Forum o marketingu :: Meble przez internet. Czy kupujecie

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Inne » Rozmowy na inne tematy » Meble przez internet. Czy kupujecie

Meble przez internet. Czy kupujecie
Autor Wiadomość

rachelka
Użytkownik

Wysłany: Pią Paź 13, 2017 8:08 pm   

Ja przez internet kupiłam m.in. składaną ścianę akustyczną. Przekonały mnie dobre opinie, zamówiłam bezpośrednio przez formularz na stronie firmy Sowan ścianę swg 120. Czasem warto poszukać ciekawych rozwiązań w Internecie.

rebeeka091 
Użytkownik

Wysłany: Czw Paź 19, 2017 11:01 am   

Moim zdaniem warto kupować meble przez internet, choć przed zakupem trzeba wziąć pod uwagę, że wyglądem i stanem mogą różnić się od tego, co na zdjęciach i w opisie. Jeśli mowa o używanych, to na aukcjach można trafić całkiem niezłe w dobrych cenach, choćby na https://aukcje.efl.com.pl/AuctionList/Maszyny-i-urzadzenia/Meble ale raczej takie do firm, różnych lokali, czy sklepów.

managerka 
Użytkownik

Wysłany: Pon Paź 23, 2017 11:04 am   

Pewnie, że tak! W sieci nie dość, że większy wybór to jeszcze bardzo atrakcyjne ceny. Jeśli szukacie mebelków dla dzieci, to zobaczcie na ofertę marki Bellamy i innych firm wspomnianych w tym tekście. Jestem pewna, że stawiając na polskich producentów będziecie zadowoleni.

marysiu
Użytkownik

Wysłany: Wto Lis 14, 2017 3:14 pm   

Ja zamówiłem kiedyś i nie żałowałem - z Retroles - szybka realizacja i super meble biedermeier.

ola234 
Użytkownik

Wysłany: Czw Lis 30, 2017 10:05 pm   

Ostatnio kupiłam w ten sposób mężowi buty

Tiniss
Użytkownik

Wysłany: Sro Gru 06, 2017 9:15 pm   

Owszem zdarza mi sie kupować meble rzez internet. Nawet teraz czekam na przesyłkę z tego sklepu https://www.gluck.pl/pozostale-328/ ponieważ zamówiłam mebelki do pokoju mojego synka :)

maciejj862 
Użytkownik

Wysłany: Sro Gru 13, 2017 4:36 pm   

Co prawda najłatwiej znaleźć meble w sieci, ale sądzę, że lepiej najpierw rozejrzeć się po okolicznych salonach meblowych, gdzie meble można obejrzeć, sprawdzić jakość wykonania. W Poznaniu porządne meble można znaleźć m.in. w salonie BlackArt - niektóre prezentują się rewelacyjnie, tu http://www.mebleblackart.pl można się im przyjrzeć.

Timenot
Użytkownik

Wysłany: Sro Gru 13, 2017 7:20 pm   

Jedyna marką mebli, które ja uznaje jest Cygal Art Deco. Dokładność wykonania nie ma sobie równych na rynku. Nie mówiąc już o podejściu firmy do klienta, możliwości dostosowania rozmiaru, zmian formy, fornirów do wymogów indywidualnych. Spotkania w galerii również odbywają się indywidualnie po wcześniejszym umówieniu, można liczyć na miły poczęstunek i profesjonalną atmosferę. Nie sądzę, aby przez internet dałoby się zamówić meble tak wysokiej jakości i być tak przyjemnie obsłużonym.

ola234 
Użytkownik

Wysłany: Sro Gru 13, 2017 10:10 pm   

Ja przez internet kupiłam ostatnio mężowi w prezencie regały archiwalne

passenger
Użytkownik

Wysłany: Pon Gru 18, 2017 2:11 pm   

Kupiłam ostatnio regały sklepowe przez internet. Jestem bardzo zadowolona. Obejrzałam katalogi, wybrałam, obmierzyłam, zapłaciłam. Wszystko szybko, sprawnie, bez jeżdżenia. Wszystko pięknie wykonane przyjechało, takie transakcje bardzo lubię :D

Tiniss
Użytkownik

Wysłany: Sro Gru 20, 2017 7:31 pm   

Każdy ma inny gust i podoba mu się coś innego więc nie wiem czy takie polecanie konkretnych mebli ma sens. Ewentualnie można polecić jakiś sklep z meblami tego typu https://www.furnival.pl/ a każdy osobiście wybierze sobie meble, które mu najbardziej odpowiadają!

bartekk90 
Użytkownik

Wysłany: Pon Sty 29, 2018 4:08 pm   

Meble w sklepach internetowych są po prostu tańsze, warto kupować w sieci także dlatego, że to wygodniejsze. Warto zajrzeć choćby na sklep internetowy Biłgoraj mają tam meble do wszystkich wnętrz, w różnym stylu, wyróżniają się zarówno wyglądem, jak i wykonaniem.

Odpowiedz do tematu