Forum o marketingu :: Product Manager & Product Marketing Manager -zarobki(Kra

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Inne » Rozmowy na inne tematy » Product Manager & Product Marketing Manager -zarobki(Kra

Product Manager & Product Marketing Manager -zarobki(Kra
Autor Wiadomość

MateuszGATE 
Użytkownik
MateuszGATE

Wysłany: Pon Paź 30, 2017 12:47 pm   Product Manager & Product Marketing Manager -zarobki(Kra

Witam wszystkich czytających niniejszy temat serdecznie,

W styczniu 2018 roku firma w której obecnie pracuje (GATE Electronics) będzie rozglądała się za osobami na stanowiska:

- Product Manager,
- Product Marketing Manager.

Będą to stanowiska nowe, tworzone na potrzeby dalszego rozwoju firmy. Co za tym idzie pojawia się w tym miejscu wiele znaków zapytania.:) O ile zorientowanie się w zakresie obowiązków dot. w/w stanowisk nie stanowi większęgo problemu, o tyle research na temat korespondującymi z nań zarobkami już owszem. I w tym oto miejscu pragnąłbym uprzejmie prosić o pomoc, a konkretnie, czy byłby mi w stanie ktoś z Państwa napisać jak wyglądają zarobki netto dla Product Managera oraz Product Marketing Managera w Krakowie? Korzystałem z wielu źródeł, przy czym niestety nigdzie nie mogłem doszukać się rozróżnienia na choćby województwa, a niestety przedział zarobków na jaki się natknąłem jest całkiem spory (różnica ~2000 złotych). Zapraszając w styczniu osoby na rozmowy kwalifikacyjne pod kątem zaproponowania współpracy na jednym z omawianych stanowisk, wypada mi jednak wiedzieć jaki budżet powinniśmy - mniej więcej - przewidzieć na każde z tych stanowisk pracy.

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam uprzejmie!:)

Odpowiedz do tematu