Forum o marketingu :: Prezent dla syna

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Inne » Rozmowy na inne tematy » Prezent dla syna

Prezent dla syna
Autor Wiadomość

Iverson 
Użytkownik

Wysłany: Wto Wrz 19, 2017 9:39 am   

zerknij na ten sklep internetowy ze smartfonami :)
mają super ceny

Juczny386 
Użytkownik

Wysłany: Sro Wrz 20, 2017 11:48 am   

Może nowszy model telefonu który już ktoś posiada ? Fajny pomysł bo zawsze to jakiś upgrade :D .

Tiniss
Użytkownik

Wysłany: Pią Wrz 22, 2017 8:59 pm   

A czy Twój syn lubi grać w gry? Sądzę, że na pewno jak każdy chłopak :) . Może w takim razie takie słuchawki https://www.morele.net/sl...x-sr-em-774338/ będą dobrym pomysłem na prezent? Z tego co wiem to są one właśnie specjalnie dla graczy

Tomasz96
Użytkownik

Wysłany: Pon Wrz 25, 2017 8:05 am   

Warto pójść z duchem czasów i pomyśleć o tym, co będzie najpraktyczniejszym rozwiązaniem w danej chwili. Wiem, że teraz bardzo popularne jest nagrywanie gamingów. Jeśli Twój syn też się tym interesuje, to może ucieszyć się z programu do takich nagrań. Zajrzyj do http://techfresh.pl/czym-...-do-nagrywania/ i sam sprawdź, jaki program jest aktualnie na topie.

wolter
Użytkownik

Wysłany: Pon Wrz 25, 2017 9:59 am   prezent

A co myślicie, kochani koledzy i koleżanki, o wyprawie za granicę. Wiadomo, że taka wyprawa z dzeickiem musi trochę kosztować. Niemniej, jest warta zachodu, o czym przekonała mnie kuzynka. W lutym tego roku wybrała się bowiem ze swoją małą do Finlandii. Na pierwszy rzut oka to dziwny kierunek, ale odwiedziły m.in. liczne parki rozrywki i Rovaniemi - http://www.listymikolaja....o-mikolaja.html . Dla Hani to było wspaniałe przeżycie, także Magda byla zadowolona, a bilety lotnicze w lutym wcale nie były takie drogie.

kora 
Użytkownik

Pomogła: 1 raz

Wysłany: Pon Wrz 25, 2017 10:03 am   

Zależy ile dziecko mam lat i jakie zainteresowania, choć chłopców zazwyczaj interesuje albo sport albo samochody i inne pojazdy. Duży wybór pojazdów latających na radio jest w sklepie z zabawkami Urwis, a taki quadrocopter na pewno spodoba się każdemu chłopcu:

ola234 
Użytkownik

Wysłany: Pią Wrz 29, 2017 10:22 pm   

Kup mu jakiś sprzęt do ćwiczeń. Może atlas do ćwiczeń lub materac gimnastyczny.

hubertowy 
Użytkownik

Wysłany: Nie Paź 01, 2017 3:30 pm   

Do 1 tys złotych wybór telefonów jest duży, zerknijcie sobie - https://www.morele.net/wi...parametry/1419/ . Moim zdaniem lepiej dołożyć tę stówkę czy dwie, a miec porządniejszy telefon.

Elders
Użytkownik

Wysłany: Sro Paź 04, 2017 9:04 am   

A może coś klasycznego i jednocześnie przydatnego? Moim zdaniem zegarki wskazówkowe mogą się dobrze sprawdzić w tym przypadku. Na stronie http://andreahurt.pl/36-wskazowkowe można znaleźć ich spory wybór.

małami
Użytkownik

Wysłany: Czw Paź 05, 2017 9:04 pm   

Myślę, że dobry program antywirusowy też będzie fajnym wyjściem. Niech syn ma zabezpieczony komputer przed ewentualnym włamaniem. G Data to jeden z lepszych antywirusów, a licencję na niego kupisz np w sklepie internetowym klucz system.

Kamilekxxx
Użytkownik

Wysłany: Pon Paź 09, 2017 2:32 pm   

Ja osobiście byłbym zachwycony, gdyby rodzice kupili mi porządny garnitur. Uwielbiam w takich chodzić i zakładam je, gdy tylko nadarzy się okazja. Niestety takie doradztwo internetowe ma taki minus, że nie znamy osoby, dla której ma być prezent, więc ciężko nam doradzić.

joola 
Użytkownik

Wysłany: Wto Paź 10, 2017 10:49 am   

Jeżeli jest typem sportowca i nie lubi siedzieć w domu , to co powiesz na zegarek. Obecnie jest dostępnych wiele modeli sportowych z przydatnymi funkcjami, taki właśnie jest zegarek sportowy casio . A jak wiadomo piłkarz musi na treningach być na czas. Uważam że taki prezent będzie fajnym pomysłem.

soon 
Użytkownik

Wysłany: Pią Paź 13, 2017 12:50 pm   

A to nie wiesz czym syn się interesuje? To jest niestety częsty problem.

ola234 
Użytkownik

Wysłany: Nie Paź 15, 2017 7:43 pm   

Polecam książki J.K. Rowling

BocianaReka 
Użytkownik

Wysłany: Nie Paź 15, 2017 7:56 pm   

może kup synowi dobry program antywirusowy? Będziesz mieć przynajmniej pewność, że gdy będzie korzystał z komputera nie zainfekuje go, a dane będą bezpieczne

Odpowiedz do tematu