Forum o marketingu :: Odchudzanie

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Inne » Rozmowy na inne tematy » Odchudzanie

Odchudzanie
Autor Wiadomość

aliczka
Użytkownik

Wysłany: Pią Cze 16, 2017 7:44 am   

Przy odchudzaniu ważne są również ćwiczenia i zabiegi, aby ciało nie pozostało obwisłe. Bardzo fajnym zabiegiem ujędrniającym jest na przykład liporadiologia vinci, którą można wykonać w gabinecie dermedika w krakowie. Świetnie działa na ciało i na cellulit.

Przemo34
Użytkownik

Wysłany: Wto Lip 04, 2017 11:50 am   

Ja zauważyłem, że jeśli ktoś ciągle jest na diecie i nie ma efektów, to głównie dlatego, że dieta nie była odpowiednio dopasowana do jego organizmu, dlatego najlepszym rozwiązaniem będą badania DNA, gdzie na podstawie naszego kodu DNA zostanie ułożony dla nas plan żywieniowy oraz treningowy. Pewnie nie wiecie jeszcze, gdzie w Waszym mieście znajdziecie miejsce , gdzie wykonywane są takie badania, to wystarczy zajrzeć tutaj http://www.dfmedica.eu/gdzie-zrobic-badanie/.

aliczka
Użytkownik

Wysłany: Wto Lip 04, 2017 7:49 pm   

Ja dużo schudłam poprzez taniec. Chodzę regularnie na zajęcia taneczne do szkoły royal dance center i udalo mi się schudnąć już 7kg. Czuje się rewelacyjnie, a moja sylwetka bardzo się zmieniła.

franko
Użytkownik

Wysłany: Pon Sie 21, 2017 2:49 pm   

Na pewno ćwiczenia i ruch, a do tego racjonalne jedzenie. Nie trzeba się nawet jakoś głodzić ale trzeba unikać tuczących produktów, jeść mniejsze porcje ale częściej itd. Spróbuj zamiast makaronu, ziemniaków, białego ryżu jeśli np takie produkty jak dziki ryż, komosa ryżowa czy jakieś kasze. Do tego polecam używanie suplementów, gdyż podczas wysiłku tracimy sporo witamin. Osobiście korzystam z benevobis.com.pl/pl/prod/witamina-d3-2000iu-k2-mk-7/ i jestem zadowlony.

silka33 
Użytkownik

Wysłany: Sro Sie 23, 2017 8:31 pm   

Skuteczne odchudzanie musi trwać i nie da się tego załatwić w tydzień czy miesiąc i za pomocą jakiś magicznych pigułek :) Grunt to odpowiedni trening, zdrowa dieta i silna motywacja :) Wiele ciekawych informacji na temat odchudzania można znaleźć na stronie http://www.gacasystem.pl/...tem-treningowy/. Kompedium wiedzy dla każdego, kto pragnie odmienić swoje ciało i nie tylko :)

managerka 
Użytkownik

Wysłany: Czw Sie 24, 2017 2:03 pm   

A to prawda. Na to potrzeba czasu. Zwłaszcza, jak ma to być zdrowe odchudzanie.

koziolek
Użytkownik

Wysłany: Pią Sie 25, 2017 9:18 am   

Ja dużo schudłem poprzez taniec. Chodzę regularnie do szkoły tańca royal dance center, gdzie mamy naprawdę intensywne zajęcia i pot spływa z czoła, ale uwielbiam to!

ola234 
Użytkownik

Wysłany: Pią Sie 25, 2017 9:29 pm   

Ja jednak preferuje rower magnetyczny.

milosnik13 
Użytkownik

Wysłany: Czw Wrz 07, 2017 8:24 am   

Świetnie się chudnie ćwicząc na takiej maszynie http://www.marbo-sport.pl...iczen-1021.html Atlas jest w stanie zastąpić kilka innych urządzeń. Ćwiczy się mięśnie brzucha, nóg, karku itp. Atlas do ćwiczeń powinien znajdować się w każdej siłowni.

managerka 
Użytkownik

Wysłany: Czw Wrz 07, 2017 11:27 am   

Moim zdaniem lepiej iść na siłownię. Łatwoej się zmobilizować do ćwiczeń.

fillipds2 
Użytkownik

Wysłany: Pią Wrz 08, 2017 6:09 pm   

A czy według Was warto również stosować takie koktajle warzywne? Wiem, że to na pewno nie zaszkodzi, ale czy faktycznie są one w stanie wspomóc odchudzanie?

agatakar
Użytkownik

Wysłany: Wto Wrz 12, 2017 1:05 pm   

Ja zaczęłam biegać i to pomogło mi schudnąć bardzo szybko.

aliczka
Użytkownik

Wysłany: Pią Wrz 15, 2017 10:19 am   

Przede wszystkim ważny jest ruch przy odchudzaniu. Ja akurat chodzę do szkoły royal dance center w opolu. Są tam fajne zajęcia zarowno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Kamilekxxx
Użytkownik

Wysłany: Wto Paź 17, 2017 8:41 am   

Dobrym pomysłem może być zatrudnienie trenera personalnego, ale oprócz tego pomocna może być zmiana trybu czy raczej stylu życia. Zmiana nawyków żywieniowych, ale i nawyków z innych dziedzin życia może być owocne.

archiwald
Użytkownik

Wysłany: Wto Paź 17, 2017 1:13 pm   

Dieta odchudzająca - jaka powinna być? Ilu dietetyków tyle wersji słyszałem.

Odpowiedz do tematu