Forum o marketingu :: Sport

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Inne » Rozmowy na inne tematy » Sport

Sport
Autor Wiadomość

ola234 
Użytkownik

Wysłany: Sro Kwi 26, 2017 10:26 pm   

getla21 napisał/a:
Moim zdaniem ćwiczenia na siłowni to jest dobry wybór. Z tego co wiem warto jest także zmienić wtedy swoją dietę i włączyć do niej odżywki Biogenix ponieważ w ten sposób dostarczamy do organizmu odpowiednich składników.

Najlepsze efekty daje używanie wolnych ciężarów na przykład sztangi .

karinos1983
Użytkownik

Wysłany: Nie Kwi 30, 2017 11:23 am   

Każdy sport jest dobry dla ciała i dla ducha. I warto mieć jakąś swoją ulubioną dyscyplinę. Uprawiając sport warto zadbać o odpowiedni strój i obuwie. Myślę, że przydatne mogą być na przykład trampki damskie Converse . Ładne, wygodne i funkcjonalne.

Przemo34
Użytkownik

Wysłany: Sro Maj 31, 2017 10:59 pm   

Ja już od dłuższego czasu jestem zakręcony na punkcie biegania i każdemu to polecam, samo bieganie to super sprawa, ale też wg mnie wszystkie wydarzenia, które się z nim łączą mega zachęcają . Ja na przykład miałem okazję brać udział w ONICO ( http://onico.pl/csr/ ) Półmaraton Gdynia w marcu, natomiast w dniach 17-18 marca w Gdyni odbywały się targi sportowe, podczas których my, jako uczestnicy biegu odbieraliśmy swoje pakiety sportowe. Na stoisku ONICO były darmowe napoje (kawa, woda, izotoniki), słodycze, a także zostały pokazane podpisane koszulki Pawła Zagumnego i Andrzeja Wrony, wieszak z nową kolekcją ONICO Politechniki Warszawskiej, więc jak widzicie masa atrakcji i super zabawa .

addrun
Użytkownik

Wysłany: Czw Cze 01, 2017 3:39 pm   

Ja też sporo biegam.

szurny
Użytkownik

Wysłany: Nie Cze 04, 2017 8:08 am   

Do biegania polecam Ci jeszcze odpowiednie kamizelki, dzięki czemu będziesz widoczny. Zresztą na stronie http://kamizelkaodblaskow...owe-dla-dzieci/ masz wszystko opisane. Tu akurat wkleiłem link do szelek, ale jak przeklikasz stronę to znajdziesz kamizelki.

Adrianna 
Użytkownik

Wysłany: Sro Cze 07, 2017 1:36 am   

addrun napisał/a:
Ja też sporo biegam.

I ja też :) ale nie półmaratony i w ogóle nie w plenerze. Nie mam specjalnie z kim a do samotnego biegania jakoś nie mogę sie zmobilizować. Ale na bieżni na siłowni się nie oszczędzam. Zwłaszcz, że Patryk, mój trener personalny, potrafi motywować do wysiłku. W ogóle praca z trenerem personalnym w Jet Prime mi się spodobała. Niezła miejscówka we Wrocku. Namiary na www.jetprime.pl. Dla panów mają tam specjalną atrakcję - treningi bokserskie. Ponoć to sport dla prawdziwych facetów :)

hubertowy 
Użytkownik

Wysłany: Sro Cze 14, 2017 2:05 pm   

Ja stosuje taki suplement Kimera, ale dopiero od niedawna, więc cieżko cokolwiek mi powiuedzieć.
Dam znać za jakiś czas. Tutaj znajdziecie więcej informacji o tym suplemencie.

aliczka
Użytkownik

Wysłany: Pią Cze 16, 2017 9:40 am   

Wiadomo, że sport daje najlepsze rezultaty w odchudzaniu, ale ważne, by znaleźć taki sport, który przynosi ram radość i z którym sie nie męczymy psychicznie. Ja na przykład uwielbiam taniec. Zapisałam się do szkoły royal dance center, gdzie podbieram kilka lekcji w tygodni. Bardzo to lubię, to świetna aktywność fizyczna.

ali45 
Użytkownik

Wysłany: Sob Cze 24, 2017 11:09 pm   

Jakie są najlepsze waszym zdaniem cwiczenia na klate?

pumpumrat 
Użytkownik

Wysłany: Nie Cze 25, 2017 1:47 pm   

Wygląda całkiem nieźle! Sprawdzę w wolnej chwili.

ola234 
Użytkownik

Wysłany: Pon Lip 24, 2017 6:42 pm   

Chciałabym przygotować sobie kącik do ćwiczeń. Wiecie może gdzie można kupić w dobrej cenie sprzęt na siłownie?

dominoanna
Użytkownik

Wysłany: Pon Lip 24, 2017 7:20 pm   

Nie gram regularnie, ale kilka razy udało mi się zagrac. Na początku nie zawsze udawało mi się trafic rakietą w piłeczkę, chociaż nie mam większych problemów z koordynacją ruchów . Po godzince byłam baaardzo zmęczona. Bardzo fajny sport ale i kosztowny.

Hyomin 
Użytkownik

Wysłany: Wto Lip 25, 2017 12:07 pm   

Tak jak wszystkie sport, jedynie może pływanie nie kosztuje wiele.

larr
Użytkownik

Wysłany: Wto Lip 25, 2017 1:58 pm   

Ja praktycznie każdy tego rodzaju sprzęt kupuję na allegro, albo w sklepach internetowych. Jest to zdecydowanie bardziej wygodne, niż stacjonarki.

kempes
Użytkownik

Wysłany: Sro Lip 26, 2017 9:58 am   

Każdy sport może kosztować mało, chociażby buty możesz kupić sobie za 800 zł i za 100zł a różnicy często nie zauważysz nawet.
Sport to ma być przede wszystkim frajda:) a nie jakieś ciśniecie na ekstra super wynik. Ostatnio u mnie króluje kite surfing

Odpowiedz do tematu