Forum o marketingu :: Ochrona potomka - szczepienia

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Inne » Rozmowy na inne tematy » Ochrona potomka - szczepienia

Ochrona potomka - szczepienia
Autor Wiadomość

AnulkaWros 
Użytkownik

Wysłany: Czw Mar 12, 2015 9:35 am   Ochrona potomka - szczepienia

Serdecznie witam - dziś poruszę ważny temat, jaki chyba każdą matkę nęci od samego początku. Gra toczy się o szczepienia. Niekiedy słyszy się, że nie należałoby, czasem wręcz odwrotnie. W jaki sposób to jest? Ja własne latorośle szczepię regularnie, zgodnie z zaleceniami lekarzy. Jednakże znam kilka matek, które omijają co poniektóre szczepionki bądź nie wykupują tych akcesoryjnych, bo bądź nie wierzą w ich działanie, czy też sugerują, że bardziej szkodzą, niż pomagają. Chcę zaznajomić Wasze zdanie na ten temat.

alicjajar10 
Użytkownik

Wysłany: Czw Mar 12, 2015 11:45 am   RE:.....

Ja swojego bąka zawsze szczepiłam na wszystko, co tylko możliwe (naturalnie w granicach rozsądku). Podstawowe szczepienia to minimum. Ale te pomocnicze, niejednokrotnie płatne, również się przydają. To właśnie dzięki szczepieniom organizm ludzki adaptuje się z mikroorganizmami oraz potrafi je rozpoznawać i szybciej zwalczać. To tak w gigantycznym skrócie, jeżeli chodzi o działanie bakterii. Czasem po szczepieniu dziecko nie czuje się prawidłowo, ale to bez znaczenia - w końcu szczepionkę można traktować jak przyszłościową inwestycję w przyszłość malucha.

odzież medyczna

vonfondy6 
Użytkownik

Wysłany: Czw Mar 12, 2015 12:27 pm   RE..

Zgadzam się, ale także nie wolno przedawkować w kierunku zbyt ogromnej ilości szczepień. Ja wykonałam dla swoich bliźniaków jedynie te szczepienia, jakie są najważniejsze. Żadnych pobocznych. Należałoby zwrócić się po poradę do lekarza, on oceni, czy dziecko pożąda pobocznej opieki oraz czy trzeba je szczepić, czy też wystarczą tylko te podstawowe. Ja polegam na mojej doktor rodzinnej oraz wszystko jest ok - Tobie również tak radzę. Nie ma sensu przesadzać w żadnym kierunku, to bardzo dobre podejście.

pensjonaty piwniczna zdrój

szurny
Użytkownik

Wysłany: Sob Mar 14, 2015 3:23 pm   

moim zdaniem szczepienia sa bardzo potrzebne, ale tak jak powyżej, najlepiej zwrócic się o poradę do lekarza i on powinien zalecić ewentualne dodatkowe szczepienia jeśli uzna za niezbędne, ale to indywidualna kwestia..

Odpowiedz do tematu