Forum o marketingu :: Problem z nadwagą

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Inne » Rozmowy na inne tematy » Problem z nadwagą

Problem z nadwagą
Autor Wiadomość

cell9 
Użytkownik

Wysłany: Nie Gru 24, 2017 12:31 am   Problem z nadwagą

Czy ktoś z was ma problem z nadwagą? Jakie stosujecie metody utrzymania wagi, ewentualnie jej ograniczenia?

karolek15
Użytkownik

Wysłany: Pią Gru 29, 2017 12:29 pm   

moja żona żeby utrzymać wagę to sporo się rusza, na jesień nawet kupiła sobie rower https://www.rowerzysta.pl/rowery_romet.html Przesiadła się z auta na rower i już schudła 10 kg. co prawda teraz jeździ samochodem bo zima, ale jak tylko zaświeci słońce to zaraz jedzie na przejażdzkę

bitka
Użytkownik

Wysłany: Sob Sty 06, 2018 1:44 am   

podstawa odchudzania jest dieta, to 70 % sukcesu, trzeba uwazac na zaparcia ktore lubia sie pojawiac na poczatku zmiany nawykow zywieniowych i wtedy bez dicopeg 10g sie nie obejdzie no i wiadomo cwiczenia najlepiej cardio wydolnosciowe

małami
Użytkownik

Wysłany: Pią Sty 19, 2018 12:28 pm   

Miałam kiedys problemy z wagą, ale na szczęście w porę sobie z nimi poradzilam. zaczęłam zamawiać catering dietetyczny z Warszawski Dzień, żeby w końcu jeść zdrowo i regularnie. Codziennie rano dostaję świeżą porcję potraw na cały dzień i mam zapewnione posiłki. Dzięki temu jem o stałych porach, chudnę i czuję się fantastycznie.

Makin
Użytkownik

Wysłany: Sob Sty 27, 2018 8:57 pm   

U mnie nagły przyrost wagi był po prostu nie do opanowania. A nawyki wcale się jakoś nie zmieniły. Ruch i dieta nie pomagały, aż w końcu znajomy powiedział mi o chorobie hashimoto objawy której właśnie tak wyglądają. Plus do tego zmęczenie i senność, które zrzucałem na porę roku. Lepiej sprawdź!

Nancy 
Użytkownik

Wysłany: Nie Sty 28, 2018 10:23 am   

Dieta i ruch! Nie ma innej opcji!

Balley
Użytkownik

Wysłany: Wto Lut 13, 2018 4:23 pm   

Ja miałam duże problemy z nadwagą ale zaczęłam po prostu zdrowiej i regularniej się odżywiać. Więcej się ruszam i naprawdę są spore efekty. Bardzo dużo jem tez kaszy jaglanej. ostatnio znalazłam fajny przepis na jaglankę ze śliwkami i bazylią: http://melvit.pl/kaszenasze/proso.html Polecam:)

werkaa 
Użytkownik

Wysłany: Wto Lut 13, 2018 4:31 pm   

jak to się mówi... tylko ruch zwalczy brzuch! Żadne magiczne tabletki na odchudzanie ;)

Odpowiedz do tematu