Forum o marketingu :: Jakie meble do salonu?

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Inne » Rozmowy na inne tematy » Jakie meble do salonu?

Jakie meble do salonu?
Autor Wiadomość

Hyomin 
Użytkownik

Wysłany: Pią Wrz 29, 2017 8:57 am   

Uważam, że trzeba iść z duchem czasu dlatego postawiłabym na nowoczesne meble.

wolter
Użytkownik

Wysłany: Pon Paź 09, 2017 11:07 am   Meble, aranżacje

Cóż, ja wychodzę z założenia, że meble nie powinny pozostawać "wolnym elektronem" w pomieszczeniu, ale raczej korespondować z innymi elementami w mieszkaniu. Możecie mi wierzyć albo i nie, ale interesuję się tym amatorsko i podstawą dobrej aranżacji wnętrza powinna być harmonia. Mieszkanie, jak dla mnie, powinno być przestronne, ale jednocześnie nie być "gołe". Dlatego jestem zwolenniczką stylu skandynawskiego z dodatkami. Taki styl wymaga niewielkiego nakładu sił i środków (białe ściany plus drewniane meble), a daje przestrzeń. Niemniej, gdybym pozostawiła w swoim mieszkaniu tylko styl skandynawski, to czułabym się trochę nieswojo. Dlatego prócz stołu i krzeseł postawiłam na dwa dodatki: stolik kawowy i obraz. Obraz może być naprawdę fajnym uzupełnieniem wnętrza i sprawdzić się jako dekoracja w przypadku najróżniejszych stylów aranżacyjnych. Jakby ktoś z Was, moi mili, był zainteresowany tematem, mogę odesłać Was do tej strony -https://desa.pl/pl/pages/19/oceny. Współpracuję z nimi od kilku lat, dzięki temu udało się mi pozyskać kilka wartościowych dzieł w dogodnej cenie.

danielaa90 
Użytkownik

Wysłany: Sro Lis 01, 2017 6:56 pm   

Wiele osób przy wyborze mebli do salonu zwraca uwagę jedynie na wygląd, ale takie meble powinny być przede wszystkim praktyczne. Co do mebli wypoczynkowych, to do większego salonu idealny będzie narożnik lub trzy-osobowa sofa, a do mniejszego kanapy - całkiem niezłe mają w MAKstudio, solidne, bardzo wygodne, zwłaszcza sofy, zerknijcie http://mak-line.com/pl/36-sofy-3-osobowe

marysiu
Użytkownik

Wysłany: Wto Lis 14, 2017 3:12 pm   

Może coś w stylu biedermeier, zobacz na retroles.de może ci coś wpadnie w oko.

Odpowiedz do tematu