Forum o marketingu :: Meble przez internet. Czy kupujecie

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Inne » Rozmowy na inne tematy » Meble przez internet. Czy kupujecie

Meble przez internet. Czy kupujecie
Autor Wiadomość

rachelka
Użytkownik

Wysłany: Pią Paź 13, 2017 8:08 pm   

Ja przez internet kupiłam m.in. składaną ścianę akustyczną. Przekonały mnie dobre opinie, zamówiłam bezpośrednio przez formularz na stronie firmy Sowan ścianę swg 120. Czasem warto poszukać ciekawych rozwiązań w Internecie.

rebeeka091 
Użytkownik

Wysłany: Czw Paź 19, 2017 11:01 am   

Moim zdaniem warto kupować meble przez internet, choć przed zakupem trzeba wziąć pod uwagę, że wyglądem i stanem mogą różnić się od tego, co na zdjęciach i w opisie. Jeśli mowa o używanych, to na aukcjach można trafić całkiem niezłe w dobrych cenach, choćby na https://aukcje.efl.com.pl/AuctionList/Maszyny-i-urzadzenia/Meble ale raczej takie do firm, różnych lokali, czy sklepów.

managerka 
Użytkownik

Wysłany: Pon Paź 23, 2017 11:04 am   

Pewnie, że tak! W sieci nie dość, że większy wybór to jeszcze bardzo atrakcyjne ceny. Jeśli szukacie mebelków dla dzieci, to zobaczcie na ofertę marki Bellamy i innych firm wspomnianych w tym tekście. Jestem pewna, że stawiając na polskich producentów będziecie zadowoleni.

marysiu
Użytkownik

Wysłany: Wto Lis 14, 2017 3:14 pm   

Ja zamówiłem kiedyś i nie żałowałem - z Retroles - szybka realizacja i super meble biedermeier.

Odpowiedz do tematu