Forum o marketingu :: Samochód nowy, czy używany?

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Inne » Rozmowy na inne tematy » Samochód nowy, czy używany?

Samochód nowy, czy używany?
Autor Wiadomość

nosleep 
Użytkownik

Wysłany: Sro Paź 25, 2017 8:27 pm   

Mozna rowniez kupic samochod uzywany, ale z salonu. To wg mnie najlepsza opcja. Wiemy co kupujemy, bo auto jest serwisowane w ASO i ma ten rok czy dwa, a cenowo - wypada to naprawde korzystnie. W Polsce taka opcje oferuja np salony Bawaria Motors MINI - sa 3 w: Katowicach, Jankach i Warszawie.

lasta 
Użytkownik

Wysłany: Czw Lis 02, 2017 9:15 am   

mirabella napisał/a:
Ja kupiłam używany samochód. Na nowy zwyczajnie mnie nie było stać.

Tak jak większość z nas, a weź pod uwagę także zmontowanie w aucie instalacji lpg bo dzięki niej możesz zaoszczędzić na kosztach paliwa kilka stówek miesięcznie, łatwo to przeliczyć robią taką kalkulację http://optimagas.com/kalkulator-oszczednosci i co ważne montaż takiego zestawu optima szybko się zwraca przy tych cenach benzyny

Tomasz96
Użytkownik

Wysłany: Pon Lis 06, 2017 8:46 am   

Sprawa jest prosta. Jeśli korzystacie z samochodu stosunkowo rzadko, to powinniście pomyśleć o wynajmie krótkoterminowym. To pozwoli Wam oszczędzić spore kwoty, które przeznaczylibyście na spłatę rat czy leasingu. W Fatcar możecie liczyć na wynajem samochodu nawet za 55zł na dzień. Najlepiej zapoznajcie się z ofertą z https://fatcar.pl/ i przekonajcie się, co będzie dla Was najkorzystniejsze.

manieczka
Użytkownik

Wysłany: Pon Lis 13, 2017 3:37 pm   

nowy zdecydowanie jest lepszy, nie ma co się oszukiwać! Salony często robią akcje wyprzedaży rocznika tak jak teraz trwa w peugeot i można zakupić model 2008 SUV w wyjątkowej ofercie. W nowym modelu ma się pewność, że samochód jest sprawny i kompetny, nie to co w używanych

irma63576 
Użytkownik

Wysłany: Wto Lis 14, 2017 2:33 pm   

Używany to same kłopoty więc rozwiązanie nasuwa się dosłownie samo :D .

Odpowiedz do tematu