Forum o marketingu :: Potrzebne mi sale konferencyjne w Warszawie

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Promocja » Public Relations » Potrzebne mi sale konferencyjne w Warszawie

Potrzebne mi sale konferencyjne w Warszawie
Autor Wiadomość

rebeeka091 
Użytkownik

Wysłany: Wto Sie 01, 2017 2:16 pm   

W Warszawie jest zatrzęsienie sal konferencyjnych, ale koszty wynajmu w mieście są naprawdę wysokie. Myślę, że lepiej wynająć salę pod Warszawą - można sporo zaoszczędzić, zwłaszcza przy większej liczbie osób. Sprawdźcie choćby Hotel Afrodyta **** Business & Spa http://www.afrodytaspa.pl/biznes - to jeden z lepszych hoteli spa dla biznesu, ma odpowiednie sale konferencyjne i wszystko, co niezbędne.

Tomasz96
Użytkownik

Wysłany: Wto Paź 17, 2017 12:03 pm   

Myślę, że nie będzie problemu ze znalezieniem odpowiedniej sali w stolicy. Pamiętaj, że od lokalizacji, jaką wybierzesz, w dużej mierze zależy powodzenie całego eventu. Właśnie dlatego najlepiej nadaje się sala konferencyjna pod Warszawą. Tam każdy event jest udany.

sylwia92
Użytkownik
sylwia

Wysłany: Wto Sty 16, 2018 12:27 pm   

rebeeka091 napisał/a:
W Warszawie jest zatrzęsienie sal konferencyjnych, ale koszty wynajmu w mieście są naprawdę wysokie. Myślę, że lepiej wynająć salę pod Warszawą - można sporo zaoszczędzić, zwłaszcza przy większej liczbie osób. Sprawdźcie choćby Hotel Afrodyta **** Business & Spa http://www.afrodytaspa.pl/biznes - to jeden z lepszych hoteli spa dla biznesu, ma odpowiednie sale konferencyjne i wszystko, co niezbędne.

Jeśli ktoś jest zainteresowany tańszą, ale bardzo dobrą opcją albo po prostu w innym miejscu to polecam Centrum Żoliborz.[/code]

[ Dodano: Wto Sty 16, 2018 12:30 pm ]
centrumzoliborz.pl

[ Dodano: Wto Sty 16, 2018 12:33 pm ]
koziolek napisał/a:
Ja z kolei najlepiej wspominam oragnizację konferencji w Krakowie w hotelu Best Western Efekt Express. Pełen profesjonalizm strony hotelowej. I mam tu na myśli zarówno takie kwestie jak postawa obsługi i catering, ale też sprawy różnych szczegółów, które wynikają ze specyfiki danej konferencji, kto organizuje ten doskonale wie o czym mówię. Oprócz tego to nowoczesny hotel o wysokim standardzie, co zwiększa prestiż konferencji.

hmmm to jest forum poświęcone salom w warszawie...
polecam Centrum Żoliborz

Johny67 
Użytkownik

Wysłany: Sro Sty 17, 2018 7:48 pm   

Hotele często oferuje takie sale na wynajem.

onykson89 
Użytkownik

Wysłany: Wto Sty 30, 2018 1:42 pm   

Jak już chcecie zorganizować fajną konferencje to najlepiej właśnie zdecydować się na konferencje pod Warszawą, a nie w samym centrum. Wtedy możecie liczyć na taki spokojnieszy klimat i na pewno lepsze samopoczucie gości. Dobrym miejscem na tego typu rzeczy jest Hotel Lamberton http://www.hotellamberton.pl/konferencje/ mający na swoim wyposażeniu aż 11 sal konferencyjnych - klimatyzowanych, z pełnym wyposażeniem multimedialnym i nagłośnieniem

wolf54
Użytkownik

Wysłany: Wto Lut 13, 2018 2:43 pm   

W internecie sporo jest różnych ofert. Faktycznie hotele często sie oferują.

Odpowiedz do tematu