Forum o marketingu :: konto firmowe Jaki bank

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Analiza marketingowa i strategiczna » Badania rynku » konto firmowe Jaki bank

konto firmowe Jaki bank
Autor Wiadomość

malenko
Użytkownik

Wysłany: Nie Gru 13, 2015 11:38 am   konto firmowe Jaki bank

Nie znalazłem odpowiedniego dzialu.Proszę ewentualnie o przesunięcie. W jakim banku warto jest Waszym zdaniem załozyć sobie konto firmowe? Ktory bank ma w tym zakresie w miarę korzystną ofertę?

bek
Użytkownik

Wysłany: Pon Gru 14, 2015 8:41 am   

Nie wiem czy jest sens pytać na forum skoro w sieci są dobre porównania.Na przykład tutaj:
http://www.tanie-konto.pl...kont-firmowych/
Znajduje się aktualne porównanie kont firmowych na ten miesiąc tak wiec łatwiej na pewno będzie Ci się na coś konkretnego zdecydować. Sam jakiś czas temu zakładałem sobie konto firmowe w Smart Banku. Przechodziłem z banku spółdzielczego z uwagi na opłaty. Tam płaciłem 10 zł miesięcznie za prowadzenie konta.W smart banku nie płacę nic i mam dodatkowo za darmo wypłąty z bankomatów w Polsce oraz za granicą.

mmariom 
Użytkownik

Wysłany: Sro Gru 30, 2015 3:19 pm   

Porównywarki często nie są aktualizowane albo zbudowane są pod kontem konkretnej oferty. Ja mogę polecić Idea Bank z którego oferty jakiś czas temu korzystałem. Nie wiem jak to wygląda teraz.

esmeralda
Użytkownik

Wysłany: Sob Sty 16, 2016 11:40 pm   

Zobacz sobie mBiznes konto Start - https://www.mbank.pl/firm...cia-w-promocji/ . Przez 12 miesięcy konto jest darmowe, nie ponosi się żadnych opłat za wypłatę gotówki z bankomatów oraz za przelewy do ZUS i US. Nic się nie płaci się za 5 pierwszych przelewów internetowych w miesiącu. W przypadku prowadzenia biznesu nie dłużej niż 12 miesięcy mBiznes konto Start to dobre rozwiązanie.

hania31
Użytkownik

Wysłany: Pią Lut 12, 2016 3:11 pm   

Osobiście nie posiadam konta firmowego, ale mój mąż tak. Więc jeśli mogę coś poradzić to zastanów się na przykład nad założeniem konta w Banku Zachodnim WBK, bo jest to według mnie najlepsze konto bankowe. Potrzebnych informacji dowiesz sie na przykład na stronie Konto-w-Banku.pl.

kinga2 
Użytkownik

Wysłany: Pią Lut 12, 2016 7:47 pm   

Ja konto posiadam w Getin Banku. Tobie jednak to konto wcale nie musi odpowiadać. Wiadomo ile ludzi tyle gustów . Dlatego proponuję samemu przejrzeć oferty , zapoznać sie z opiniami ludzi, bo to też w jakiś sposób wpływa na podjęcie decyzji . Podsyłam stronkę http://konto-w-banku.pl/najlepsze-konta-bankowe/, na którym możesz też przejrzeć ranking .

anita 
Użytkownik

Wysłany: Pon Mar 14, 2016 8:01 pm   

Ostatnio przeglądałam ranking kont dla firm i najwyżej jest mBank. Myślę, że warto byłoby przejrzeć ofertę tego banku. Wszystko jednak zależy od twoich oczekiwań, jakie masz konkretnie wymagania co do banku. Na przykład mój mąż ma konto firmowe w ING i jest zadowolony.

justynaw 
Użytkownik

Wysłany: Wto Mar 29, 2016 8:38 pm   

Polecam konto firmowe w mBanku. Zobacz sobie ich ofertę, może Ci się spodoba. Ogólnie dużo osób chwali sobie ten bank, mój mąż też ma u nich konto firmowe i jest zadowolony.

misia93 
Użytkownik

Wysłany: Wto Maj 10, 2016 8:55 pm   

Najlepiej będzie jak porównasz sobie konta bankowe, zobaczysz jaki bank co oferuję. Dobrze też spojrzeć na opinię klientów i sesje bankowe Ja osobiście konto firmowe od lat mam w ING i nie narzekam.

krystynna
Użytkownik

Wysłany: Pon Maj 23, 2016 5:31 pm   

mBank, albo ING - z tych banków korzystano u mnie w firmach i wszyscy te banki polecali:)

Sunsinek
Użytkownik

Wysłany: Pią Sie 05, 2016 9:08 pm   

Ciężko tak doradzić bo wszystko zależy czego od konta oczekujesz i do czego będziesz je używał od tego zależy które konto będzie lepsze. W każdym razie możliwości masz sporo smart bank ma bardzo ciekawą ofertę, dla firm obecnie - http://www.tanie-konto.pl...t-biznes-konto/ oczywiście powiem to co zawsze, najlepiej zebrać jak najwięcej ofert i je po prostu porówanć.

castro 
Użytkownik

Wysłany: Czw Sie 11, 2016 1:39 pm   

na pewno nie Alior bank, po kilku latach konta firmowego u nich i różnych przebojów z tym związanych jestem zdecydowanie na nie

anulla
Użytkownik

Wysłany: Sob Sie 27, 2016 9:28 am   

Ja mam konto internetowe w Eurobanku https://www.eurobank.pl/p...ctive,21,9.html i jeśli miałabym polecać to właśnie je. Jest darmowe, a w dodatku można otrzymać 5procentowy zwrot pieniędzy za korzystanie z karty

gabor 
Użytkownik

Wysłany: Sro Wrz 21, 2016 11:03 am   

Ja również nie polecam Aliora - bardzo złe doświadczenia z różnymi opłatami..

festen 
Użytkownik

Wysłany: Nie Gru 18, 2016 2:16 pm   

Tak, tak, Alior to nie jest dobry wybór dla firm (i dla indywidualnego też nie) Ja polecam raczej mbank

Odpowiedz do tematu