Forum o marketingu :: Odchudzanie

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Inne » Rozmowy na inne tematy » Odchudzanie

Odchudzanie
Autor Wiadomość

mirabella 
Użytkownik

Wysłany: Czw Lip 09, 2015 8:49 am   

U mnie sprawdzają się też warzywa pokrojone w słupki, szczególnie te chrupiące. Doskonale zastępują paluszki czy chipsy.

esmeralda
Użytkownik

Wysłany: Pon Lis 02, 2015 12:21 am   

Ćwiczycie w domu czy na siłowni? Pytam, bo zastanawiam się nad zakupem stepera z komputerem, chodzi mi o sprzęt tego typu http://profitness.pl/step...er-montana.html - dobrym pomysł? czy lepiej zainwestować w orbitreka?

koziolek
Użytkownik

Wysłany: Sro Gru 02, 2015 1:35 pm   

Ostatnio byłam w Srebrnym Dzwonie w Kadynach na pięciodniowym programie detoks. zredukowałam trochę kilogramów, nabrałam sił fizycznych jak i psychicznych. Myslę, że to dobry start, bo teraz jestem bardziej zmotywowana do dalszej dietki i redukcji :)

addrun
Użytkownik

Wysłany: Sro Gru 09, 2015 9:04 am   

to muszę to sprawdzić, bo też brakuje mi sił.

Karolcia900 
Użytkownik

Wysłany: Sro Gru 30, 2015 3:51 pm   

Na diecie warto jeść dużo sałat z dodatkiem oliwy. Oliwa jest smaczna i zdrowa. Duży wybór świetnych oliw można znaleźć tu - oliwa z oliwek :)

managerka 
Użytkownik

Wysłany: Czw Gru 31, 2015 10:38 am   

Dzieki oliwie wchłaniają się witaminy z owoców i warzyw. Nie mozna sobie jej odpuszczać.

biko 
Użytkownik

Wysłany: Nie Kwi 24, 2016 4:15 pm   

Robił ktoś pakiet badań genetycznych Genodiet? Jeśli nie, to koniecznie poczytajcie sobie o nich tutaj zdrowegeny.pl/genodiet . Dzięki nim można ustalić indywidualny profilu metaboliczny człowieka. Tylko dzięki takiemu rozwiązaniu uda się wspólnie z dietetykiem skomponować spersonalizowaną dietę.

Hyomin 
Użytkownik

Wysłany: Sro Kwi 27, 2016 10:54 am   

Ja sam ćwiczę w domu z Chodakowską i widzę efekty. Ograniczyłam tez węglowodany złożone i cukier.

Adam76
Użytkownik

Wysłany: Pon Wrz 19, 2016 2:27 pm   

Tylko że samo zmniejszenie porcji czasem nie wystarcza. Niezbędne jest przede wszystkim kompleksowe podejście do tematu odchudzania i zastosowanie się do zasad z http://twojcel.eu/dietetyk-gdynia/ Dzięki temu będziecie w stanie zrzucić kilogramy bez obawy o efekt jojo.

nosleep 
Użytkownik

Wysłany: Wto Paź 11, 2016 9:39 pm   

Moim zdaniem trzeba ochudzać się z głową, najlepiej skorzystać z pomocy dietetyka. Ja się zapisałam na analizę składu ciała i konsultację specjalisty z Herbalife. To pomogło mi wybrać odpowiednią dietę. Zdecydowałam sie na koktajle Herbalife http://www.sklepdiety.pl/..._herbalife.html . Mogę przyznać, że to dobra dieta dla leniuszków :D Koktajle przygotowuje sie błyskawicznie i można je zrobic wszedzie - w domu, w pracy, na wyjeździe. Dodatkowo zapewniają wszystkie składniki odżywcze i na długo daja uczucie sytosci. To powoduje ze nie podjadam :)

Hyomin 
Użytkownik

Wysłany: Pią Paź 14, 2016 10:28 am   

Z odchudzaniem różnie bywa, czasami po prostu coś nie wyjdzie i trzeba przerwać dietę. Póki co zadowalam się ubraniami wyszczuplającymi, nawet tutaj http://cafe-mama.pl/sukie...dla-puszystych/ znalazłam fajne porady na temat sukienek plus size. Parę kilo więcej to nie musi być tragedia.

szurny
Użytkownik

Wysłany: Wto Paź 18, 2016 5:47 pm   

Ja niestety nie mam ytak silnej woli, żeby być na diecie. Cóż z tego, że mam postanowienie, a jak tylko nadarzy się okazja i coś wygląda i pachnie smakowicie to nie potrafię się oprzeć. Ostatnio narzeczona zamówiła przepyszne wędzonki i boczek na http://www.kaminiarz.pl/ i jak wszedłem do kuchni to zaraz zrobiłem sobie jajecznicę na boczku i tyle było z mojej diety.

ola234 
Użytkownik

Wysłany: Sro Paź 26, 2016 8:40 pm   

Mnie najciężej było rzucić ulubione schoko bons

marcelinia188
Użytkownik

Wysłany: Pią Gru 02, 2016 8:28 pm   

Najważniejsze by dużo ćwiczyć oraz mieć wolę do w miarę regularnego dbania o kondycję.

barbórka 
Użytkownik

Wysłany: Wto Gru 06, 2016 3:12 pm   

marcelinia188 napisał/a:
Najważniejsze by dużo ćwiczyć oraz mieć wolę do w miarę regularnego dbania o kondycję.

To prawda! Ale jak się dużo ćwiczy to trzeba dobrze się odżywiać. Trzeba pamiętać o wysokobiałkowym jedzeniu jak na merzdorf.pl/blog/aktualnosci/duza-zawartosc-bialka-w-diecie-czyli-klucz-do-sukcesu . Takie białkowe przekąski są bardzo ważne podczas ćwiczeń i diety.

Odpowiedz do tematu