Forum o marketingu :: Kuchnia jak zaaranżować?

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Inne » Rozmowy na inne tematy » Kuchnia jak zaaranżować?

Kuchnia jak zaaranżować?
Autor Wiadomość

luzak007 
Użytkownik

Wysłany: Pią Lis 17, 2017 5:05 pm   

Mi się wydaje, że warto zainwestować w takie fototapety na wymiar. Wyglądają one naprawdę niesamowicie efektownie :)

muezin 
Użytkownik

Wysłany: Pią Lis 17, 2017 8:31 pm   

A jaki zlew moglibyście doradzić? Czy np. te zlewozmywaki granitowe wyglądają według Was ok?

bohun 
Użytkownik

Wysłany: Pon Lis 20, 2017 8:15 pm   

Mnie czeka całkowity remont kuchni. Póki co, szukam w internecie inspiracji. Natrafiłem na całkiem ciekawy artykuł poradnikowy ze strony https://wortale.net/dom,ac253/najnowsze-trendy-w-wystroju-kuchni,4935 . Zawiera wiele fajnych informacji, które mogą się przydać.

Maroq 
Użytkownik

Wysłany: Pią Lis 24, 2017 7:01 pm   

Najważniejszy w kuchni jest odpowiedni sprzęt. Dla mnie jednym z wazniejszych urządzeń w kuchni jest elektryczny grill. Uważam, że to każdy fan grillowanego jedzenia powinien mieć taki grill w swoim domu. Duży wybór znajdziecie na http://codokuchni.pl/jaki...tryczny-wybrac/ , znajdują się tutaj najlepsze grille na rynku, ja osobiście polecam Tefala.

leoonarrd21
Użytkownik

Wysłany: Sro Gru 06, 2017 4:32 pm   

Muszę przyznać, że macie na prawdę bardzo ciekawe pomysły na aranżację kuchni. Może przy okazji podpowiecie mi też jakie zlewozmywaki aktualnie są najlepszym wyborem do nowoczesnej kuchni? Może granitowy?

Isiaaa
Użytkownik

Wysłany: Sro Gru 06, 2017 6:32 pm   

naprawdę piszę się razem, a nie osobno :) ale fakt, są ciekawe

VOLAND 
Użytkownik

Wysłany: Czw Gru 07, 2017 12:11 pm   

Mi się wydaje, że to zdecydowanie jest sprawa dla specjalisty z tej dziedziny...

elabarbara 
Użytkownik

Wysłany: Sro Gru 13, 2017 11:20 am   

Bardzo ważnym elementem w kuchni jest stół i krzesła. Krzesła do jadalni powinny charakteryzować się przede wszystkim funkcjonalnością, ale i oryginalnym wyglądem by pasował do stylizacji. Mi się spodobały krzesła które widziałam w sklepie Mirat https://mirat.eu/krzesla-metalowe,c129.html . A Wy co sądzicie o takich krzesłach ?

Iverson 
Użytkownik

Wysłany: Czw Gru 14, 2017 1:55 pm   

Krzeseł poszukajcie tutaj https://www.krzesloteka.pl
Mają najlepszą ofertę :)

Gosia_Dee 
Użytkownik

Wysłany: Sob Gru 16, 2017 6:54 pm   

Cześć :) A czy jesteście w stanie polecić coś w zakresie zlewów? Ja się zastanawiam czy takie zlewozmywaki granitowe byłyby dobre...

passenger
Użytkownik

Wysłany: Pon Gru 18, 2017 1:57 pm   

Też macie taki problem z wyborem? Dzisiejszy rynek oferuje nam taką gamę kolorów, marek, cen, że momentami wariuję!

angel120
Użytkownik

Wysłany: Wto Gru 26, 2017 12:55 pm   

mnie do kuchni podobałby sie jakiś zegar retro enyoart.pl/wyszukaj/zegar-retro Taki zegar jest ozdobą i kropką nad i naszego wnętrza, więc warto w niego zainwestować :)

Fionnka009
Użytkownik

Wysłany: Czw Sty 04, 2018 8:19 am   

Ja to mam bardzo prostą kuchnie głównie w szarościach i takich drobniejszych elementach zieleni. Urządzeń i dekoracji jak najmniej, ale też nie mam za dużej kuchni więc szkoda byłoby ją zawalać. Ostatnio kupiłam sobie świetne Sztućce Hefra w sam raz na jakieś spendy rodzinne, których organizujemy bardzo dużo :)

anulla
Użytkownik

Wysłany: Pon Lut 12, 2018 9:43 am   

"passenger" napisał/a:
Też macie taki problem z wyborem? Dzisiejszy rynek oferuje nam taką gamę kolorów, marek, cen, że momentami wariuję!

To samo u mnie. Miałam taki mętlik w głowie że przez wiele dni siedziałam w kolorach farb i totalnie nie mogłam się zdecydować. Poratowała mniei aplikacja duluxa Visualizer i przez to że mogłam sobie wirtualnie podstawić kolory ścian do naszego aktualnego wystroju to w końcu udało mi się dopasować odpowiednie odcienie. Ale zgadzam się, teraz wybór jest taki że z aranżacjami nie powinno być problemów

Odpowiedz do tematu