Forum o marketingu :: Szkolenia/Kursy

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Inne » Rozmowy na inne tematy » Szkolenia/Kursy

Szkolenia/Kursy
Autor Wiadomość

AnnaMarie711
Użytkownik

Wysłany: Pią Gru 08, 2017 8:20 pm   

Jeżeli chcecie być bardziej atrakcyjni na rynku pracy to na pewno warto postawić na różne kursy. Teraz studentów nie brakuje więc samo ukończenie studiów nie robi z was super kandydata. Polecam postawic na języki obce. Możecie nawet w trakcie studiów to ogarnąć jak np. moja koleżanka, która zapisała sie do szkoły językowej https://lincoln.edu.pl/warszawa/jezyk-angielski/ super opcja i bardzo różne praktyczne kursy

januszmarks
Użytkownik

Wysłany: Czw Sty 11, 2018 11:07 pm   

Każde szkolenie jest godne polecenia ;) szczególnie takie, które znajduje się w obrębie naszych zainteresowań i wykonywanego zawodu ;) Ja ostatnio jako zawodowy kierowca zdecydowałem się na certyfikat kompetencji zawodowych z https://www.koal.com.pl/ . Bardzo fajna sprawa ! Dzięki temu mogę mieć dużo lepsze oferty pracy, a co za tym idzie dużo lepsze wynagrodzenie za wykonywaną pracę ;) Jak dla mnie akurat ta kwestia jest bardzo ważna i chyba dla większości ludzi również

kora 
Użytkownik

Pomogła: 1 raz

Wysłany: Pią Sty 12, 2018 7:46 am   

Szkolenia czy kursy są bardzo potrzebne, pozwalają na rozwój umiejętności i zdobywanie nowej wiedzy, a to jest koniecznie także w pracy.

sylwia92
Użytkownik
sylwia

Wysłany: Wto Sty 16, 2018 1:24 pm   

Jakby ktoś szukał na zorganizowanie miejsca na jakieś szkolenie to polecam sale w Centrum Żoliborz

Odpowiedz do tematu