Forum o marketingu :: Odchudzanie

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Inne » Rozmowy na inne tematy » Odchudzanie

Odchudzanie
Autor Wiadomość

aliczka
Użytkownik

Wysłany: Pią Cze 16, 2017 8:44 am   

Przy odchudzaniu ważne są również ćwiczenia i zabiegi, aby ciało nie pozostało obwisłe. Bardzo fajnym zabiegiem ujędrniającym jest na przykład liporadiologia vinci, którą można wykonać w gabinecie dermedika w krakowie. Świetnie działa na ciało i na cellulit.

Przemo34
Użytkownik

Wysłany: Wto Lip 04, 2017 12:50 pm   

Ja zauważyłem, że jeśli ktoś ciągle jest na diecie i nie ma efektów, to głównie dlatego, że dieta nie była odpowiednio dopasowana do jego organizmu, dlatego najlepszym rozwiązaniem będą badania DNA, gdzie na podstawie naszego kodu DNA zostanie ułożony dla nas plan żywieniowy oraz treningowy. Pewnie nie wiecie jeszcze, gdzie w Waszym mieście znajdziecie miejsce , gdzie wykonywane są takie badania, to wystarczy zajrzeć tutaj http://www.dfmedica.eu/gdzie-zrobic-badanie/.

aliczka
Użytkownik

Wysłany: Wto Lip 04, 2017 8:49 pm   

Ja dużo schudłam poprzez taniec. Chodzę regularnie na zajęcia taneczne do szkoły royal dance center i udalo mi się schudnąć już 7kg. Czuje się rewelacyjnie, a moja sylwetka bardzo się zmieniła.

franko
Użytkownik

Wysłany: Dzisiaj 15:49   

Na pewno ćwiczenia i ruch, a do tego racjonalne jedzenie. Nie trzeba się nawet jakoś głodzić ale trzeba unikać tuczących produktów, jeść mniejsze porcje ale częściej itd. Spróbuj zamiast makaronu, ziemniaków, białego ryżu jeśli np takie produkty jak dziki ryż, komosa ryżowa czy jakieś kasze. Do tego polecam używanie suplementów, gdyż podczas wysiłku tracimy sporo witamin. Osobiście korzystam z benevobis.com.pl/pl/prod/witamina-d3-2000iu-k2-mk-7/ i jestem zadowlony.

Odpowiedz do tematu