Forum o marketingu :: Skoda Fabia - warto?

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Inne » Rozmowy na inne tematy » Skoda Fabia - warto?

Skoda Fabia - warto?
Autor Wiadomość

AnulkaWros 
Użytkownik

Wysłany: Czw Mar 05, 2015 10:14 am   Skoda Fabia - warto?

Witam - mam małe pytanie. Razem z żoną stoimy przed wyborem auta. Ma to być drobne auto do miasta i niekiedy na wypad odrobinę dalej. Wypatrujemy czegoś używanego oraz w miarę stosownego. Piszę tu, bowiem chcę poradzić się stereotypowych użytkowników - czy macie czy też mieliście Fabię? Na portalach motoryzacyjnych bez ustanku słyszę, że jest niezniszczalna, niezawodna, niedroga oraz inne takie. Mimo to nie mam zaufania do takich opinii, często są sponsorowane, w następstwie tego wolę zaczerpnąć wiedzy u prostych użytkowników. Niestety moi znajomi nie mieli do czynienia z tym wozem.

[ Dodano: Czw Mar 05, 2015 11:18 am ]
oczywiście z mężem ;)

vonfondy6 
Użytkownik

Wysłany: Pon Mar 09, 2015 3:25 pm   RE..

Posiadam Fabię oraz powiem Ci, że nie są to w żadnym wypadku plotki bądź też kłamstwa. Auto jest faktycznie fajne, pali niedużo, jest pożyteczne a części są tanie. Obsługa praktyczna, Skoda dba o własnych klientów. Ja kupiłem z salonu, jednak bez problemu odszukasz zadbany egzemplarz. Jednakże uważaj na kupców, Fabie są ich ukochanym modelem (obok VW i Octavii).

alicjajar10 
Użytkownik

Wysłany: Pon Mar 09, 2015 4:32 pm   RE:.....

Mój kolega taką jeździ. Fajowa, ale jeśli liczysz na jakieś doskonałe osiągi i frajdę z jazdy, to się zaskoczysz. To typowe auto miejskie, efektywne i niedrogie w utrzymaniu. Ja mam akurat inne preferencje, ale jak widać, Ty wyszukujesz oczywiście takiego wozu. Masz prawo bez skrępowania brać, tylko jak pisał poprzednik, uważaj na zajechane modele, w jakich lubują się kupcy. Nabądź od prywatnej osoby, sprawdź wszystko, zresztą - sam bodajże jesteś przekonany, jak to działa.

kora 
Użytkownik

Pomogła: 1 raz

Wysłany: Sro Mar 11, 2015 11:12 am   

Mój kuzyn ma taką Skodę i bardzo ją sobie chwali. Kiedy zdecydujesz się na zakup, polecam przejrzeć ogłoszenia motoryzacyjne na sprzedajemy. Tu jest np. model z 2006 roku za 17400zł.

wanka
Użytkownik

Wysłany: Pon Mar 23, 2015 1:53 pm   

Czyli z mężem?

Odpowiedz do tematu