Forum o marketingu :: Kupno mieszkania w dobrej ofercie

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Inne » Rozmowy na inne tematy » Kupno mieszkania w dobrej ofercie

Kupno mieszkania w dobrej ofercie
Autor Wiadomość

barbórka 
Użytkownik

Wysłany: Pon Paź 30, 2017 8:52 am   

A co myślicie o Wrocławiu? Ktoś już tutaj wspomniał o nieruchomościach w tym mieście. Myślę, że warto zwrócić uwagę na mieszkania Wrocław Fabryczna znajdujące się na pcg.pl/inwestycja/ritmo-park/ bo znajdują się one w bardzo atrakcyjnej lokalizacji.

joola 
Użytkownik

Wysłany: Wto Lis 14, 2017 9:47 am   

Gdybyście szukali ciekawych mieszkań lub apartamentów w Krakowie to fajną ofertę ma ten deweloper http://www.mieszkania.inter-bud.pl/. Kilka inwestycji do wyboru ( np. Wiślane Tarasy ). Ciekawa lokalizacja, rozsądne ceny i wysoka jakość wykończenia wnętrz.

silka33 
Użytkownik

Wysłany: Pią Lis 17, 2017 6:36 am   

Kraków to rzeczywiście dobry wybór :) Ja ze swojej strony mogę jeszcze polecić ofertę dewelopera GeoGrupa http://geogrupa.pl/pl/oferta/krakow/pradnik-bialy. Inwestycje zlokalizowane w jednej z najbardziej popularnych i nowoczesnych dzielnic miasta - Prądniku Białym. Do wyboru dwie możliwości - osiedle Kwiatowa Równina lub Biała Polana. Duża ilość terenów zielonych w okolicy robi swoje :)

Odpowiedz do tematu