Forum o marketingu :: Transport towarów

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Inne » Rozmowy na inne tematy » Transport towarów

Transport towarów
Autor Wiadomość

koziolek
Użytkownik

Wysłany: Pon Sty 26, 2015 1:32 pm   Transport towarów

Rozglądam się za jakimś magazynem i teraz zastanawiam się czy lepiej wynając coś poza miastem i transportować towary z fabryki czy zaraz przy fabryce i wtedy przerzucamy bezposrednio? Ten poza miastem jest duzo tanszy, ale nie orientuje sie w kosztach spedycji? bedzie to oplacalne?

Timenot
Użytkownik

Wysłany: Wto Sty 27, 2015 3:13 pm   

jak znajdziesz spedycje w dobrej cenie to lepiej wynajac tanszy magazyn. ja korzystam z optima spedycja, maja dobre ceny a sa bardzo rzetelni

addrun
Użytkownik

Wysłany: Wto Sty 27, 2015 7:45 pm   

Dokładnie. W ten sposób można sporo zaoszczędzić

katastrofa
Użytkownik

Wysłany: Sob Sty 31, 2015 2:51 pm   

A polecicie jakąś dobrą firmę transportową? Bardzo chciałabym pracować w tym sektorze i zastanawiam się jak zdobyć pracę w transporcie drogowym, który jest moją pasją już od dzieciństwa. Dlatego jeżeli znacie dobre firmy, które poszukują pracowników, to dajcie mi znać.

wanka
Użytkownik

Wysłany: Pią Lut 13, 2015 9:27 am   

Tylko zdajesz sobie sprawę, że w firmie transportowej praca jest bardzo ciężka? To nie jest 8 godzin i do domu jak na poczcie :)

Pokor
Użytkownik

Wysłany: Sob Lut 14, 2015 12:31 pm   

[url=http://www.diagmot.waw.pl/usługi/mechanika-ogólna/]mechanika samochodowa cennik warszawa[/url]

Miuosh
Użytkownik

Wysłany: Pon Mar 02, 2015 3:10 pm   

Może pomyśl o transporcie drogą powietrzną ? Poczytaj sobie artykuł : "7 zalet transportu lotniczego w polsce" i przemyśl także takie rozwiązanie ;)

barbórka 
Użytkownik

Wysłany: Wto Mar 03, 2015 2:41 pm   

A nie jest on drogi?

Miuosh
Użytkownik

Wysłany: Czw Kwi 16, 2015 10:27 am   

wychodzi taniej niż transport tirem ;)

Iverson 
Użytkownik

Wysłany: Czw Sie 27, 2015 12:56 pm   

Transport towarów jest niezwykle odpowiedzialnym zadaniem, dlatego nie można powierzyć go byle jakiej firmie. Jeżeli poszukujesz firmy zajmującej się transportem dużych ładunków, polecam http://transport-eurotrans.pl
Transport do 3,5 tony traktują priorytetowo, bardzo dobrze orientują się z przepisach logistycznych i zatrudniają profesjonalnych kierowców.

managerka 
Użytkownik

Wysłany: Pon Sty 04, 2016 1:27 pm   

Generalnie transport, zwłaszcza międzynarodowy, to ważna rzecz. Zwłaszcza dzisiaj - kiedy tak kwitnie handel pomiędzy krajami. Tutaj: http://maxmag.pl/bezpiecz...alezy-wiedziec/ znajdziecie artykuł o tym, co należy wiedzieć o transporcie z Włoch.

wanka
Użytkownik

Wysłany: Pon Sty 25, 2016 4:01 pm   

Bez transportu towarów nie się żyć w dzisiejszych czasach. Co, powrót do mułów :)

Bizneswomenka
Użytkownik

Wysłany: Pią Maj 13, 2016 12:19 pm   

Bezpieczny transport towaru to podstawa. Źle zabezpieczony towar może ulec uszkodzeniu lub zniszczeniu i wówczas to właściciel firmy transportującej ponosi za to odpowiedzialność. dlatego tak ważna jest odpowiednia wiedza na temat przewożenia określonych produktów. Każdy kto bierze udział przy ładunku powinien być zaznajomiony z podstawowymi zasadami odnoszących się do specjalistycznych opakowań do transportu, jak należy przechowywać odpowiedni produkt aby nie uległ uszkodzeniu,czy zepsuciu w przypadku artykułów spożywczych.

Raiolids
Użytkownik

Wysłany: Czw Mar 02, 2017 8:15 am   

No ja ci powiem że lepiej sobie ogarnąć firmę która nam ten transport zapewni. Ja korzystałem wiele lat z takiej firmy, tylko że ja potrzebowałem transport międzynarodowy z Warszawy do swojej firmy i załatwiłem sobie podwykonawce.

adamek 
Użytkownik

Wysłany: Sro Maj 24, 2017 3:52 pm   

Przy fabryce to zawsze dużo większa wygoda. Nie ma się nad czym zastanawiać

Odpowiedz do tematu