Forum o marketingu :: Wakacje 2018

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Inne » Rozmowy na inne tematy » Wakacje 2018

Wakacje 2018
Autor Wiadomość

kornelius
Użytkownik

Wysłany: Nie Lis 12, 2017 5:01 pm   Wakacje 2018

Planujecie już wakacje 2018? Bo z jednej strony bardzo kusi mnie to co pojawiło się chociażby z Itaki- czy oferty na Hiszpanię czy Grecję są bardzo fajne, ale z drugiej parę razy na wakacje last minute też jeździłem i ma to wiele plusów stąd jestem w kropce? Wy raczej wakacje do przodu wykupujecie czy uważacie że lepiej na te na ostatnią chwilę oferty czekać?

majkat 
Użytkownik

Wysłany: Pon Lis 13, 2017 11:23 am   

Ja wolę wakacje planować wcześniej :) Już kilka razy tak mi się zdarzyło, że czekałam do ostatniej chwili, a nic fajnego się nie pojawiło

kornelius
Użytkownik

Wysłany: Nie Lis 19, 2017 9:36 am   

Ja też wcześniej planuję wakacje. W przyszłym roku na pewno polecę gdzieś dalej. Na pewno z biurem podróży damar, bo korzystałem już z ich usług i jestem bardzo zadowolony.

aliczka
Użytkownik

Wysłany: Sob Gru 02, 2017 5:58 pm   

Piękne miejsce na spędzenie wakacji to też Kudowa Zdrój. Ja miałam okazje być tam w hotelu verde montana. Było bardzo fajnie, bo można korzystać z basenów i sauny.

milosnik13 
Użytkownik

Wysłany: Wto Gru 05, 2017 7:49 am   

My planujemy wakacje mówiąc żartobliwie z internetem. Córka ma wyjątkowe zdolności wyszukiwania ciekawych promocyjnych ofert. Ona w ten sposób już zwiedziła wiele państw europejskich. Interesuje nas podróż lotem, auto zostawić na strzeżonym, monitorowanym parkingu https://www.parking-lotnisko.pl/ Transferem, zaznaczmy bezpłatnym w ciągu kilku minut dostajemy się na lotnisko. A potem lot do wybranego państwa i wypożyczenie auta i zwiedzanie. Chciałbym w tym roku zobaczyć Rzym, ale zobaczymy co młoda nam wyszuka.

Antoni115
Użytkownik

Wysłany: Sro Gru 06, 2017 10:10 am   

Jeśli chodzi o wakacje to miejsc jest naprawde dużo do wyboru. Ale jeśli jedziemy z dziećmi to trzeba się nad tym zastanowić. Moim zdaniem warto wejść na https://www.dzieckowpodrozy.pl/ i poczytać sobie na temat tego gdzie najlepiej wybrać się z dziećmi na wakacje.

addrun
Użytkownik

Wysłany: Sro Gru 06, 2017 1:05 pm   

Ja bym chętnie wybrał się w jakąś egzotyczną podróż, ale nie wiem, czy funduszy mi na to wystarczy.

Margio
Użytkownik

Wysłany: Czw Gru 07, 2017 9:49 am   

Do wakacji jeszcze daleko. Nawet jeszcze o nich nie myślę. Jak na razie przede mną sylwester, a potem ferie. W czasie ferii pewnie pojadę w góry. Może narty to nie moja bajka, ale chodzenie w zimę po górach lubię o wiele bardziej niż gdy jest lato. W wakacje o wiele bardziej wolę morze. I pewnie wybędę gdzieś w ciepłe kraje, ale jeszcze nie wiem gdzie? Może coś polecicie?

Hyomin 
Użytkownik

Wysłany: Czw Gru 07, 2017 11:13 am   

Ja jeszcze nie planuję wakacji 2018, dla mnie to stanowczo za wcześnie.

sossi 
Użytkownik

Wysłany: Czw Gru 14, 2017 4:31 pm   

Ja na pewno w okresie wakacji nie będę wyjeżdżać bo chcę to zrobić dużo wcześniej. Od jakiegoś czasu myślę o wyprawie motocyklowej. Sama nie chcę tego organizować więc szukałam ofert. Bardzo spodobała mi się ich https://time2moto.pl/ oferta wyjazdu do Hiszpanii. Chciałabym zapytać czy ktoś był na takiej wyprawie i jak należy się na nią przygotować. Będę wdzięczna za wszelkie rady :)

miomiona
Użytkownik

Wysłany: Czw Gru 14, 2017 10:43 pm   

Bardzo dobrze to o tobie świadczy, że sobie planujesz z takim dużym wyprzedzeniem to gdzie będziesz spędzać wakacje. Hiszpania jest według mnie troszkę przereklamowana, wydaje mi się, że lepiej będzie odwiedzić Sianożęty. Zresztą, wejdź na https://www.bursztynowewz...ozety-i-okolice , obejrzyj zdjęcia stamtąd i samemu podejmiesz decyzję. Gwarantuję, że się zakochasz :)

julitka 
Użytkownik

Wysłany: Pią Gru 15, 2017 12:46 pm   

Mazury.

szejdi 
Użytkownik

Wysłany: Sob Gru 16, 2017 2:23 pm   

Ja znowu chce pojechać nad polskie morze chociaż na tydzień tylko teraz nie wiem... Rewal czy Miedzyzdroje? :D

Elder 
Użytkownik

Wysłany: Pon Gru 18, 2017 9:27 am   

Może i za wcześnie, ale osobiście się nie dziwię, bo niektóre miejsca są na tyle rozchwytywane przez turystów, że bez dużo wcześniejszej rezerwacji nawet nie ma co liczyć. Sam zastanawiałem się już nad przyszłymi wakacjami, ale nie i tak nie mogę wybrać idealnego miejsca. Wiem tylko, że ewentualna podróż odbędzie się raczej za pośrednictwem pociągu, bo mam zamiar wybrać się z dziećmi i tylko w taki sposób zniosą podróż. Same bilety są nawet niedrogie na stronce https://www.europodroze.pl/, więc koszta duże nie będą. A gdzie spędzacie sylwestra? Wyjeżdżacie gdzieś za granicę, czy raczej stawiacie na Polskę? :wink:

passenger
Użytkownik

Wysłany: Pon Gru 18, 2017 1:51 pm   

Koniecznie! Muszę gdzieś w tym roku wypocząć i wygrzać kości! OBOWIĄZKOWO! Może Kanary?

Odpowiedz do tematu