Forum o marketingu :: Wdrażanie PR kryzysowego - przykłady, case studies

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Promocja » Public Relations » Wdrażanie PR kryzysowego - przykłady, case studies

Wdrażanie PR kryzysowego - przykłady, case studies
Autor Wiadomość

BartlomiejBerbe 
Użytkownik
Bartłomiej Berbeć

Wysłany: Sro Mar 26, 2014 2:56 pm   Wdrażanie PR kryzysowego - przykłady, case studies

Witajcie,

chciałem zachęcić użytkowników forum do dyskusji i wymiany doświadczeń na temat wdrażania PR kryzysowego, czyli mleko się wylało, a teraz naszą rolą jest jest sprzątnąć jak najszybciej i jak najskuteczniej.

Jakie najgłośniejsze przykłady z historii PR przychodzą Wam do głowy? Skala może być polska lub krajowa.

Najgłośniejszą niedawno sprawą była wpadka polskiego europosła na lotnisku we Frankfucie, która kosztowała go miejsca na liście wyborczej. Jak zareagowalibyście na jego miejscu? Czy istnieją doktryny czy teorie zachowań (afirmacja, upieranie sie.), ktore szczegolnie do Was przemawiaja?

addrun
Użytkownik

Wysłany: Czw Paź 09, 2014 10:36 am   

O coś takiego najlepiej byłoby spytać polityków. Codziennie muszą sobie z czymś takim radzić;)

spamer 
Użytkownik

Wysłany: Pon Maj 16, 2016 2:36 pm   

Prowadzenie kampanii wizerunkowej dla firmy lub jakiejś osoby publicznej to bardzo delikatna sprawa, warto poczytać o technikach i metodach tworzenia pozytywnego wizerunku lub pogadać z kimś kompetentnym z agencji PR np. w Polsce bardzo dobrą agencją jest CONTURE http://conture.pl/

kape 
Użytkownik

Wysłany: Pią Lut 17, 2017 12:39 pm   

Myślę, że da się wyznaczyć jakieś ogólne schematy i taktyki zachowań w takich sytuacjach, ale wszystko i tak musi być rozpatrywane indywidualnie..

teo808 
Użytkownik

Wysłany: Czw Kwi 20, 2017 10:20 am   

Miałem takie casy na studiach, ale w realu na szczęście nie zdarzyło mi sie ścierać wylanego mleka :P jeszcze, odpukac.

wojtek981
Użytkownik

Wysłany: Czw Maj 18, 2017 8:14 am   

a jakie to są przykłady

ryszard432
Użytkownik

Wysłany: Nie Cze 11, 2017 7:57 am   

cena jest według mnie za duża

samantamulek 
Użytkownik

Wysłany: Sro Cze 21, 2017 10:45 am   

Moim skromnym zdaniem public relations, za dużo nie pomoże w razie jakiś kłopotów firmy, no co prawda może trochę ruszyć handel, ale bardziej bym postawiła na działania czysto reklamowe, ale jak już ktoś się interesuje PR to może poczytać więcej [URL=ambasadareklamy.pl/social-media-i-public-relations/pomoc-w-przeksztalceniu-sie-przedsiebiorstwa-public-relations/]ambasadareklamy.pl/social-media-i-public-relations/pomoc-w-przeksztalceniu-sie-przedsiebiorstwa-public-relations/[/URL]

Odpowiedz do tematu