Forum o marketingu :: Okulary do pracy przy komputerze?

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Inne » Rozmowy na inne tematy » Okulary do pracy przy komputerze?

Okulary do pracy przy komputerze?
Autor Wiadomość

icon 
Użytkownik

Wysłany: Wto Maj 23, 2017 11:04 am   Okulary do pracy przy komputerze?

Wiadomo, ze oczy przy długiej pracy przy komputerze niestety się męczą i można zacząć cierpieć na tak zwane "zespół suchego oka". Warto zatem mieć okulary do pracy przed monitorem by chronić oczy i wzrok. I tu pytanie gdzie warto takie okulary kupić? Myślałem nad zamówieniem ich w https://trendyokulary.pl/17-meskie-optyk-online ale wydaje mi się, że raczej lepiej iśc do okulisty. Co myślicie?

olivvka
Użytkownik

Wysłany: Wto Maj 23, 2017 1:35 pm   

Sama mam takie okulary tylko do komputera, zdecydowanie lepiej się pracuje w/g mnie, oczy tak się nie męczą podejrzewam że mniejsze promieniowanie idzie z monitora.

managerka 
Użytkownik

Wysłany: Wto Maj 23, 2017 2:09 pm   

Moim zdaniem takie okulary to obowiązek. Zwłaszcza, jak się pracuje przed komputerem.

Garfunkel 
Użytkownik

Wysłany: Sro Maj 24, 2017 12:15 am   

przydadzą ci się . gdyż oczy się strasznie męczą;/ wiem to z własnego doświadczenia

bokowy 
Użytkownik

Wysłany: Sro Maj 24, 2017 1:06 pm   

Ja również mogę napisać z doświadczenia, że brak okularów, jak i nieodpowiednie, przyczyniają się do wystąpienia zespołu suchego oka od zbyt długiego siedzenia przed komputerem. Zależy to też oczywiście od intensywności promieniowania wydzielanego przez monitor i tego, w jakiej odległości od niego siedzimy, ale jednak specjalne okulary trzeba mieć. Ja sobie wymieniłem teraz i nie narzekam, nie mam zaburzeń widzenia jak poprzednio po całym dniu w biurze.

adamek 
Użytkownik

Wysłany: Sro Maj 24, 2017 5:19 pm   

Mi niestety żadnego krople nie pomagają, a czasem wręcz przeciwnie.. Pozostaje po prostu robić sobie przerwy

Bizneswomenka
Użytkownik

Wysłany: Czw Maj 25, 2017 7:40 am   

ja poszłam do okulisty, najpierw mi dokładnie zbadał wzrok a potem zrobiła okulary specjalne, do wielogodzinnej pracy przy komputerze.

aliczka
Użytkownik

Wysłany: Pią Cze 16, 2017 11:08 am   

Myślę, że szukając odpowiednich okularów warto jednak najlepiej udać się do okulisty. Ja akurat chodzę do specjalisty w krakowie w Okoakcent, do pana doktora Hanarza. To świetny specjalista.

ogi
Użytkownik

Wysłany: Pią Lip 14, 2017 11:01 pm   

To, czy potrzebujesz okularów do pracy przy komputerze musi ocenić lekarz. Zawsze możesz skierować się do zakładu optycznego, w którym też przyjmują okuliści. Ja mogę polecić Ci optyka na terenie Śląska: http://www.optykniedbala.pl .Po pierwsze wykonasz u nich profesjonalne badanie wzroku, po drugie dobierzesz soczewki czy oprawki okularów. Ważne, że istnieją od ponad 20 lat, więc to doświadczona firma.

porak 
Użytkownik

Wysłany: Nie Lip 16, 2017 10:46 pm   

Tak, do pracy okulary sprawdzą się jak najbardziej, na bank lepiej niż cokolwiek innego. Nawet jeśli nie potrzebujesz, to warto sobie je sprawić, bo antyrefleksy pozwolą utrzymywać oczy w dobrej formie. Jeśli masz wadę wzroku, ale przed komputerem siedzisz krótko - wybierz soczewki. Ostatnio czytałem opinię blogerów na temat produktów od Acuvue - https://www.acuvue.pl/define/opinie-blogerow - wydaje mi się, że warto zainwestować w ich produkty - to solidna marka ;)

Rolka 
Użytkownik

Wysłany: Nie Sie 20, 2017 10:15 pm   

Zakup okularów ochronnych do pracy przy komputerze to bardzo dobry pomysł. Najlepiej aby szkła były ze specjalnymi powłokami np antyrefleksem, wtedy oczy się tak szybko nie męczą. Zerknijcie na ofertę salonu Optiland https://optiland.pl/okulary-korekcyjne . Możecie zamówić okulary online albo w jednym z salonów w Krakowie, Warszawie, Łodzi czy Rzeszowie. Mają też w ofercie szeroki wybór soczewek kontaktowych.

Kermitz
Użytkownik

Wysłany: Pon Sie 21, 2017 8:30 am   

Jeżeli ktoś spędza dużo czasu przed komputerem, to powinien rozważyć zakup takich okularów ochronnych. Ciągłe wpatrywanie się w monitor jest bardzo męczące dla oczu po jakimś czasie.

ogi
Użytkownik

Wysłany: Pon Sie 21, 2017 3:04 pm   

Ja zauważyłem u siebie objawy pogorszenia wzroku, od długotrwałej pracy przy komputerze. Jeśli i Wy macie takie kłopoty, to nie ma co zwlekać! Trzeba koniecznie odwiedzić okulistę! Wzrok to nasz najważniejszy zmysł więc warto o niego zadbać. Lekarz skierował mnie do optyka (polecam zakład http://www.optykniedbala.pl ) i od razu lepiej widzę!

aliczka
Użytkownik

Wysłany: Pią Wrz 15, 2017 1:42 pm   

Po takie okulary powinieneś wybrac sie do okulisty, aby ocenił najpierw twoją wadę wzroku. zajrzyj koniecznie do gabinetu okoakcent w krakowie. Przyjmuje tam pan doktor Hanarz, bardzo dobry specjalista.

Bizneswomenka
Użytkownik

Wysłany: Czw Wrz 21, 2017 2:48 pm   

komputer komputerem ale i tak należałoby iść do okulisty i dokładnie przebadać wzrok, aby móc dobrać stosowne okulary.

Odpowiedz do tematu