Forum o marketingu :: Poszukiwani doświadczeni edytorzy/specjaliści od PR!

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Promocja » Public Relations » Poszukiwani doświadczeni edytorzy/specjaliści od PR!

Poszukiwani doświadczeni edytorzy/specjaliści od PR!
Autor Wiadomość

emcocripsbread
Użytkownik

Wysłany: Sro Cze 14, 2017 3:06 pm   Poszukiwani doświadczeni edytorzy/specjaliści od PR!

Dzień dobry,

Jestem biznesmenem z Czech i posiadam kilka stron internetowych związanych z handlem na giełdzie.
Chciałbym rozwinąć naszą stronę w Polsce i mam zamiar to uczynić dzięki artykułom PR na stronach internetowych cieszących się odpowiednią renomą, jak money.pl, businessinsider.com.pl itd. Naprawdę strony z górnej półki, bez śmieciowych witryn.

Problem jest jednak taki, że gdy chcę kupić artykuły na tego typu stronach, to cena jaką otrzymuję jest bardzo wysoka, ze względu na pośrednictwo agencji i ich cenę. Wiem, że ceny te są ogromnie zawyżone. Takie ceny otrzymują ludzie jak ja, którzy nie znają nikogo kto mógłby uzyskać znacznie korzystniejsze oferty, np. freelancer albo nabywca mediów (media buyer).

:arrow: Dlatego chciałbym skontaktować się z kimś, kto zajmuje się nabywaniem mediów i dysponuje kontaktami do redaktorów/edytorów oraz dostępem do dobrych cen, dużych pakietów artykułów itd…

Dlatego jeżeli są Państwo taką osobą lub znają Państwo kogoś takiego, to proszę o kontakt!
Możemy nawiązać długoterminową współpracę, która pozwoli Państwu zarobić naprawdę dużo pieniędzy.
Z góry dziękuję za kontakt.
PS.
Mam naprawdę duże doświadczenie i wiem jak się za to wszystko zabrać.

ambar 
Użytkownik

Wysłany: Wto Lip 18, 2017 5:16 pm   

Czy propozycja jest jeszcze aktualna? Ma Pan bardzo dobre podejście moim zdaniem. Tylko dzięki dobrym treściom można coś tak naprawdę zdziałać w reklamie.

Odpowiedz do tematu