Forum o marketingu :: Okulary do pracy przy komputerze?

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Inne » Rozmowy na inne tematy » Okulary do pracy przy komputerze?

Okulary do pracy przy komputerze?
Autor Wiadomość

icon 
Użytkownik

Wysłany: Wto Maj 23, 2017 11:04 am   Okulary do pracy przy komputerze?

Wiadomo, ze oczy przy długiej pracy przy komputerze niestety się męczą i można zacząć cierpieć na tak zwane "zespół suchego oka". Warto zatem mieć okulary do pracy przed monitorem by chronić oczy i wzrok. I tu pytanie gdzie warto takie okulary kupić? Myślałem nad zamówieniem ich w https://trendyokulary.pl/17-meskie-optyk-online ale wydaje mi się, że raczej lepiej iśc do okulisty. Co myślicie?

olivvka
Użytkownik

Wysłany: Wto Maj 23, 2017 1:35 pm   

Sama mam takie okulary tylko do komputera, zdecydowanie lepiej się pracuje w/g mnie, oczy tak się nie męczą podejrzewam że mniejsze promieniowanie idzie z monitora.

managerka 
Użytkownik

Wysłany: Wto Maj 23, 2017 2:09 pm   

Moim zdaniem takie okulary to obowiązek. Zwłaszcza, jak się pracuje przed komputerem.

Garfunkel 
Użytkownik

Wysłany: Sro Maj 24, 2017 12:15 am   

przydadzą ci się . gdyż oczy się strasznie męczą;/ wiem to z własnego doświadczenia

bokowy 
Użytkownik

Wysłany: Sro Maj 24, 2017 1:06 pm   

Ja również mogę napisać z doświadczenia, że brak okularów, jak i nieodpowiednie, przyczyniają się do wystąpienia zespołu suchego oka od zbyt długiego siedzenia przed komputerem. Zależy to też oczywiście od intensywności promieniowania wydzielanego przez monitor i tego, w jakiej odległości od niego siedzimy, ale jednak specjalne okulary trzeba mieć. Ja sobie wymieniłem teraz i nie narzekam, nie mam zaburzeń widzenia jak poprzednio po całym dniu w biurze.

adamek 
Użytkownik

Wysłany: Sro Maj 24, 2017 5:19 pm   

Mi niestety żadnego krople nie pomagają, a czasem wręcz przeciwnie.. Pozostaje po prostu robić sobie przerwy

Bizneswomenka
Użytkownik

Wysłany: Czw Maj 25, 2017 7:40 am   

ja poszłam do okulisty, najpierw mi dokładnie zbadał wzrok a potem zrobiła okulary specjalne, do wielogodzinnej pracy przy komputerze.

aliczka
Użytkownik

Wysłany: Pią Cze 16, 2017 11:08 am   

Myślę, że szukając odpowiednich okularów warto jednak najlepiej udać się do okulisty. Ja akurat chodzę do specjalisty w krakowie w Okoakcent, do pana doktora Hanarza. To świetny specjalista.

Odpowiedz do tematu