Forum o marketingu :: Nowa aplikacja do przeprowadzania badań marketigowych

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Analiza marketingowa i strategiczna » Badania rynku » Nowa aplikacja do przeprowadzania badań marketigowych

Nowa aplikacja do przeprowadzania badań marketigowych
Autor Wiadomość

KrzysiekCiach
Użytkownik

Wysłany: Pon Lip 21, 2014 2:23 pm   Nowa aplikacja do przeprowadzania badań marketigowych

Jeśli ktoś z Was byłby zainteresowany przeprowadzeniem własnego badania ankietowego, bez wątpienia polecam do tego www.esplorado.pl. Strona prosta w obsłudze, nawet dla osób nieposiadających specjalistycznej wiedzy na temat tworzenia ankiet.

addrun
Użytkownik

Wysłany: Sro Lip 23, 2014 12:05 pm   

chyba muszę zrobić taką ankietę, bo coś produkty mi nie schodzą i nie wiem czemu

Active_Cust
Użytkownik

Wysłany: Sro Lut 25, 2015 1:15 pm   

A ja polecam serwis ActiveCust.com, który pomaga zbieraniu informacji, a co za tym idzie w odpowiednim zarządzaniu interakcjami z klientami poprzez badanie zachowania i doświadczeń klienta z daną marką. Jest to system, który zbiera dane z różnych źródeł: m.in. z systemu CRM, z którym jest zintegrowany oraz przeszukuje media społecznościowe, blogi i fora, a następnie poddaje zaawansowanej analizie wypowiedzi klientów pod względem nastawienia do konkretnej marki/produktu. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Dotacje na innowacje. Inwestujemy w waszą przyszłość.

wanka
Użytkownik

Wysłany: Wto Maj 05, 2015 9:53 am   

addrun napisał/a:
chyba muszę zrobić taką ankietę, bo coś produkty mi nie schodzą i nie wiem czemu

A czym handlujesz?

Odpowiedz do tematu