Forum o marketingu :: Wakacje

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Inne » Rozmowy na inne tematy » Wakacje

Wakacje
Autor Wiadomość

mirabella 
Użytkownik

Wysłany: Sob Gru 19, 2015 5:01 pm   

A gdzie chciałabyś pojechać? Moim zdaniem marzec to taki termin ni w pięć ni w dziesięć.

Chef 
Użytkownik

Wysłany: Sro Gru 30, 2015 1:11 pm   Re: Wakacje

Johny67 napisał/a:

Chyba wakacje egzotyczne stają się u nasz coraz bardziej popularne. W samych biurach turystycznych ofert na taki wypoczynek nie brakuje. Liczba atrakcji w takich dla turystów w takich miejscach jest duża. Można np. nurkować, lub pływać jachtem

Tylko że aby pływać jachtem, wcale nie trzeba zaraz udawać się na jakieś egzotyczne wakacje, no chyba że to egzotyka w polskim wydaniu ;) W Polsce rewelacyjnie żegluje się po Mazurach, tam są najlepsze do tego warunki. Z jachtami też żaden problem, ponieważ istnieją firmy jak czarter-jachtow-mazury.pl, za pośrednictwem których jacht się wynajmuje (czarteruje). Zarazem zapewniam, że widoki z mazurskich jezior są niezwykłe!

managerka 
Użytkownik

Wysłany: Czw Gru 31, 2015 10:41 am   

A czy żeby wynająć taki jacht trzeba mieć patent? Chciałabym pożeglować...

Chef 
Użytkownik

Wysłany: Czw Gru 31, 2015 2:53 pm   

managerka napisał/a:
A czy żeby wynająć taki jacht trzeba mieć patent? Chciałabym pożeglować...

Generalnie na ww. stronie znajdziesz wszystkie informacje, ale ponieważ miły i uczynny ze mnie typ, to wklejam Ci bezpośrednie odnośniki:

żeglowanie bez patentu: http://czarter-jachtow-ma...patentu-da-sie/
kiedy i gdzie patent jest potrzebny: http://czarter-jachtow-ma...iana-przepisow/

W wielkim skrócie wygląda to tak, że po wodach śródlądowych możesz pływać bez patentu na jachtach, których kadłub ma do 7,5 metra długości. Wszystko inne wymaga patentu.

managerka 
Użytkownik

Wysłany: Pon Sty 04, 2016 3:14 pm   

Dzięki wielkie! Kurcze, ale nie widzę tam jachtów o takim kadłubie. Będę musiała poszukać gdzieś indziej.

mikela 
Użytkownik

Wysłany: Sob Kwi 30, 2016 7:47 pm   

Planuję kilkudniowy wyjazd do Łeby, tylko jeszcze nie wiem, czy w czerwcu czy we wrześniu, aby ominąć największe tłumy. Jakoś nie zależy mi specjalnie na upale, ponieważ najbardziej lubię chodzić brzegiem morza albo jak w Łebie po ruchomych wydmach. Ponadto, jak przeglądałam Łeba noclegi to ceny poza sezonem są naprawdę bardzo opłacalne.

Bizneswomenka
Użytkownik

Wysłany: Pią Maj 06, 2016 10:01 am   

ja myślę jeszcze o północnej Chorwacji, gdzieś jakaś wyspa może...

mirabella 
Użytkownik

Wysłany: Pią Maj 06, 2016 12:58 pm   

Byłam w Chorwacji w zeszłym roku, a dokładniej w Środkowej Dalmacji. Bardzo mi się tam podobało!

managerka 
Użytkownik

Wysłany: Sro Maj 11, 2016 8:30 am   

Ja do Chorwacji na pewno pojadę, ale jeszcze nie teraz. Póki co chcę zwiedzić bardziej odległe miejsca.

nasza
Użytkownik

Wysłany: Sro Cze 01, 2016 10:08 am   

Też co roku jeździłam za granicę, w te wakacje postanowiłam pozwiedzać trochę kraju. Mamy bardzo dużo ciekawych i pięknych miejsc, niestety zazwyczaj tego nie doceniamy. Na pewno wybiorę się do Krakowa, wynajęliśmy tego typu firmę, która organizuje wycieczki po okolic. Dzięki temu nie będziemy musieli myśleć o transporcie, mamy zwiedzić Zakopane, Oświęcim i Kopalnię Soli w Wieliczce. Później wybieram się na Mazury, a na koniec na Roztocze pojeździć rowerem.

Johny67 
Użytkownik

Wysłany: Nie Sie 28, 2016 9:30 pm   

Zamiast czarteru jachtu, na którego pewnie nie każdego stać, można zdecydować się na bardziej przystępny cenowo spływ kajakiem. Np. z http://www.bosman.info.pl/ można taki zorganizować po Drawie.

kira2
Użytkownik

Wysłany: Wto Sie 30, 2016 10:53 am   

W wakacje nigdzie nie byłam, za to w ferie zimowe planuję wyjazd :)

katastrofa
Użytkownik

Wysłany: Czw Wrz 08, 2016 12:35 pm   

Jak nie macie pomysłu na wyjazd to polecam blog podróżniczy, na którym na pewno znajdziecie inspiracje i praktyczne informacje. Ja zawsze tak robię :)

boniryam
Użytkownik

Wysłany: Czw Wrz 08, 2016 1:32 pm   

W sumie to fajny pomysł, można zasięgnąć dobrej opinii :)

Qwendy
Użytkownik

Wysłany: Czw Wrz 08, 2016 2:23 pm   

Część tegorocznych wakacji spędziłam nad morzem. Szukałam takiego miejsca, gdzie będzie można cieszyć się spokojem i wybrałam się do Trzęsacza. I to był świetny wybór bo plaże szerokie, pensjonat Orka, w którym nocowaliśmy z przyjaciółmi był położony bardzo blisko plaży, sama atmosfera miejscowości zaciszna a bliskie odległości pomiędzy innymi nadmorskimi miejscowościami pozwoliły na zwiedzenie wielu rzeczy w krótkim czasie. Fajne miejsce, polecam każdemu:)

Odpowiedz do tematu