Forum o marketingu :: Kuchnia gotowa czy lepiej na wymiar

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Inne » Rozmowy na inne tematy » Kuchnia gotowa czy lepiej na wymiar

Kuchnia gotowa czy lepiej na wymiar
Autor Wiadomość

malenko
Użytkownik

Wysłany: Pon Mar 10, 2014 3:02 pm   Kuchnia gotowa czy lepiej na wymiar

Witam. Razem z żoną zastanawiamy się nad meblami do kuchni.
Myślicie, że warto jest zamówić dla siebie meble na wymiar czy lepiej będzie zainwestować w coś gotowego jak na przykład jeden z kompletów zaoferowanych przez brw:
http://www.brw.com.pl/kuchnie/ ?
Podoba mi się na przykład ten zestaw:

Carlos
Użytkownik

Wysłany: Wto Mar 11, 2014 11:11 am   

Moje zdanie jest takie że to Twoja kuchnia Twój dom i nie pytaj się ludzi :) oni tam mieszkać nie będą xD

WZapala 
Użytkownik

Wysłany: Sro Mar 19, 2014 8:53 am   

Też wydaje mi się, że nie ma co się ludzi pytać o to czy im się dana aranżacja podoba, bo przecież najważniejsze, by tobie się podobało. NIkt inny tam nie bedzie korzystał z tej kuchni. Jeżeli jednak mogę zwrócić uwagę, to ja raczje bym nie chciał mieć takiej beżowej kuchni, taki kolor jakoś do mnie nie przemawia i wolę coś wyrazistego albo związanego z naturą jak blaty kamienne. Wiadomo jednak, że każdy ma inne gusta.

mirabella 
Użytkownik

Wysłany: Pon Kwi 14, 2014 10:13 am   

Bardzo podoba mi się kuchnia ze zdjęcia a szczególnie to przeszklenia w górnych szafkach - nie widziałam jeszcze nigdzie takiej aranżacja i moim zdaniem wygląda to bardzo oryginalnie.

Maraczek
Użytkownik

Wysłany: Nie Kwi 27, 2014 10:49 am   

Ciekawe pomysły na kuchnie można też znaleźć na portach branżowych. Jeśli chodzi o wdrążenie projektu w życie przyda się dobra ekipa remontowa. W Warszawie dobrą ekipą jest firma BraciaDybus.pl.

kora 
Użytkownik

Pomogła: 1 raz

Wysłany: Pon Kwi 28, 2014 1:22 pm   

Jeżeli kuchnia jest niewymiarowa, lepiej jednak wykonać ją na zamówienie. Jeżeli pasują do niej gotowe meble, jest to z pewnością tańsza opcja.

Maraczek
Użytkownik

Wysłany: Sro Lip 16, 2014 9:23 am   

Można zlecić aranżację i wykończenie takiej kuchni firmie. Zajmuje się tym jeszcze http://www.deconova.pl/ - Warszawa od projektu po wykończenie. Można też podsunąć własne propozycje.

mirabella 
Użytkownik

Wysłany: Pon Lip 21, 2014 10:12 am   

Jeszcze wypowiem się na temat tej aranżacji brw ze zdjęcia - widziałam, też u nich, coś podobnego, tylko, że fronty górnych szafek były białe - zdecydowanie lepiej to wygląda.

Hyomin 
Użytkownik

Wysłany: Pon Lip 21, 2014 10:47 am   

Gotowe meble zwykle wychodzą znacznie taniej od tych na wymiar, dlatego ja w pierwszej kolejności poszukałabym tych, które już są wykonane. Jeśli nie uda Ci się nic znaleźć, to dopiero wtedy poszukaj czegoś na zamówienie. Pamiętaj, że najważniejsze jest to, aby wystrój kuchni był funkcjonalny, dlatego postaraj się zaplanować wygląd w takich sposób, aby wszystko było odpowiednio dostosowane.

kora 
Użytkownik

Pomogła: 1 raz

Wysłany: Sro Lip 23, 2014 2:00 pm   

Gotowe meble może i są tańsze, ale nie nadają się do małych i niewymiarowych kuchni, w których lepiej jednak postawić na te robione na zamówienie.

ada88
Użytkownik

Wysłany: Pon Lip 28, 2014 6:43 pm   

to zalezy jesli masz mała kuchnie najlepiej bedzie na wymiar, a jesli kuchnia jest spora to normlane meble bo wyjdzie taniej

===================
Najlepsze warszawa jazdy doszkalające

olga12
Użytkownik

Wysłany: Pon Sie 18, 2014 8:55 pm   

jesli masz mała kuchnie to najlepiej na wymiar bo lepiej ustawna bedzie atka to moze cie sie nie zmiescić...bo kuchnie standardowe sa srednio ustawne

============
najlepsze okna drewniane

slimch
Użytkownik

Wysłany: Pią Sie 22, 2014 12:50 pm   

Ja kupiłem w bodzio, można dobierać moduły i jestem zadowolony bo zapłaciłem nie całe 2 tys. zamiast 10 tys.

katastrofa
Użytkownik

Wysłany: Pią Lis 28, 2014 2:29 pm   

Jeżeli mamy kuchnię o niestandardowych wymiarach, to lepiej jest zdecydować się na tą na wymiar ;-)

nikki
Użytkownik

Wysłany: Pią Maj 06, 2016 11:36 am   

Jeśli tylko masz taką możliwość, to zdecydowanie bardziej praktyczne są kuchnie robione na wymiar, do tego mnóstwo świetnych akcesoriów znajdziesz na http://www.nakrywamy.pl/ polecam zajrzeć w wolnej chwili :)

Odpowiedz do tematu