Forum o marketingu :: Kuchnia gotowa czy lepiej na wymiar

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Inne » Rozmowy na inne tematy » Kuchnia gotowa czy lepiej na wymiar

Kuchnia gotowa czy lepiej na wymiar
Autor Wiadomość

mirabella 
Użytkownik

Wysłany: Pią Maj 06, 2016 11:55 am   

Takie meble są jednak droższe. Trzeba dokładnie sprawdzić na co nas stać, a na co nie.

mikela 
Użytkownik

Wysłany: Wto Maj 10, 2016 3:59 pm   

Kuchnia na wymiar jest o tyle lepszym pomysłem, że mamy możliwość całkowitego dopasowania mebli do konkretnego wnętrza. W pomieszczeniach niewielkich lub niezbyt wymiarowych takie rozwiązanie jest idealne. I wbrew pozorom nie jest to aż takie drogie. Cena zresztą zależy od rodzaju materiału i zastosowanych usprawnień, więc z pewnością każdy jest w stanie sobie pozwolić na taką kuchnię. Jeżeli ktoś potrzebuje większych konkretów, a jest z Warszawy, to może podjechać na Sokołowską do ArtCore http://artcorestudio.pl/meble/kuchenne i na miejscu dopytać o szczegóły.

managerka 
Użytkownik

Wysłany: Sro Maj 11, 2016 7:17 am   

Też mi się wydaje, że taka na wymiar jest znacznie lepszym rozwiązaniem. Można dzięki temu wykorzystać każdą dostępną przestrzeń.

marcelinia188
Użytkownik

Wysłany: Pią Gru 09, 2016 12:53 pm   

Warto też odpowiednio dobrać sprzęt w kuchni, dlatego wyposażenie kuchni jest dość istotnym czynnikiem, by kuchnia była funkcjonalna.

Bizneswomenka
Użytkownik

Wysłany: Czw Lut 02, 2017 10:05 am   

Dla mnie najważniejsze w kuchni to wygoda i funkcjonalność, a to mogą zapewnić profesjonalne sprzęty i urządzenia. Dlatego wszelkiego typu akcesoria takie jak baterie kuchenne szukam często w serwisie Homebook bo tam zawsze mogę liczyć na szeroki wybór i przede wszystkim, wysokiej klasy sprzęt.

mirabella 
Użytkownik

Wysłany: Czw Lut 02, 2017 11:04 am   

Ja postawiłam na kuchnię na wymiar. Nie wiem czy z gotowych mebli bym coś znalazła gotowego.

Iverson 
Użytkownik

Wysłany: Pią Lut 17, 2017 9:49 am   

Ja kupowałam kuchnię tutaj - http://www.gama-sklep.com...ble-kuchenne-85
Idealnie się wpasowała

Retim
Użytkownik

Wysłany: Wto Lut 21, 2017 1:45 pm   

wydaje mi się, że nie ma co się ludzi pytać o to czy im się dana aranżacja podoba, bo przecież najważniejsze, by nam się podobało. Nikt inny tam nie będzie korzystał z tej kuchni. Wiadomo że każdy ma inne gusta.

bohun 
Użytkownik

Wysłany: Wto Kwi 04, 2017 7:20 pm   

Kwestia tego ile chcesz wydać i jaką masz wizję. Czasami lepiej sprawdza się gotowa jak chcesz to zrobić szybko. Poza tym i tak musisz pomyśleć o wykończeniu jak zlewy i tak dalej. Tu masz akurat dobre zlewozmywaki http://www.zlewozmywak.pl/ ale potem jeszcze jakaś lodówka i zmywarka.

Iverson 
Użytkownik

Wysłany: Wto Kwi 11, 2017 2:57 pm   

Mi się podobają te kuchnie na wymiar - http://www.torusmeble.pl/meble-kuchenne-na-wymiar
Są naprawdę spoko :)

mario
Użytkownik

Wysłany: Wto Kwi 11, 2017 6:27 pm   

Ja bym wybral kuchnie na zamowienie. Masz wtedy pewnosc, ze wszystko bedzie pasowalo jak nalezy.

lasta 
Użytkownik

Wysłany: Nie Kwi 16, 2017 3:35 pm   

Dokładnie, też jestem tego zdania że te robione na wymiar są lepsze. Na pewno bardziej się sprawdzą jak masz nietypową kuchnię. Ja zamawiałam meble kuchenne grodzisk mazowiecki i jestem bardzo z nich zadowolona

elizka1987
Użytkownik

Wysłany: Pon Cze 05, 2017 3:27 pm   

Moim zdaniem kuchnię lepiej dopasować do siebie i swoich potrzeb i kupić taką na wymiar. Ja to w ogóle w kuchni spędzam tyle czasu, że zdecydowałam się nawet na pasujący do mojego mieszkania stół na zamówienie. Nawiasem mówiąc jak ktoś szuka to polecam Pracownia Stołów

vanilia
Użytkownik

Wysłany: Pon Cze 05, 2017 9:12 pm   

bardziej podobają mi się kuchnie na wymiar i taką tez mam u siebie :)

elabarbara 
Użytkownik

Wysłany: Wto Lip 04, 2017 7:09 am   

Ja u siebie mam w kuchni meble na wymiar. Moja kuchnia jest mała więc ciężko nam było dopasować meble tak by wypełnić każdą przestrzeń wolną. Zamówiliśmy kuchnie na wymiar w Krakowie- http://szafyalustyl.pl/oferta/kuchnie/ panowie wykonali kawał dobrej robory meble idealnie dopasowane, nowoczesne i funkcjonalne.

Odpowiedz do tematu