Forum o marketingu :: Fotografia Architektury i Wnętrz

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Personel, zasoby ludzkie, HR » Rekrutacje i poszukiwanie współpracowników » Fotografia Architektury i Wnętrz

Fotografia Architektury i Wnętrz
Autor Wiadomość

Redzio 
Użytkownik

Wysłany: Wto Wrz 27, 2016 12:46 pm   Fotografia Architektury i Wnętrz

W nowej siedzibie, kolejnym oddziale czy budowanej fabryce? Wszędzie tam warto przygotować fotodokumentację miejsca, z której Państwa firma może skorzystać. Nazywam się Marcin Jurkiewicz, jestem fotografem architektury i wnętrz, który łączy pasję z doświadczeniem już od ponad 9 lat.

Umiejętności, wiedza i profesjonalny sprzęt daje gwarancję, iż praca, jaką wykonam spotka się z Państwa aprobatą, a zaprezentowane zdjęcia satysfakcję. Dzięki temu będzie można zaprezentować interesujące przestrzenie i wnętrza – zarówno w formie elektronicznej, jak i drukowanej.

Fotografie, które wykonuję mogą mieć wiele zastosowań. Mogą być wykorzystane m.in. w mediach społecznościowych, w folderach i banerach reklamowych, ulotkach firmowych, wizytówkach oraz
w wielu innych materiałach promocyjnych. Z powodzeniem zdjęcia mojego autorstwa mogą posłużyć jako oryginalna fototapeta, czyniąc wnętrze niepowtarzalnym.

Jeśli zainteresowałem Państwa to zachęcam do kontaktu: Odpowiem też na wszelkie Państwa pytania dotyczące potencjalnej współpracy.

Zachęcam do przemyślenia mojej oferty i propozycji którą Państwu oferuję. Pozdrawiam - Marcin Jurkiewicz.

Więcej info. na priv.

Odpowiedz do tematu