Forum o marketingu :: Ubrania i zabawki dla dziecka

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Inne » Rozmowy na inne tematy » Ubrania i zabawki dla dziecka

Ubrania i zabawki dla dziecka
Autor Wiadomość

monaser
Użytkownik

Wysłany: Wto Lut 07, 2017 6:50 pm   

ja kupuję normalnie w stacjonarnych sklepach

barbórka 
Użytkownik

Wysłany: Sro Lut 15, 2017 12:51 pm   

Coraz częściej ludzie decydują się na zakupy w Internecie, także zabawek. Ja natomiast znalazłam bardzo ładne akcesoria do dziecięcego pokoju. Sprawdźcie ofertę 3 Sprouts i ich pojemniki na zabawki kąpielowe. Są wykonane z wysokiej jakości materiałów i można kupić na przykład taki pojemnik w kształcie sowy lub lisa.

szurny
Użytkownik

Wysłany: Pon Kwi 24, 2017 3:15 pm   

Takie zakupy możesz przecież ogarnąć w pepco. Bardzo dużo rzeczy mają dla dzieci i ubranek i zabawek. Zresztą tu jest nowa Pepco gazetka od 24.4.2017 zerknij sobie przed wyjściem, może coś Ci się akruat spodoba. I ceny mają niskie.

getla21
Użytkownik

Wysłany: Nie Maj 07, 2017 8:36 pm   

Jeśli chodzi o zabawki dla dzieci to dobrze jeśli służą nie tylko zabawie, ale także edukacji :) Ostatnio trafiłam w sieci na klocki lego: https://www.klockidlacieb...o-City-148.html , mają w tym sklepie bardzo duży wybór! :) Idealny pomysł na prezent, ponieważ lego rozwija bardzo zdolności manualne dzieci!

depro
Użytkownik

Wysłany: Pon Maj 08, 2017 3:14 pm   

może spróbuj kupić zabawki dziecku tutaj Aliexpress będziesz miała taniej i przede wszystkim na pewno wydasz mniej za więcej rzeczy

Bizneswomenka
Użytkownik

Wysłany: Wto Maj 09, 2017 8:14 am   

Wszelkie zabawki i akcesoria dla dzieci najlepiej kupować przez internet bo takie zakupy będą znacznie korzystniejsze od tych w sklepach stacjonarnych. Proponuję w tym celu zajrzeć na stronę http://www.urwis.pl/dla-najmlodszych/muzyczne gdzie od różnorodności oferty, można dostać oczopląsu.

Adrianna 
Użytkownik

Wysłany: Sro Maj 24, 2017 7:02 am   

Czasami potrzebne jest ubranie będące jednocześnie zabawką czyli kostium na bal maskowy czy przebranie na Halloween. Ile z tym kłopotu wiedzą tylko ci, którzy już stanęli już przed takim problemem :) Pół biedy, gdy w okolicy/mieście funkcjonuje wypożyczalnia takich strojów, z tym, że w "sezonie" też ciężko znależć tam odpowiednie przebranie. Z pomocą w takich sytuacjach może nam przyjść wypożyczalnia wysyłkowa strojów karnawałowych maskowybal.pl. Zamówione tam online stroje wybawią nas z kłopotu.

Davus77 
Użytkownik

Wysłany: Sro Maj 24, 2017 9:40 am   

a kupowaliście może używane zabawki na olx? czasem są nawet fajne

Tomasz96
Użytkownik

Wysłany: Czw Maj 25, 2017 10:04 am   

A graliście już z dziećmi w Dixit? To świetna gra, która może naprawdę wciągnąć na długie godziny! Mi się bardzo podoba w niej to, że jest po prostu oparta na skojarzeniach i nawet dzieci nauczą się jej w mig. W http://z-jak-zabawki.pl/d...c-podpowiadamy/ macie fajną inspiracje na temat tego, który dodatek warto wybrać. To może się Wam niesamowicie przydać :)

Hyomin 
Użytkownik

Wysłany: Czw Maj 25, 2017 10:30 am   

Bardzo fajne zabawki znajdziecie na Urwis.pl, duży wybór i podział wiekowy.

wolter
Użytkownik

Wysłany: Wto Maj 30, 2017 9:48 am   Ubrania dla dzieci

Jeśli mogę Wam coś podpowiedzieć, to warto czasem poczytać gazetki promocyjne marketów. Teraz przecież znajdziemy w nich wszystko, co potrzebne dla dziecka, również ubrania. Ja na przykład, dzięki lekturze gazetki internetowej lidla - http://www.ceneolokalnie....idl.pl/gazetka1 , dowiedziałam się, że w tym tygodniu w lidlu będą promocje na ubranka dziecięce z okazji Dnia Dziecka: spodenki, koszulki itd. Jutro wybieram się do sklepu, mam nadzieję, że nie wszystkie ubrania zostały wykupione, choć różnie to bywa.

kora 
Użytkownik

Pomogła: 1 raz

Wysłany: Pią Cze 02, 2017 12:14 pm   

Ubranka dla dzieci można przecież na spokojnie kupować w internecie, bo dlaczego nie? Niedawno widziałam bardzo ładną sukieneczkę dziewczęcą na serwisie www.allani.pl, a wyglądała dokładnie tak:

Można tam znaleźć bardzo wiele ubrań i akcesoriów dziecięcych

Iverson 
Użytkownik

Wysłany: Pią Cze 09, 2017 2:22 pm   

Polecam kupić zestaw małego magika dla dzieci :)

adik356
Użytkownik

Wysłany: Sob Cze 17, 2017 7:05 pm   

Ciekawy pomysł. Ja uważam, że takie kreatywne zabawki to najlepsze prezenty. Z takich zabawek wartych sprezentowania mogę zaproponować klocki Clicformers. Są różne zestawy - tutaj http://clicformers.pl/#produkty można zobaczyć. Zacząć można od małego startowego, ale jestem pewna, że szybko dziecko poprosi o kolejny większy, bo te klocki nie mogą się znudzić.

esmeralda
Użytkownik

Wysłany: Pią Cze 23, 2017 1:26 am   

Jakbyście potrzebowali wózka dziecięcego 3w1, sprawdźcie sobie producenta Adamex, ich asortyment ma dobrą jakość, jednocześnie wózki są niedrogie. Sprzedają też foteliki samochodowe. Firma ma jedne z większych gondoli, które są dodatkowo wentylowane. Wózek od nich kupicie za niecałe 2000 zł.

Odpowiedz do tematu