Forum o marketingu :: Meble przez internet. Czy kupujecie

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Inne » Rozmowy na inne tematy » Meble przez internet. Czy kupujecie

Meble przez internet. Czy kupujecie
Autor Wiadomość

kora 
Użytkownik

Pomogła: 1 raz

Wysłany: Pią Lis 27, 2015 1:54 pm   

W internecie jest dużo większy wybór, więc to dla mnie naturalne, że przeglądam i zamawiam tu meble. Ostatnio szukałam np. sklepu z biurkami dla dzieci i bardzo fajne udało mi się znaleźć tutaj: http://atbmeble.pl/katego...u/meble/biurka/. I cena była przystępna i wykonanie bardzo wysokiej jakości.

olekk
Użytkownik

Wysłany: Wto Gru 01, 2015 10:21 am   

Zgadzam się że w sieci można kupić i meble, tym bardziej jak w okolicy nie ma salonu, u nas tak było szukaliśmy wyposażenia do firmy konkretnie takich szaf http://www.wyposazeniegau...wiami-uchylnymi wiadomo z meblami do domu jest znacznie łatwiej.

kora 
Użytkownik

Pomogła: 1 raz

Wysłany: Sro Gru 02, 2015 11:44 am   

Jasne, to bardzo wygodna opcja i odpada nam chodzenie po salonach, które jest czasochłonne i męczące.

monika_warszawa
Użytkownik

Wysłany: Sro Gru 02, 2015 12:04 pm   

Sporą część swoich mebli, akcesoriów czy dekoracji kupowałam przez allegro. Ludzi czasem takie fajne rzeczy sprzedają za grosze... Mialam taki okres, ze tylko siedziałam na tych aukcjach i się licytowałam, ale teraz żeby zaoszczędzić czas korzystam ze snajpera aukcyjnego http://www.aukcjoner.pl/snajper-allegro/ który za mnie "pilnuje" aukcji i sie licytuje takze fajna opcja

Iverson 
Użytkownik

Wysłany: Pią Mar 25, 2016 1:51 pm   

Ja kupiłam łóżko tutaj - http://visby.pl/pk578-lozka-bukowe-1.html

kondeq 
Użytkownik
kondeq

Wysłany: Wto Mar 29, 2016 1:50 pm   

Z aukcjami na allegro to racja, że nieraz idzie trafić cos za grosze, tylko dobrze szukać trzeba:)

Landowski
Użytkownik

Wysłany: Wto Mar 29, 2016 4:12 pm   

ja mam tak ze musze najpierw zobaczyc cos takiego jak meble zeby to kupic..

mirabella 
Użytkownik

Wysłany: Wto Kwi 05, 2016 10:32 am   

Nie do końca rozumiem takiego podejścia. Przecież jak meble już do Ciebie trafią, to będziesz widzieć jak wyglądają.

Joachim2016
Użytkownik

Wysłany: Wto Kwi 05, 2016 11:07 am   

a mnie już nic nie zdziwi, nawet basen przez internet. Mpja siostra (zaupoholiczka dziś po leczeniu w ośrodku dla uzależnionych OAZA) zamawiałą wszystko co tylko mogła. Oczywiście nikt nie wiedział, że ma problem, wszystko wydało się, gdy weszli windykatorzy, komornicy. Szkoda mówić

managerka 
Użytkownik

Wysłany: Czw Kwi 07, 2016 1:35 pm   

Nie ma co generalizować. Nie wszyscy kupujący przez internet są od tego uzależnieni.

bohun 
Użytkownik

Wysłany: Czw Kwi 28, 2016 8:44 pm   

Meble to jedna z nielicznych rzeczy, których nie kupiłbym przez internet

Iverson 
Użytkownik

Wysłany: Pią Kwi 29, 2016 11:40 am   

Proszę Cię, meble w sieci są tańsze - ja tak całe mieszkanie urządziłam

karinos1983
Użytkownik

Wysłany: Pią Sie 19, 2016 12:05 pm   

A ja uważam, że zarówno meble, jak i akcesoria do nich takie jak np. materace kieszeniowe , z powodzeniem można zamawiać w sieci. W większości sklepów stacjonarnych i tak nie zobaczymy produktu na żywo - do dyspozycji są katalogi, maksymalnie próbki tkanin. Przy zakupie online też można zamówić próbki i niczym to się nie różni.

mezmerize90
Użytkownik

Wysłany: Wto Sie 23, 2016 11:18 am   

Do pewnej kwoty można sobie pozwolić na takie zakupy. Natomiast jakieś poważniejsze to już wolałbym się przejść po salonach, dotknąć, zobaczyć.

kozakanita 
Użytkownik

Wysłany: Wto Gru 06, 2016 12:29 pm   

Ja jakiś czas temu robiłam remont garderoby. Meble do takiego pomieszczenia są specyficzne, muszą być funkcjonalne, tak aby cały asortyment szafy tzn. ubrania, buty, galanteria, były poukładne w łatwy i dostępny sposób. Znalazłam idealnie rozwiązanie na www.lotar1.pl. Co prawda, firma specjalizuje się w meblach oraz wyposażeniu do sklepów, ale w sumie zabudowy ścienne, panele ekspozycyjne idealnie się nadały do mojej wymarzonej garderoby. Teraz mam wszystko ładnie rozmieszczone. Zamówienie zrealizowałam przez internet.

Odpowiedz do tematu