Forum o marketingu :: Jakie meble do salonu?

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Inne » Rozmowy na inne tematy » Jakie meble do salonu?

Jakie meble do salonu?
Autor Wiadomość

jaro77
Użytkownik

Wysłany: Pon Gru 12, 2016 1:45 pm   meble

hej,

ja ciekawe pomysły i meble znalazłem w ikei bardzo ciekawe rozwiązania, pozdrawiam

Tomasz96
Użytkownik

Wysłany: Czw Lut 09, 2017 11:00 am   

A co powiecie na to, by postawić w salonie kominek? Ja już od dawna o tym myślę i ostatnio trochę zapoznałem się z tym tematem. Na pewno warto zajrzeć do http://sklep.kominki-vector.pl/ bo mają bardzo ciekawy wybór porządnych kominków. Myślę, że na pewno przypadną Wam do gustu :)

bartekk90 
Użytkownik

Wysłany: Sob Mar 25, 2017 12:04 pm   

Jeśli planujecie urządzić w salonie kącik jadalny, do czego zachęcam, to potrzebne będą odpowiednie krzesła i stół, jednak nie taki jak w normalnej jadalni, tylko mniejszy, bardziej praktyczny i bardziej estetyczny - takie stoły będą w sam raz, wyglądają dość nowocześnie, nie zajmują wiele miejsca.

Umoly
Użytkownik

Wysłany: Nie Mar 26, 2017 4:34 pm   

Mi też takie meble przypadają zawsze do gustu!

Przemo34
Użytkownik

Wysłany: Wto Mar 28, 2017 1:37 pm   

Ja też jestem akurat na etapie urządzania salonu i do mnie chyba najbardziej przemawiają meble w tym stylu http://homlando.com/meble...-jadalnia2.html , nowoczesne zgrabne zestawy, które za bardzo nie zagracą salonu i zostawią w nim fajną przestrzeń, no i oczywiście spory narożnik, który będzie kluczowym miejscem do wypoczynku, czy oglądania telewizji z całą rodziną .

ktojatoja
Użytkownik

Wysłany: Pią Mar 31, 2017 12:50 pm   

U mnie projekt salonu wykonało profesjonalne studio architektury. Zupełnie brakowało mi pomysłów na urządzenie akurat tego wnętrza, a współpraca z fachowcami okazała się strzałem w 10!

janko
Użytkownik

Wysłany: Pon Kwi 03, 2017 2:11 pm   

My mamy z galameble. JEst ok.

wolter
Użytkownik

Wysłany: Pią Maj 05, 2017 10:34 am   Remont mieszkania

A z kolei do mnie najbardziej przemawiają meble w stylu skandynawskim. Dzięki nim i białym ścianom można stworzyć jasne, przestronne wnętrze, które będzie przy tym proste i oszczędne. Ja należę do osób pragmatycznych i nie lubię zbierania w domu zbędnych bibelotów, które tylko zajmują miejsce w ścianie. Moja żona podobnie, więc jak kupowaliśmy mieszkanie, to od razu wiedzieliśmy, że postawimy na styl skandynawski. Przy okazji, mam do Was, drodzy forumowicze, pytanie natury "remontowej". Chodzi o to, że od naszego wprowadzenia się minęło pięć lat i chcielibyśmy przeprowadzić mały remont. Między innymi odnowić grzejnik i pytanie do Was, czy znacie jakąś odpowiednią farbę do grzejników? Ja poszperałem trochę w sieci i trafiłem na farbę Nolies Grzejniki, znalazłem ją na stronie internetowej Nobilesa - http://nobiles.pl/produkty/metal/ . Korzystaliście kiedyś z tej farby? Co sądzicie o malowaniu grzejników - ma to w ogóle sens? Z chęcią poznam Wasze opinie, dzięki za wszelkie podpowiedzi.

Iverson 
Użytkownik

Wysłany: Sro Maj 10, 2017 2:50 pm   

Tutaj znajdziecie cudowne krzesła https://www.krzesloteka.pl/

rebeeka091 
Użytkownik

Wysłany: Pon Lip 03, 2017 1:06 pm   

Jak dla mnie najważniejsze jest, aby salon był funkcjonalny i przestronny, ale zarazem estetyczny i stylowy. Nowoczesne meble sprawdzą się idealnie. Najważniejsze są chyba meble wypoczynkowe - do większego salonu idealny będzie narodnik, natomiast do mniejszego sofa. Zerknijcie na te Wypoczynki Blackart Poznań - są estetyczne, eleganckie i bardzo nowoczesne, a przy tym naprawdę komfortowe.

zaplatany
Użytkownik

Wysłany: Pon Lip 03, 2017 7:39 pm   

Warto popatrzeć na OLX, tam można znaleźć mnóstwo fajnych mebelków

yachrist 
Użytkownik

Wysłany: Sro Lip 05, 2017 10:39 am   

Super, dzięki wielkie za sprawdzone porady :) Na pewno się przydadzą :)

Alka87 
Użytkownik

Wysłany: Czw Lip 06, 2017 7:20 am   

Super meble i w dodatku nie tylko do salonu znajdziesz tutaj http://www.gama-sklep.com.pl/
Mają ogromny wybór i produkty wysokiej jakości w niskich cenach

Kamilekxxx
Użytkownik

Wysłany: Pon Wrz 25, 2017 12:38 pm   

W salonie mam drewniany stół. Bardzo ładnie się komponuje z resztą, świetnie wygląda, nie psuje się zbytnio przy użytkowaniu i jest ogólnie funkcjonalny.

kalagdynia 
Użytkownik

Wysłany: Czw Wrz 28, 2017 9:14 pm   

Heja :) Ja się podłączę z nieco innym tematem. Mianowicie, chodzi o meblościanki... Czy Waszym zdaniem warto je kupować? Ja się właśnie zastanawiam czy takie meblościanki byłyby ok. Co na ten temat sądzicie?

Odpowiedz do tematu