Forum o marketingu :: Szukam stażu

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Personel, zasoby ludzkie, HR » Rekrutacje i poszukiwanie współpracowników » Szukam stażu

Szukam stażu
Autor Wiadomość

gringoo 
Użytkownik

Wysłany: Wto Kwi 16, 2013 4:03 pm   Szukam stażu

Jestem studentem IV roku Dziennikarstwa na Uniwersytecie Wrocławskim. Poszukuje stażu związanego z moimi studiami najlepiej we Wrocławiu. Jeśli nie we Wrocław, to warunkiem koniecznym jest płatny staż.

it-spleen 
Użytkownik
it-spleen

Wysłany: Sro Kwi 17, 2013 11:53 am   

A gdzie już szukałeś?

szafy meble kuchenne pruszków warszawa

gringoo 
Użytkownik

Wysłany: Pon Kwi 22, 2013 9:49 am   

Narazie głównie przez biuro karier na uniwerku. Wysłałem też kilka maili do firm, ale za bardzo nie chce im się odpisywać.

it-spleen 
Użytkownik
it-spleen

Wysłany: Pon Kwi 22, 2013 8:48 pm   

A Allegro?

gringoo 
Użytkownik

Wysłany: Sro Kwi 24, 2013 12:01 am   

Allegro nie mieści się czasem w Poznaniu? Czy mają jakieś filie we Wrocławiu? :)

it-spleen 
Użytkownik
it-spleen

Wysłany: Sro Kwi 24, 2013 12:41 pm   

A to sorki, nie doczytałem. Hmm, Poznań nie wiele znam, więc sorki, ale nie pomogę. Powodzenia w szukaniu. Jak znajdziesz, daj znać, gdzie, co i jak :)

kryspina
Użytkownik

Wysłany: Pon Kwi 29, 2013 2:42 pm   

przecież allegro organizuj staże w 4 możliwościach w tym jest też Wrocław, wiem bo sama będę składać swoje podanie tylko na razie myślę nad zadaniem do wyknania

gringoo 
Użytkownik

Wysłany: Sro Maj 01, 2013 12:55 pm   

A no to super, to w takim razie bardzo by mi to pasowało. :D Co trzeba dokładnie umieć, aby się do nich dostać kryspina?

kryspina
Użytkownik

Wysłany: Sro Maj 01, 2013 11:42 pm   

umieć? nie wiem czy dobrze cię zrozumiałam
musisz być studentem albo absolwentem ale do 26 roku życia musisz wyrazić chęć:D rozwiązać zadanie i przebić się przez ogrom konkurencji. podanie do 12 maja

gringoo 
Użytkownik

Wysłany: Czw Maj 02, 2013 8:20 pm   

Nie wiem czy ja tak tylko mam, ale co jakiś czas losowe wpisy wariują, gdy są polskie znaki. ten mój wpis wyżej prawie napisany po japońsku jest a wcześniejsze już normalnie.
A co do tematu to mi chodziło bardziej o coś na zasadzie np. doświadczenia pracy z klientem itd. Bo ja rozumiem, że status studenta to wymóg konieczny i zadanie do rozwiązania, ale czy trzeba coś jeszcze? Czy tylko będą zwracać uwage na to zadanie? Albo jak możesz to podaj link to sobie wszystko sam przeczytam, nie będę cię męczył takimi banalnymi pytaniami. :)

kryspina
Użytkownik

Wysłany: Czw Maj 02, 2013 10:14 pm   

masz racje poczytaj sobie bo niestety nie umiem odpowiedzieć na twoje pytanie ;)
http://kariera.allegro.pl/Strefa-Stazysty
a

gringoo 
Użytkownik

Wysłany: Pon Maj 06, 2013 11:38 am   

No to już wszystko wiem, prócz właśnie tych wymogów koniecznych to na każdy staż są osobne wymagania. Złożyłem aplikacje do serwisu Mojeauto.pl. Teraz pozostało tylko czekać i mieć nadzieje, że nie trzeba będzie szukać dalej. :p

kryspina
Użytkownik

Wysłany: Pon Maj 06, 2013 2:00 pm   

cieszę się że bierzesz opcje z samochodem :) bo ja zdecydowałam się na Staż w Serwisie Bankier.pl, Zespół E-commerce więc nie będziesz dla mnie konkurencją :D

doradca.allegro
Użytkownik

Wysłany: Pon Maj 06, 2013 9:06 pm   

kryspina napisał/a:
masz racje poczytaj sobie bo niestety nie umiem odpowiedzieć na twoje pytanie ;)
http://kariera.allegro.pl/Strefa-Stazysty
a

Witam,

zapraszam do zgłaszania się do Programu Stażowego Grupy Allegro, termin składania dokumentów mija 12 maja, czyli z końcem tego tygodnia. Czasu pozostało więc nie wiele, a nie warto zostawiać tego na ostatnią chwilę. Program Stażowy Grupy Allegro to ogromna okazja dla młodych , zdolnych ludzi na wzbogacenie swojego doświadczenia.

Pozdrawiam,
--
Tomek,
Doradca online Grupy Allegro
www.staz.allegro.pl

[ Dodano: Pon Maj 06, 2013 9:08 pm ]
gringoo napisał/a:
No to już wszystko wiem, prócz właśnie tych wymogów koniecznych to na każdy staż są osobne wymagania. Złożyłem aplikacje do serwisu Mojeauto.pl. Teraz pozostało tylko czekać i mieć nadzieje, że nie trzeba będzie szukać dalej. :p

Jeśli mógłbym polecić Państwu konkretne staże, to przede wszystkim brałbym pod uwagę następujące:

Wrocław
Staż w Redakcji Serwisu Bankier.pl, Gospodarka i Inwestowanie
Staż w Serwisie Bankier.pl - Zespół E-commerce
Staż dla Grafika/ Webdevelopera w Ceneo.pl
Staż w Redakcji Bankier.pl, Dział Newsroom
Staż w Redakcji Serwisu Mojeauto.pl

Toruń
Staż dla Webdevelopera
Staż dla Programisty

Poznań
Staż w Centrum Agile (Zarządzanie Projektami)
Staż w Zespole Monitorowania i Reagowania

W/w staże cieszą się największym zainteresowaniem, oraz są wysoko rekomendowane przez Grupę Allegro. Osoby, które odbędą jeden z w/w staży, na pewno wzbogacą tym swoje doświadczenie i CV.

Pozdrawiam,
--
Tomek,
Doradca online Grupy Allegro

gringoo 
Użytkownik

Wysłany: Pią Maj 10, 2013 12:07 pm   

No właśnie wybrałem jeden z tych ;) A można składać na więcej niż jeden staż aplikacje?

Odpowiedz do tematu