli ;)

0ptymsitka 
Użytkownik

Wysłany: Wto Mar 28, 2017 1:43 pm   

no espadryle zdecydowanie polecam :) lekkie, wygodne, przewiewne, same zalety. A tak poza tym to chyba taki standard - jakieś baleriny, sandałki, slipony, trampki

pretty_pink 
Użytkownik

Wysłany: Sro Mar 29, 2017 12:06 pm   

teraz modne są też te sznurowane baleriny albo czółenka i to w sumie całkiem fajnie wygląda do jakichś krótszych spodni albo sukienek

0ptymsitka 
Użytkownik

Wysłany: Sro Mar 29, 2017 2:18 pm   

chodzi ci o coś takiego https://wojas.pl/produkt/24816/czarne-damskie-czolenka-6377-61?

pretty_pink 
Użytkownik

Wysłany: Sro Mar 29, 2017 3:53 pm   

no dokładnie. Widzę że te akurat są ze skóry naturalnej więc jest trochę drożej ale jest w sumie sporo różnych marek które mają tego typu buty w ofercie

jelenza 
Użytkownik

Wysłany: Czw Mar 30, 2017 11:29 am   

Baleriny to ja akurat wolę z naturalnej skóry więc te są akurat ok. Tylko czy te sznurowania są w ogóle wygodne? Miał ktoś takie buty?

pretty_pink 
Użytkownik

Wysłany: Czw Mar 30, 2017 2:06 pm   

ja mam ale nie z naturalnego zamszu. Wygląda to fajnie i w sumie nie przeszkadzają mi te sznurki. Nie można ich oczywiście za mocno wiązać bo wtedy mogą za bardzo uciskać

znajda 
Użytkownik

Wysłany: Sob Kwi 01, 2017 2:39 pm   

Ja lubię styl sportowy, więc przypuszczam że te buty https://www.czasnabuty.pl...A-KOTURNIE.html Będą mi idealnie pasowac. Z tego co widzę na zdjęciach to noga bardzo ładnie sie reprezentuje. A do tego cena nie jest wygórowana.

karinos1983
Użytkownik

Wysłany: Pon Kwi 03, 2017 12:44 pm   

Ja uważam, że markowe obuwie sportowe jest na tyle ponadczasowe, że zawsze warto w nie inwestować :) Także jak dla mnie np. idealne będą trampki Converse albo buty New Balance. W Retrokicks mają spory wybór różnych modeli, różnych marek. Pewnie na coś od nich się zdecyduję.

litosX5
Użytkownik

Wysłany: Wto Kwi 04, 2017 12:29 pm   

Akurat New Balance czy Conversy będą wciąż modne i warto je kupić.

karinos1983
Użytkownik

Wysłany: Sro Kwi 05, 2017 1:06 pm   

Ja też tak uważam. Męskie New Balance https://retrokicks.pl/pol_m_MESKIE_New-Balance-182.html , damskie - Conversy. Ale generalnie chyba markowe obuwie nigdy nie wychodzi z mody. A jeśli postawimy na jakiś klasyczny model to będzie on na tyle uniwersalny, że przez kilka sezonów będzie się modnie prezentował.

aliczka
Użytkownik

Wysłany: Wto Kwi 11, 2017 3:41 pm   

ja w tym roku stawiam na mokasyny, które są szalenie modne. Widzialam je praktycznie już we wszystkich sklepach, ale mnie najbardziej spodobały się te https://www.sklepkamil.pl...&campaign-id=13 są ładne, szare i będa pasować praktycznie do wszystkiego. Na pewno sobie zamówię.

ola234 
Użytkownik

Wysłany: Czw Kwi 13, 2017 4:33 pm   

Ja mam zamiar kupić sobie ładne czerwone lordsy.

olektolek098
Użytkownik

Wysłany: Czw Kwi 13, 2017 7:11 pm   

Bardzo lubię espadryle, niestety ich wadą jest to że jak choć minimalnie zamoknął to już na zawsze okropnie śmierdzą :(

lasta 
Użytkownik

Wysłany: Czw Kwi 20, 2017 10:36 am   

To co potrzebuję kupić albo to co mi się podoba ma zawsze hurtownia obuwia damskiego Sosimply.pl więc nie muszę szukać butów w sklepach stacjonarnych w niekomfortowych warunkach, wybieram je na spokojnie w domu i zamawiam to co mi się spodoba

Odpowiedz do tematu