Forum o marketingu :: Jedzenie w Polsce

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Inne » Rozmowy na inne tematy » Jedzenie w Polsce

Jedzenie w Polsce
Autor Wiadomość

lasta 
Użytkownik

Wysłany: Pią Maj 26, 2017 3:38 pm   

Nie ma na co narzekać bo w Polsce jemy coraz więcej zdrowych produktów, sama też często je kupuję, dziś np kupiłam otręby https://atlas-zdrowia.pl/ekologiczne-otreby i będę je dosypywać do dań i koktajli mlecznych

nosleep 
Użytkownik

Wysłany: Sro Cze 21, 2017 6:25 pm   

Ja lubię dobrze i tłusto zjeść choć to nie zdrowo. No ale raz na jakiś czas można się skusić na golonkę czy pyszne żeberka. Najlepsze golonki podają w CK Oberża http://www.ckoberza.pl/ na Chmielnej w Warszawie. Jesli bedziecie w okolicy to koniecznie tam zajrzyjcie.

pada9232 
Użytkownik

Wysłany: Czw Cze 22, 2017 9:07 pm   

Ja się niestety kompletnie na tym nie znam... Nie jestem w stanie pomóc...

ambrox 
Użytkownik

Wysłany: Czw Sie 10, 2017 11:57 am   

Gastro się bardzo rozwija w Polsce, ja jestem bardzo zadowolony z poziomu restauracji w moim rodzinnym Krakowie.

managerka 
Użytkownik

Wysłany: Czw Sie 24, 2017 10:21 am   

Moim zdaniem najważniejsze, to w ogóle chcieć samodzielnie i zdrowo gotować. Wiecie, że nauka gotowania jest możliwa w sposób opisany na tej stronie? Dostając wydrukowane przepisy ze szczegółową instrukcją, a także odmierzone składniki i wykonując je - z czasem nabywacie wiedzy i umiejętności. To proste!

vafol 
Użytkownik

Wysłany: Nie Wrz 03, 2017 6:13 pm   

Ja jestem zdania, że taka spirulina jest wart uwagi :) Moim zdaniem spisuje się to naprawdę wyśmienicie :)

fajnababka
Użytkownik

Wysłany: Nie Wrz 03, 2017 9:34 pm   

chętnie pójdę do tych przez was polecanych, bo ostatnio trafiam na same gastronomiczne niewypały!

Przemo34
Użytkownik

Wysłany: Pon Wrz 04, 2017 2:09 pm   

Sam sporo podróżuję po Polsce ze względu na swoją pracę, dlatego zawsze w nowym mieście mam okazję próbować jedzenia w różnych miejscach i często przekonuję się, że te najzwyklejsze restaurację, ze smacznym, polskim jedzeniem zdecydowanie najlepiej się sprawdzają. Akurat dobra restauracja , to podstawa udanej delegacji :D Teraz mój kierunek, to Lublin, więc na pewno tam też poznam jakieś ciekawe miejsca.

aliczka
Użytkownik

Wysłany: Sob Wrz 16, 2017 6:49 pm   

Ja generalnie bardzo lubię kuchnię południowoamerykańską. A najlepsza serwują w salto na wilczej w warszawie :)

sossi 
Użytkownik

Wysłany: Sro Paź 04, 2017 9:24 pm   

W Polsce mamy coraz więcej na prawdę dobrych restauracji do których warto zajrzeć. To bardzo cieszy bo mamy większy wybór miejsc w którym możemy zjeść obiad czy kolację na wysokim poziomie. Jeżeli szukacie dobrej indyjskiej restauracji to ja na pewno polecam tą http://restauracjakashmir.pl/ bo jest genialna :)

cypisek 
Użytkownik

Wysłany: Sro Paź 25, 2017 4:46 pm   

No większość restauracji jest na słabym poziomie w naszym kraju,podają jedzenie na jedno kopyto natomiast jest genialna restauracja Road American Restaurant znajduje się ona we Wrocławiu. Jedzenie podają bardzo dobre, obsługa jest na najwyższym poziomie.

szachtior
Użytkownik

Wysłany: Sro Paź 25, 2017 7:41 pm   

ja to najbardziej lubię jeść w barach mlecznych

ali45 
Użytkownik

Wysłany: Nie Paź 29, 2017 9:31 pm   

Ja kupowałam w sklepie internetowym obroże dla psów, w taki sam sposób można też kupić fajne zabawki dla zwierząt.

aliczka
Użytkownik

Wysłany: Pon Paź 30, 2017 10:47 pm   

Myślę, że jest u nas coraz więcej knajp z dobrym jedzeniem i fajnym klimatem. Jeśli chodzi o Krakoó to jak dla mnie w czołówce jest Stara Zajezdnia :)

lira
Użytkownik

Wysłany: Sro Lis 29, 2017 3:24 pm   

Żeby dobrze zjeść, trzeba niestety troszkę poszukać, popytać, poczytać. Ja ostatnio odkryłam fajne miejsce restauracja Kazimierz Kraków . Pozytywne miejsce z pysznym jedzeniem. Warto tu zajrzeć, polecam.

Odpowiedz do tematu