Forum o marketingu :: W co inwestujecie oszczędności?

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Inne » Rozmowy na inne tematy » W co inwestujecie oszczędności?

W co inwestujecie oszczędności?
Autor Wiadomość

promotor
Użytkownik

Wysłany: Czw Mar 13, 2014 2:48 pm   W co inwestujecie oszczędności?

W co najlepiej zainwestować oszczędności?

malenko
Użytkownik

Wysłany: Czw Mar 13, 2014 6:33 pm   

W coś bezpiecznego. Na pewno nie w akcje - bo te szybko zyskują ale jeszcze szybciej tracą. Wydaje mi się, że optymalnym rozwiązaniem będzie lokata bankowa. Ale jak tutaj wybrać tą najlepszą? Z pomocą przychodzi ta witryna - link. Jest to swoista porównywarka lokat - znajdziesz na niej najbardziej aktualne dane.

Carlos
Użytkownik

Wysłany: Pią Mar 14, 2014 10:09 am   

To ja takim pół żartem pół serio... w dzieci ! :)

DonatanSolejek
Użytkownik

Wysłany: Pią Mar 21, 2014 9:30 am   

Ja inwestuje w własną firmę he he :)

blue
Użytkownik

Wysłany: Wto Kwi 01, 2014 7:49 pm   

Ja odkłam na razie na lokacie w Skok Wołomin(mają dobre oprocentowanie), chcę uzbierać jakiś kapitał, aby zainwestować we własną działalność.

kamiiil 
Użytkownik

Wysłany: Czw Maj 29, 2014 11:05 am   

Lokaty to dobry pomył n lokowanie środków, jesłi boimy się ich utraty. Lokaty są zabezpieczone przez depozyty bankowe, wiec strata nam nie grozi. Tylko teraz raczej lokaty krótkoterminowe nie są zbyt opłacalne http://www.comperia.pl/fo...oterminowa.html Jesłi już lepiej wybrać lokatę długoterminową. Gdzie założyć to już kwestia inna w Polsce jest ponad 30 banków, które oferują lokaty swoim klientom.

Ireneusz Fudro 
Użytkownik

Wysłany: Czw Maj 29, 2014 12:11 pm   

Sposobów inwestowana jest wiele. Zależy o jakich kwotach mówimy. Można np. inwestować w grunty, nieruchomości, w dziecie też jak to powiedział Carlos :)
Najłatwiej to zacząć od inwestycji w siebie i zdobyć wiedzę na temat inwestowana.

Polecam Wam przeczytać książkę Daniela Kubacha -"Planowanie Celów" a dokładne krótki 3 rozdział. Daniel to polski multimilioner i wie w co inwestować

Ireneusz Fudro
www.IreneuszFudro.pl
kontakt@ireneuszfudro.pl

klomb
Użytkownik

Wysłany: Czw Cze 12, 2014 3:06 pm   

Ja ostatnio całe swoje oszczędności zainwestowałem w dom. Długo szukałem odpowiedniej ekipy ąz trafiłem na firmę która kompleksowo wykonuje takie usługi remontowe w Warszawie. Czeka mnie jeszcze dużo pracy ale widać powoli efekty:) już nie mogę się doczekać efektu końcowego:) to coś wspaniałego oglądać jak buduje się coś własnego, z własnych pomysłów:) Oszczędności to zazwyczaj chyba idą na takie przedsięwzięcia a Wy co o tym sądzicie? czy jesteście innego zdania?

koloom9
Użytkownik

Wysłany: Pią Cze 13, 2014 12:07 pm   

Ja jak mam trochę zaoszczędzonych pieniędzy to inwestuje w siebie :) Jako że pracuje w sprzedaży i marketingu to ostatnio zrobiłem siebie kurs z nowoczesnych technik sprzedaży w goworku http://www.gowork.pl/kurs...przedazy-36h-25 było dużo nowych ciekawych zagadnień. Polecam inwestycje w siebie:)
Kod:

[ Dodano: Pią Cze 13, 2014 12:16 pm ]
Ja jak mam trochę zaoszczędzonych pieniędzy to inwestuje w siebie :) Jako że pracuje w sprzedaży i marketingu to ostatnio zrobiłem siebie kurs z nowoczesnych technik sprzedaży w goworku http://www.gowork.pl/kurs...przedazy-36h-25 było dużo nowych ciekawych zagadnień. Polecam inwestycje w siebie:)

WZapala 
Użytkownik

Wysłany: Czw Sie 28, 2014 9:54 am   

Wiadomo, inwestycje w siebie są wskazane, ale można to robić akurat bez nakładów finansowych lub też niskim kosztem, ucząc się samemu z jakiś poradników itd. Pieniądze lepiej jest inwestować w taki sposób, aby się pomnażały, jak chociażby w przypadku obligacji korporacyjnych. To bardzo dobry sposób na dobry zarobek, bo w porównaniu do lokat bankowych, można tutaj uzyskać o wiele wyższy dochód.

mirabella 
Użytkownik

Wysłany: Pią Sie 29, 2014 8:02 pm   

Zgadzam się w kwestii obligacji korporacyjnych, tym bardziej, że jest to teraz dość intensywnie rozwijający się segment rynku. Chociaż dobrym rozwiązaniem mogą być też obligacje skarbowe - warto to przeanalizować.

kora 
Użytkownik

Pomogła: 1 raz

Wysłany: Sro Wrz 03, 2014 9:45 am   

Te tematy to na dzień dzisiejszy dla mnie czarna magia, ale postaram się z nimi zapoznać, żeby podjąć jakieś konkretne decyzje.

stanimir
Użytkownik

Wysłany: Sro Wrz 10, 2014 11:01 am   

Wiele zależy ile mamy funduszy na inwestowanie.
W przypadku mniejszych kwot polecam fundusz inwestycyjny.
Niemniej jeśli mamy większą ilość pieniędzy to lepiej jest moim zdaniem zainwestować je w nieruchomosci.
Zerknijcie sobie tutaj:
http://targimieszkaniowe....ynek-pierwotny/ - na stronie możecie zobaczyć sobie cały rynek pierwotny w Poznaniu. Aktualnie powstaje tam coraz więcej ciekawych inwestycji. Samo miasto natomiast rozwija się tam więc jest niewielka szansa, że w przyszłości mieszkanie takie straci na wartości.
Pozdrawiam.

wanka
Użytkownik

Wysłany: Pon Wrz 29, 2014 4:34 pm   

Ja coraz więcej o papierach wartościowych i wychodzi na to, że inwestycja w obligacje korporacyjne jest często stawiane obok nieruchomości. Ludzie wahają się co wybrać, a jeszcze kilka lat temu każdy zdecydowałby się na kupno mieszkania czy domu pod wynajem.

Kaso
Użytkownik

Wysłany: Pon Paź 06, 2014 6:44 pm   

a ja nie inwestuję, tylko zawsze sobie coś kupię, za ostatnią wypłatę kupiłam sobie piękne kolczyki wiszące srebrne. Wiem czasami za bardzo szaleję

Odpowiedz do tematu