Forum o marketingu :: Szukam osób zainteresowanych kupnem markowej odzieży

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Inne » Rozmowy na inne tematy » Szukam osób zainteresowanych kupnem markowej odzieży

Szukam osób zainteresowanych kupnem markowej odzieży
Autor Wiadomość

Aston 
Użytkownik

Wysłany: Sro Paź 07, 2009 3:11 pm   Szukam osób zainteresowanych kupnem markowej odzieży

Mam 25 lat i od 7 zamieszkuje wyspę Jersey UK.Od 2 lat zajmuje się drobna sprzedażą odzieży.Mam zamiar sprowadzać z USA i UK do polski markową odzież damska i męska firm takich jak:
Tommy Hilfiger , Calvin Klein , Diesel , Ralph Lauren Polo , Fred Perry , Evisu , Ed Hardy , Replay , Levis , Wrangler , Big Star , Timberland , Billabong , O'Neil , G Unit , Animal , DKNY , Quiksilver , Fat Face , Nike , Adidas , Puma , Fila , Rebbok itd.
Co mnie rożni od innych sprzedających?
Nie musisz kupować całych pakietów z odzieżą w ciemno aby cena była do zaakceptowania.Chcesz 1 sztukę danego modelu i konkretny rozmiar ? No i masz.Dostajesz jaki towar chcesz,ile chcesz i to w cenach hurtowych.Biorę tylko wypasione ciuchy konkretnych firm i zawsze będzie coś dla Ciebie

Masz sporo znajomych ? Jesteś obrotny ?
Jeśli Odpowiedź brzmi tak to właśnie opcja dla Ciebie.Nie wspominając tu już o Allegro czy Ebayu.Są to tylko przykładowe modele których wybór może być naprawdę spory.

Więcej informacji pod e-mailem Nitrix@op.pl

[ Dodano: Sro Paź 21, 2009 6:13 pm ]

[ Dodano: Sro Paź 21, 2009 6:14 pm ]

Miuosh
Użytkownik

Wysłany: Pią Lis 28, 2014 4:00 pm   

Nie działają obrazki, jak chcesz sprzedać w dużych ilościach wrzuć ogłoszenia na sprzedajemy.pl :)
Czy nike, czy diverse powinno tak samo szybko ci zejść :D

Odpowiedz do tematu