Forum o marketingu :: Mieszkanie

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Inne » Rozmowy na inne tematy » Mieszkanie

Mieszkanie
Autor Wiadomość

silka33 
Użytkownik

Wysłany: Sob Sty 06, 2018 1:11 pm   

Kiedy ja szukałam swojego M, duże znaczenie miała dla mnie okolica oraz architektura osiedla. Lubię przebywać na zewnątrz, dlatego bliskość parków i skwerów jest dla mnie ważna. Co więcej deweloper zadbał, aby na przestrzeni wspólnej nie zabrakło wygodnych i stylowych ławek czy praktycznych stojaków rowerowych. Dowiedziałam się, że na moim osiedlu małą architekturę zakupiono u producenta Komserwis http://www.komserwis.pl/produkty/lawki-i-stoly/.

Pavel 
Użytkownik
Pavel

Wysłany: Pią Sty 12, 2018 12:53 am   

My mamy kominy marki Schiedel. Bardzo porządnie wykonane i świetnie grzeją. Mają też wiele certyfikatów i gwarancję bezpieczeństwa, więc to pewny wybór

kora 
Użytkownik

Pomogła: 1 raz

Wysłany: Pią Sty 12, 2018 7:46 am   

Znalezienie wymarzonego mieszkania łatwe nie jest niestety, trzeba się jednak naszukać. W intranecie jest jednak sporo ogłoszeń.

Marka22 
Użytkownik

Wysłany: Wczoraj 8:14   

Ja jeszcze nie dorobiłem się swojego M. Raczej zdecyduję się na wynajem mieszkania. Bardzo zainteresowała mnie ta oferta luxury apartment for rent in Krakow Mieszkania w samym centrum miasta. W 5-pietrowej kamienicy , duże apartamenty z balkonami. W tej samej kamienicy jest też sauna, klub fitness i co ważne dla osób z motoryzowanych – garaż podziemny. Coraz poważniej rozważam tę ofertę.

Odpowiedz do tematu