Forum o marketingu :: Meble przez internet. Czy kupujecie

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Inne » Rozmowy na inne tematy » Meble przez internet. Czy kupujecie

Meble przez internet. Czy kupujecie
Autor Wiadomość

bek
Użytkownik

Wysłany: Wto Paź 21, 2014 12:43 pm   Meble przez internet. Czy kupujecie

Czy ktoś z Was zamawiał sobie meble przez internet ? Czy jest to bezpieczne? Szukam obecnie fajnej komody do salonu i widzę,ze jednak w sklepach internetowych jest znacznie taniej.

malenko
Użytkownik

Wysłany: Sro Paź 22, 2014 5:46 am   

Jeśli szukasz komody to zerknij sobie na ofertę sklepu Black Red White:
http://www.brw.com.pl/komody
Na stronie mają cały asortyment. Jeśli coś akurat wpadnie Ci w oko możesz wybrać się do jednego z ich sklepów stacjonarnych aby zobaczyć je na żywo ( czasami meble inaczej wyglądają na zdjęciu a inaczej jak patrzysz się swoimi oczami).
Sam jakieś pół roku temu zamawiałem tam meble do swojego mieszkania. Postawiłem na styl nowoczesny.
Mam meble z kolekcji Raflo ( poniżej zdjęcie).

mirabella 
Użytkownik

Wysłany: Sro Paź 22, 2014 8:32 am   

Możesz poszukać jeszcze na Homebooku - tam są dekoracje i meble z różnych sklepów internowanych, więc najłatwiej będzie Ci znaleźć coś odpowiedniego. Choć BRW też jest ok.

WZapala 
Użytkownik

Wysłany: Pią Lis 14, 2014 2:01 pm   

Ja jak najabrdziej kupuję. Ostatnio też polubiłem kupowanie używanych mebli, bo powiem wam, że są praktycznie jak nowe. Przykładowo na tej stronie jest sporo komód z ikea na sprzedajemy.pl. Potrzebowałem ostatnio do wyposażenie mieszkania pod wynajem i całość kosztowała mnie po prostu grosze. Wiaodmo, że łóżka do sypialni to bym nie kupił, ale jakaś komoda czy stolik to czemu nie.

mirabella 
Użytkownik

Wysłany: Wto Lis 18, 2014 11:49 am   

Znam ludzi, którzy kupują używane meble po to, aby je później odnowić - przy czym wychodzi im to naprawdę rewelacyjnie.

szurny
Użytkownik

Wysłany: Czw Lis 27, 2014 5:37 pm   

Zdarza się kupować, choć rzadko. Ostatnie poszukiwania to narożnik do salonu. Wybraliśmy taką http://www.meblowyoutlet....i-skorzane.html teraz jeszcze załatwić kredyt i kupujemy :)

katastrofa
Użytkownik

Wysłany: Pią Lis 28, 2014 2:07 pm   

Ja osobiście wolałabym kupić meble w sklepie stacjonarnym.

Janeczka
Użytkownik

Wysłany: Pią Sty 16, 2015 8:41 am   

Też preferują zakupy w sklepach stacjonarnych, jednakże pamiętaj, iż przysługuje Ci prawo do zwrotu zamówienia.

anetta
Użytkownik

Wysłany: Pią Sty 16, 2015 10:32 am   

Nie, nigdy mi się nie zdarzyło kupić mebli przez internet ;) Wolę na żywo sprawdzić wszystko i wtedy kupić.

managerka 
Użytkownik

Wysłany: Pon Sty 26, 2015 2:13 pm   

Pamiętajmy, że towary zakupione przez internet można zwracać. Jeśli mebel nie będzie wyglądał jak na zdjęciu, to tym bardziej.

addrun
Użytkownik

Wysłany: Wto Sty 27, 2015 7:44 pm   

Dokładnie. Ja już kiedyś zwracałem i nie miałem z tym żadnego problemu:)

wanka
Użytkownik

Wysłany: Pią Sty 30, 2015 5:30 pm   

Nie kupowałam ale widzę coraz więcej interesujących modeli sof które są w internecie ale nie potrafię znaleźć w sklepie stacjonarnym. Macie zaufane sklepy internetowe z meblami?

Berek 
Użytkownik

Wysłany: Pon Lut 16, 2015 1:25 pm   

Zamówiłem ostatnimi czasy stół przez Internet http://meblowiec.pl/stoly,c18.html ten pierwszy z lewej ;) mebel w sumie nieduży a byłem pewien, że potrzebuję czegoś w tym stylu także zakupu nie żałuję. A może i nawet coś w przyszłości jeszcze kupię, wciąż jest taniej niż w sklepach stacjonarnych.

janko
Użytkownik

Wysłany: Pią Lut 20, 2015 9:47 am   

Ja osobiście nie kupowałem, ale jeśli miałbym komuś coś doradzić, to meble znanych marek. Ktoś wcześniej pisał o brw, może być np. ikea, albo forte http://www.forte.com.pl/pl . Jak jakiejś marki nie znam, to chyba wolałbym nie ryzykować.

donatella
Użytkownik

Wysłany: Wto Lut 24, 2015 9:26 pm   

Jestem osobą, która lubi najpierw zobaczyć coś na własne oczy, a dopiero później to kupić. Lecz przyznam się, że meble do salonu zakupiłam przez internet. Nie mogłam się powstrzymać, gdyż komplet wyglądał tak ładnie na zdjęciu, że głowa mała. Wszystko było w porządku, meble w całości i idealne, jak z obrazka i przede wszystkim tańsze niż w sklepach stacjonarnych.

Odpowiedz do tematu