Forum o marketingu :: Potrzebne mi sale konferencyjne w Warszawie

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Promocja » Public Relations » Potrzebne mi sale konferencyjne w Warszawie

Potrzebne mi sale konferencyjne w Warszawie
Autor Wiadomość

Timenot
Użytkownik

Wysłany: Pią Wrz 30, 2016 8:57 am   

Kawałek od Warszawy, ale miejsce zdecydowanie warte uwagi. Hotel Delfin w Białej Podlaskiej :) Organizowałem tam niedawno konferencję i oceniam ją dosyć wysoko. Od strony hotelu wypełnione wszelkie kwestie - dostosowana sala, sprzęt, ładne pokoje, catering. I też dogodna lokalizacja. Oceniam miejsce bardzo na plus :)

koziolek
Użytkownik

Wysłany: Pią Wrz 30, 2016 9:02 am   

Ja z kolei najlepiej wspominam oragnizację konferencji w Krakowie w hotelu Best Western Efekt Express. Pełen profesjonalizm strony hotelowej. I mam tu na myśli zarówno takie kwestie jak postawa obsługi i catering, ale też sprawy różnych szczegółów, które wynikają ze specyfiki danej konferencji, kto organizuje ten doskonale wie o czym mówię. Oprócz tego to nowoczesny hotel o wysokim standardzie, co zwiększa prestiż konferencji.

ringer 
Użytkownik

Wysłany: Pią Wrz 30, 2016 1:26 pm   

Jeżeli chodzi o Warszawę, to świetne świetne sale konferencyjne ma Hotel Rialto. Bardzo ekskluzywne, tak jak i cały hotel, który posiada wystrój art deco. Tak wysoki standard pokoi podniesie prestiż organizowanej konferencji, hotel ma także świetnego kucharza, więc jedzenie też jest na niezwykle wysokim poziomie.

anna80 
Użytkownik

Wysłany: Sro Paź 05, 2016 10:49 am   

Super :) Dzięki wielkie za porady :) Na pewno mi się przyda :)

Alka87 
Użytkownik

Wysłany: Czw Paź 06, 2016 8:37 am   

10 świetnie wyposażonych sal konferencyjnych znajdziesz w Hotelu Lord. Tutaj namiar http://hotellord.pl/konferencje-szkolenia-warszawa
Świetna lokalizacja, miła obsługa oraz sale mieszczące duże jak i kameralne grupy.

szurny
Użytkownik

Wysłany: Pon Paź 10, 2016 8:02 pm   

Możesz zajrzeć sobie jeszcze na http://SaleRezerwacje.pl nie jestem pewien czy mają sale w Warszawie, ale myślę że warto to sprawdzić. Ja bynajmniej jak czegoś szukam, to sprawdzam kilka miejsc zanim dokonam ostatecznego wyboru.

poszi 
Użytkownik

Wysłany: Sro Paź 12, 2016 9:41 pm   

Super są miejsca pod Wwa i takie też polecam.

arczang 
Użytkownik

Wysłany: Sro Paź 19, 2016 2:27 pm   

Ja z racji zawodu często jestem oddelegowywana do udziału w konferencjach o nowych rozwiązaniach w dziedzinie PR, marketingu i zarządzania. Na początku mojego stażu zawodowego było to dla mnie uporczywe, ale przyzwyczaiłam się i uznaję to za ciekawy sposób pozyskiwania nowych klientów, którzy są tam obecni. Przyznaję, że standard sal konferencyjnych znacznie wzrósł w ciągu kilku ostatnich lat, kiedyś to nie było takich luksusów i kończyło się na tym, że gnieździliśmy się na małej przestrzeni. A teraz to są luksusy, jakich mało, a już szczególnie w Warszawie: http://i-viewmeetings.pl/.
Najbardziej lubię, jak dobrze widać prowadzących i prezentację, którą mają do pokazania, wtedy łatwiej coś zapamiętać.

alladdy88
Użytkownik

Wysłany: Wto Paź 25, 2016 10:40 am   

No tak, prezentacja jest najlepsza.

Tomasz96
Użytkownik

Wysłany: Nie Lis 06, 2016 10:48 pm   

Warszawa słynie z wielu ośrodków konferencyjnych wysokiej jakości. Wiem, że pałac żelechów organizuje konferencje (mazowieckie), na które zjeżdżają się ludzie z całej Polski. Pomieści się tam do 150 uczestników konferencji, więc zdecydowana większość firm będzie zadowolona z ich usług.

monika_warszawa
Użytkownik

Wysłany: Pon Lis 07, 2016 2:55 pm   

Byłam na kilku konferencjach w Warszawie i cskjupiter.eu było jednym z lepszych miejsc na takie spotkanie. Nie musiałam szukać lokalizacji po całym mieście jak to czasem bywało wcześniej. Mimo, że mieszkam w Warszawie niektóre lokalizację ciężko jest mi znaleźć, a jeśli ktoś jest z poza to naprawdę wyczyn. Darmowy parking to tez bardzo duży plus bo gdy konferencja trwa dłużej koszt parkingu może załamać.

Przemo34
Użytkownik

Wysłany: Sro Sty 11, 2017 11:45 pm   

Z doświadczenia wiem, że za takie sale w Warszawie trzeba naprawdę konkretnie zapłacić i rezerwować z dużym wyprzedzeniem, dlatego już jakiś czas temu stwierdziłem, że lepiej przenieść się z takimi wydarzeniami do mniejszego miasta , jak na przykład Łódź i je organizować. Na przykład taka salka sale konferencyjne łódź znajduje się w samym centrum Łodzi, więc dojazd jest super i w dodatku nie zapłacimy nawet połowy tego , co w stolicy.

norbert445 
Użytkownik

Wysłany: Nie Kwi 02, 2017 8:54 am   

te hotele są bardzo drogie

zbigniew981
Użytkownik

Wysłany: Pią Cze 16, 2017 8:37 am   

a co to są za sale

Odpowiedz do tematu