Forum o marketingu :: Korepetycje angielski

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Inne » Rozmowy na inne tematy » Korepetycje angielski

Korepetycje angielski
Autor Wiadomość

Iverson 
Użytkownik

Wysłany: Nie Gru 11, 2016 11:55 am   Korepetycje angielski

Język angielski jest niezwykle ważny w dzisiejszych czasach, dlatego każdy powinien go choć w najmniejszym stopniu znać. Jeżeli jesteś z Torunia lub okolic to polecam tę firmę - korepetycje z języka angielskiego w Toruniu

litosX5
Użytkownik

Wysłany: Wto Gru 13, 2016 5:32 pm   

Do nauki języka dobra metoda (w połączeniu z regularną, naszą samodzielną pracą nad nauką słówek) jest metoda Callana, warto ją sobie ogarnąć.

ogi
Użytkownik

Wysłany: Czw Mar 23, 2017 10:00 pm   

Ja znam dobrą szkołę językową: http://www.lincoln.edu.pl/
Słyszałem o niej same pozytywne opinie i pracują tam doświadczeni lektorzy, którzy pomogą Ci przyswoić język perfekcyjnie. Warto zainwestować w naukę języka obcego, bo zawsze taka umiejętność bardzo Ci się w życiu i w pracy.

Tomasz96
Użytkownik

Wysłany: Wto Sie 08, 2017 8:32 am   

Jak to właściwie jest z tymi korepetycjami? Faktycznie są takie skuteczne? Przyznam szczerze, że ja nigdy nie korzystałem z takiej nauki, ale widzę, że wiele osób w moim otoczeniu bierze korepetycje z języka polskiego w http://edun.pl/ Myślicie, że faktycznie może to pomóc w zdaniu matury?

Sijam21
Użytkownik

Wysłany: Wto Sie 08, 2017 2:41 pm   

Ja jestem przeciwny korepetycjom, dziecko ma szkołę od nauki.

Kamilekxxx
Użytkownik

Wysłany: Pon Paź 09, 2017 10:24 am   

Jak najbardziej, warto. Co ciekawe w ostatnich latach coraz popularniejsze stają się korepetycje w styl nowoczesnym. Dzięki temu nie nudzimy się na takich zajęciach, tylko rzeczywiście z zaangażowaniem uczymy się języka.

janickiw 
Użytkownik

Wysłany: Czw Paź 19, 2017 9:17 am   

Ja też jestem za korepetycjami, jeśli komuś idzie słabiej nauka. Sama brałam w młodszych latach korepetycje z angielskiego i dzięki temu dziś lepiej posługuję się językiem :)
Dodatkowo chodzę na kursy językowe w Poznaniu , które pozwalają mi rozmawiać w obcym języku, dzięki temu swobodniej się porozumiewam.

koontownik
Użytkownik

Wysłany: Wto Paź 24, 2017 1:24 pm   

Można też skorzystać ze szkoleń z języka angielskiego. Są szkolenia online, ale i też stacjonarne, dzięki czemu możemy wybrać co nam akurat odpowiada.

KarinaM
Użytkownik

Wysłany: Wto Lis 14, 2017 11:28 pm   

Według mnie akurat korepetycje z języka angielskiego mają najwięcej sensu, jeśli chodzi o korepetycje w szkole. Język, to coś co zostanie z nami na całe życie i będzie się zawsze przydawać. Ja tylko zastanawiam się nad tym czy dla dzieci bardziej efektywne są zajęcia z korepetytorem indywidualne, czy na przykład w takiej szkole, jaką mamy w Kielcach https://edun.pl/ ? Co o tym sądzicie? Z tego, co wiem, to szkoła ma oddziały w wielu miastach, więc może nawet Wasze dzieci, w którymś z nich korzystały już z korepetycji.

Odpowiedz do tematu