Forum o marketingu :: TAŃSZE ZAKUPY

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Inne » Rozmowy na inne tematy » TAŃSZE ZAKUPY

TAŃSZE ZAKUPY
Autor Wiadomość

nowosc
Użytkownik

Wysłany: Wto Lip 31, 2012 4:58 pm   TAŃSZE ZAKUPY

Jakby tu zaoszczędzić na zakupach? Już wiem! Zajrzyj na

WWW.SITETALK.COM/NOWOSC

TAŃSZE ZAKUPY!
wejdź w LINK, zarejestruj się za darmo, potwierdź na poczcie email, zaloguj się i możesz zrobić tańsze zakupy! To się opłaca!

zdjęcie pieniędzy14.jpg
Plik ściągnięto 9162 raz(y) 2.45 KB

marina 
Użytkownik

Wysłany: Wto Wrz 04, 2012 10:09 am   

żeby zrobić tańsze zakupy wystarczy poszukać w sieci :)
Ostatnio kupowałam urządzenie wielofunkcyjne i mój wybór padl na Epson Stylus Office BX305FW . Zobaczcie sobie jaka jest roziętość cenowa pomiędzy poszczególnymi cenami - różnica jest ponad 200 zl, co przy cenie 329 (za jaką kupiłam) to olbrzymia rozbieżność ...no i oszczędność :)

it-spleen 
Użytkownik
it-spleen

Wysłany: Wto Wrz 04, 2012 12:41 pm   

Porównywarki cenowe to bardzo dobre narzędzia. Sam często z nich korzystam przy okazji zakupów RTV/AGD.

szafy meble kuchenne pruszków warszawa

adriana00 
Użytkownik

Wysłany: Czw Wrz 06, 2012 12:49 pm   

Porównywarki to super wynalazek! Jak i zakupy w sieci, tanio i bez wychodzenia z domu, już nie pamiętam kiedy normlanie robiłam zakupy

Marketer 
Użytkownik

Wysłany: Czw Wrz 06, 2012 3:59 pm   

Cena ceną, ale czasem lepiej zapłacić powiedzmy 100 zł więcej i kupić w renomowanym sklepie niż o 200 zł taniej u kogoś kto po miesiącu zniknie z sieci i nawet nie będzie gdzie zareklamować towaru.

A tego porównywarka cenowa ci nie powie. Należy kupować z głową, a nie tylko z chęci zaoszczędzenia kilku złotych.

it-spleen 
Użytkownik
it-spleen

Wysłany: Pią Wrz 07, 2012 10:31 am   

Słuszna uwaga. Nawet bardzo słuszna.

Kilka miesięcy temu podawali w mediach o aferze - 'pewna firma wystawiła TV LCD chyba 32 cale, po śmiesznej cenie coś około 600zł. Oczywiście ludzie kupowali, produktu nie otrzymali, a firma po paru dniach się rozpłynęła'.

szafy meble kuchenne pruszków warszawa

marek663 
Użytkownik

Wysłany: Wto Paź 02, 2012 7:05 pm   

Dokładnie! Zakupy w sieci to coś bez czego bym nie mógłbym żyć, a porówbywarki są wszędzie! Jeśli chce się zaoszczędzić wystarczy poświęcić parę minut

olan 
Użytkownik

Wysłany: Sro Paź 23, 2013 6:12 pm   

Ja robię tylko zakupy przez internet. Polecam również, firmę NEOPAK. Specjalizują się w sprzedaży materiałów i akcesoriów opakowaniowych. Posiadają w ciągłej sprzedaży pełny asortyment produktów znajdujących zastosowanie w zabezpieczaniu towaru, paczek, przesyłek. http://www.neopak.pl/band...owe-pes-miekkie

Koytko 
Użytkownik

Wysłany: Czw Paź 24, 2013 3:24 pm   

Ja polecam zlotewyprzedaze.pl co prawda długi czas realizacji zamówienia ; ) ale opłaca się :)

kora 
Użytkownik

Pomogła: 1 raz

Wysłany: Wto Paź 29, 2013 11:05 am   

Z tymi złotymi wyprzedażami akurat różnie bywa. Niektóre promocje raczej nigdy obok promocji nawet nie stały. Warto sobie wcześniej sprawdzić ceny w normalnych sklepach.

kasiaaa121212
Użytkownik

Wysłany: Wto Lis 05, 2013 1:47 pm   

ja ostatnio kupiłam buty i miałam fajna zniżkę, szukałam na stronach z rabatami i znalazłam tutaj

Brzozik
Użytkownik

Wysłany: Sob Gru 07, 2013 10:12 am   

Teraz przydają się różne oferty i promocje na prezenty. Na mikołaja kupiłem dziecku puzzle - http://szkolnis.pl/puzzle, ale na pod choinkę chcę kupić coś większego i przeglądam różne oferty na razie.

blue
Użytkownik

Wysłany: Wto Sty 14, 2014 4:21 pm   

Sporo promocji widziałam na stronie sklepu Centrum Krzeseł można tam znaleźć tak zwane Hity Dnia i kupić w naprawdę dobrej cenie idealny fotel do biura, do domu, do pracy przy komputerze.

roksana
Użytkownik

Wysłany: Wto Sty 14, 2014 8:59 pm   

Często zaglądam do sklepu internetowego www.newcraft.eu - gdzie szukam w aktualnych promocjach oryginalnych biżuterii lub upominków. Niemal zawsze się na coś skuszę, bo ceny wyśmienite a asortyment naprawdę bogaty.

patryciuszcG6
Użytkownik

Wysłany: Wto Sty 21, 2014 1:45 pm   

Polecam strony osób prywatnych, albo portale jak deco bazar. Wiele ciekawych rzeczy w promocyjnych cenach

Odpowiedz do tematu