Forum o marketingu :: Remontowanie mieszkania

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Inne » Rozmowy na inne tematy » Remontowanie mieszkania

Remontowanie mieszkania
Autor Wiadomość

gocha2323
Użytkownik

Wysłany: Czw Paź 19, 2017 10:58 am   

my sami remontujemy sobie nasze mieszkanie

koontownik
Użytkownik

Wysłany: Pon Paź 23, 2017 2:59 pm   

My odnawiamy sobie balkon w naszym mieszkaniu. Doradzicie jakie balustrady możemy wybrać, żeby być najbardziej z nich zadowoleni? Mamy kilka na oku, ale kompletnie się na tym nie znamy i nie wiem czy w ogóle na dobre patrzymy.

managerka 
Użytkownik

Wysłany: Pon Lis 06, 2017 9:32 am   

To zależy od stylu w jakim jest wykończony dom. Trudno doradzić. Ja bym postawiła raczej na metalową. Jak ją zamocować? Z pewnością niezbędne będą wkręty do drewna i innych powierzchni. Dzięki temu montaż będzie trwały. A to przecież wpłynie na bezpieczeństwo.

sitonius 
Użytkownik

Wysłany: Nie Lis 12, 2017 1:42 pm   

A ja przy okazji remontu trafiłem na sklep Smarthome24.pl i dokupilem do mieszkania kilka gadzetow takich jak np. detektor zalania czyli ze w przypadku gdy na podlodze w mieszkaniu pojawi sie woda od razu bedziemy na komorke o tym powiadomieni fajny bajer co? :)

marysiu
Użytkownik

Wysłany: Wto Lis 14, 2017 3:11 pm   

Jeśli chodzi o remont to ostatnio robiłem tynki i kładzenie gładzi i wyszło super. Wreszcie mam równe ściany.

mario
Użytkownik

Wysłany: Sro Lis 15, 2017 10:53 pm   

Mam pewna zagwozdke. Otoz chcialbym przeprowadzic remont jesli chodzi o zewnatrz mojego domu. Schody niestety porosly jakims mchem, a ja nie mam ich czasu co chwile myc. Zastanawialem sie nad jakims plytkami .. jednak znajomy namawia mnie na zakup gresu z Ceramiki Paradyz - https://sklep.paradyz.com/produkty/gres-techniczny Szczerze to nie slyszalem wczesniej o takim materiale, da rade to samemu jakos dociac? Czytalem o tym, ze jest bardzo twardy. Dodatkowe pytanie za 100 punktow .. czy trzeba bedzie do tego jakis specjalistyczny klej, czy wystarczy elastyczny jednego z wiodacych producentow? Jakbym polegl to najwyzej wezwe jakiegos fachowca .. ile biora teraz polozenie metra srednio? (mowa o wojewodztwie Lodzkim)

Gylfi12
Użytkownik

Wysłany: Czw Lis 16, 2017 4:17 pm   system alarmowy do twojego domu

Hej,
po remoncie proponuje zakup systemu alarmowego. Zawsze będziecie mieli spokój i poczucie bezpieczeństwa. Ja wybrałem https://sklep.ochronadione.pl/produkt/zestaw-dione-basic/ to zestaw DIONE BASIC jest polskim produktem. Można nim sterować za pomocą telefonu komórkowego. Ten system sprawnie rejestruje co się dzieje w domu :)
polecam!!

Odpowiedz do tematu